Zrecenzowano: 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonała lokalizacja, dobre jedzenie. Słabe wi-fi, pokoje ładne ,słabe łazienki. Fajny basen na dachu żeby się schłodzić po spacerze po miejskie dżungli .Blisko miejska plaża, wspaniałe połączenie busami nr 5 i 6 na long beach i ladies beach . Polecam miejscowe biuro podróży Peron tour jest polski przewodnik.

1  Dziękujemy, jareok1966
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 09EGE, Yönetici, Derici HotelOdpowiedź udzielona 23 lipca 2019

Thank you for rating us on Trip Advisor.
We would like you to know that the Hotel Derici Management gives so much importance to our guests thoughts, since your stay in the hotel, analyzing, and giving feedback to help us improve our services
We are trying our best to do better.

“WİFİ network system is working perfect but connection is not in our control.

Zrecenzowano: 9 marca 2019 z urządzeń przenośnych

W samym centrum miasta. Piękne widoki na port I zatokę. Bardzo przyjazna obsługą. Pokoje przestronne i nowoczesne. Bardzo dobrze wyciszone co jest ogromna zaleta z uwagi na sąsiedztwo głównej arterii komunikacyjnej.

Termin pobytu: marzec 2019
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, damiano326
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 09EGE, Yönetici, Derici HotelOdpowiedź udzielona 11 marca 2019

Zrecenzowano: 31 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Witam, na przełomie czerwca i lipca byłam z dwójką dorosłych dzieci w hotelu Derici. W hotelu byliśmy dwa tygodnie. Pobyt w nim wspominamy dobrze. Obsługa hotelowa miła i pomocna, pokoje były często sprzątane. Posiłki smaczne i różnorodne. Hotel położony jest w centrum miasta wiec wszędzie mieliśmy dobre połączenie. Mała uwaga to często zacinające się wi-fi. Polecam pobyt w hotelu.

Dziękujemy, mariolku
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 09EGE, Yönetici, Derici HotelOdpowiedź udzielona 2 sierpnia 2018

Zrecenzowano: 28 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

W hotelu byliśmy dwa tygodnie trzy osoby dorosłe. Był to bardzo miło spędzony czas wszystko tak jak było opisane w ofercie. Jedzenie Bardzo dobre ,śniadania oraz kolację różnorodne (tureckie) można było spróbować nowych smaków. pokoje ładne zadbane czyste (prezentują się LEPIEJ niż w ofercie biura podróży)byłam miło zaskoczona. Obsługa miła pomocna, służącą pomocą jeśli pojawił się jakis problem. Hotel posiada bardzo dobra lokalizacje w centrum miasta ,wszędzie blisko.Dla osób które cenią sobie komfort odpoczynku oraz dobra lokalizacje .Z czystym sercem polecam!:)

Dziękujemy, Justyna M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 09EGE, Yönetici, Derici HotelOdpowiedź udzielona 30 lipca 2018

Zrecenzowano: 18 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Witamy. W hotelu byliśmy w trzy osoby : ja, żona oraz pięcioletnia córka.
Dostaliśmy pokój z widokiem na morze.
Pokój czysty, zadbany, z działającą klimatyzacją.
Niestety nie ma żadnych udogodnień dla dzieci ani atrakcji dla nich.
Część personelu jest miła, niestety druga część nie potrafi powiedzieć hello i są źli na cały świat.
Jedzenie bardzo smaczne lecz napoje są jedynie do śniadania a do obiadu niestety trzeba zapłacić dodatkowo nawet za wodę.Pierwszy raz się z taką sytuacją spotkaliśmy.
Pobyt mieliśmy opłacony do czwartku do godziny 12 lecz hotel opuściliśmy w środę o godzinie 23. Nie dostaliśmy od hotelu nawet żadnych bułek w ramach śniadania na podróż. Nigdy w innych hotelach nie było takiej sytuacji. Zawsze dostawaliśmy w ramach śniadania jedzenie na podróż.
Internet niestety jest wolny, często znika.
My napewno już do tego hotelu nie wrócimy ale mniej wymagającym polecamy.

3  Dziękujemy, hubertn88
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 09EGE, Yönetici, Derici HotelOdpowiedź udzielona 21 lipca 2018

We are trying our best to do better.

Our hotel has pool for children
You are booked HB. All drinks except breakfast are extra.
The breakfast package would have been ready one day in advance.
We receive Internet services from outside the company. Our network is OK