Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019

Same plusy: blisko miasto piękny widok smaczne jedzenie. Animacje na poziomie ale po 24, nic juz sie nie dzieje. Mała ilość leżaków przy basenie czasami trzeba chwilę poszukać miejsca. Mało zajęc sportowych, słaba siłownia.

Wskazówka dotycząca pokoi: widok na morze
Dziękujemy, k g
Zrecenzowano: 10 lipca 2019

Bardzo dobry hotel położony w malowniczej okolicy. Obsługa bardzo miła i pomocna. Pokoje przestronne i utrzymane w nienagnanej czystości.Jedzenie bardzo dobre w ilościach nie do przejedzenia. Basen utrzymywany w nienagannej czystości, wiele atrakcji na terenie hotelu.Polecam z pełną odpowiedzialnością.Najsłabszym ogniwem mojego wypoczynku było biuro turystyczne TUI z kompletnym brakiem zainteresowania swoimi turystami ( starsze małżeństwo miało problemy językowe, niestety brak pomocy rezydenta nawet w zameldowaniu ).

Dziękujemy, Marek M
Zrecenzowano: 9 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Pobyt w hotelu uważam za jak najbardziej udany. Byliśmy tam 12 dni. Jedzenie bardzo smaczne ,różnorodne i ogromny wybór-szczególnie kolacje. Przekąsek miedzy czasie mnóstwo do wyboru, na pewno człowiek nie chodzi głodny Hotel bardzo ładnie się prezentuje, widoki zachodów słońca bajeczne . Animatorzy ,obsługa hotelu, kelnerzy świetni. Nie ma się w ogóle do czego przyczepić. Niedaleko do centrum Kusadasi ,15 min spacerkiem. W krótkim czasie wypożyczając np auto mozna się dostać do Efezu ,ok. 20 min drogi. Niedaleko znajduje się również aquapark-polecam skorzystanie. Plaża bardzo malutka przy hotelu ,leżeliśmy na ogol na platformach z zejściem do wody lub przy basenie. Wieczorami tez nie można się nudzić ,codziennie poza niedzielami coś się dzieje ,występy ,tance itd. Z chęcią wrócimy tam jeszcze raz

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, sara552
Zrecenzowano: 7 września 2016

Jak dla mnie hotel super, doskonałe położenie, bardzo dobre jedzenie,blisko centrum miasta, hotel dba o szczegóły. Wspaniały widok z hotelu szczególnie w nocy i piękne zachody słońca! Hotel odwiedziłam w roku 2014 ( nie mogę ustawić tego terminu pobytu w automatycznych opcjach) Ogólnie polecam :)

Termin pobytu: grudzień 2015
Dziękujemy, Sylwia S
Zrecenzowano: 14 października 2014

Hotel spełnił moje oczekiwania. Dwa tygodnie super wypoczynku. Wspaniały widok na morze i miasto Kusadasi z balkonu. Czystość pokojów i samego hotelu bez zastrzeżeń. Jedzenie smaczne i duży wybór: mięsa, ciasta, owoce. Super basen, czynny od godziny 8 rano, nie ma opcji wcześniejszego zajmowania leżaków co jest oczywiście plusem. Z drugiej strony patrząc to leżaki są dostępne cały dzień. Miła obsługa w barach, nie trzeba samemu chodzić po wszystko, kelnerzy roznoszą zamówienia. Animacje dla chętnych, wieczorem przedstawienia w amfiteatrze. Do miasta można dojść spacerkiem, taryfa z pod hotelu 5 euro lub dolmuszem nr 1. Jeden z lepszych hoteli w których byłem i mogę go polecić wszystkim.

Termin pobytu: wrzesień 2014
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, Jerzy E