Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pobyt w hotelu Sun Atlantiqu Holiday Club uważam za bardzo udany. Zameldowani zostaliśmy w pokoju 735 na trzecim piętrze z pięknym widokiem na morze i hotelowy ogród. Pokój nie za duży ale dla naszej trójki wystarczający, sprzątany codziennie. W tv jest nawet kanał "Tv Polonia" . Łazienka też mała, ale jest w niej wszystko co potrzeba aby się ogarnąć po całym dniu leżakowania. Hotel położony jest w pięknym, zadbanym, pełnym kwiatów, palm i bananowców ogrodzie gdzie wieczorami można pospacerować a w dzień zrobić piękne zdjęcia. Na terenie ogrodu rozlokowane jest kilka barów gdzie serwowane są różne przekąski: ciasta, lody, pizze i fastfoody. W centralnym punkcie znajduje się recepcja a zaraz za nią ogromna restauracja. Miejsca jest naprawdę sporo, na zewnątrz jest strefa restauracyjna wyznaczona dla palących tak żeby nie przeszkadzali innym. Jedzenie smaczne w miarę urozmaicone ale robione pod gościa z Anglii ( których w hotelu zdecydowana większość). Rano na śniadanie możliwość zrobienia sobie tostów, serwowane są jajka w różnych postaciach, duży wybór serów, sałatek, owoców i deserów. Na obiady i kolacje podają kilka rodzajów mięs, makaronów z różnymi sosami, pizze, kebab, zupy itp. Wybór jest spory i głodni nie wyjdziecie. Co do rekreacji baseny są ok, basen dla dorosłych jest ulokowany nieopodal plaży w miejscu gdzie można spokojnie odpocząć i się zrelaksować natomiast na basenie rekreacyjnym odbywają się od rana różne gry i animacje organizowane przez animatorów z hotelu w języku angielskim. Na terenie hotelu jest też aquapark Tortuga i tam jak to córka powiedziała "jest sztosik" kilka basenów, brodzików dla dzieci, kilka różnych zjeżdżalni, leniwa rzeka, czego dusza zapragnie. Jedyny minus Tortugi jest taki że nie obejmuje on all-inclusive tzn. napoje i przekąski na terenie aquaparku są płatne. Ale dla nas jak i innych gości nie był to problem bo zawsze można wyjsc, przekąsić coś w którymś z barów hotelowych i wrócić. Plaża jest szeroka, czysta i piaszczysta. Woda w morzu ciepła i czysta. Jest hotelowa część plaży gdzie jest mnóstwo leżaków  dostępnych o każdej porze. Przy basenie dla dorosłych i w Tortudze też o każdej porze znajdą się wolne leżaki. Największy problem z leżakami jest przy basenie z animacjami. Tam "Angole" już o 6 - 7 rano rezerwują leżaki tak że po śniadaniu nie ma co liczyć na wolny leżak. W okolicy hotelu nie ma za bardzo gdzie wyjść. Jest promenada wzdłuż plaży ale po którymś razie może się znudzić. Można wybrać się dolmuszem do centrum, odjeżdżają praktycznie z pod samego hotelu. Wystarczy wyjść z hotelu i za szlabanem łapiemy dolmusza nr. 6 kierowcy mówimy "centrum" lub "port" i jedziemy. Cena takiej 15 min podróży do centrum to 1€/osoba. Podsumowując, bardzo fajne, udane wakacje w hotelu który można z czystym sumieniem polecić ☺️

2  Dziękujemy, nkn855
Zrecenzowano: 29 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel fajny. Pokoje zadbane... przynajmniej ten w ktorym mieszkaliśmy... sprzatany kazdego dnia. Aqua park Tortuga godny lolecenia zarowno dla duzych jaki i malych... napewno mozna tam spędzić fajnie czas. Sam obiekt spory, zamkniety, plaza wraz z lezakami i widokiem na Samos. Baseny zarowno z muzyka i anomacjami jak i cichy dla relaxu do wyboru. Ok 100m na prawo plaza 'przystanek' bus (dalmusz) do centrum Kusadasi ok 10 min polecamy ten rodzaj transportu. Jedzenie dobre... zawsze mozna znalezc cos dla siebie. Drinki również smacze. Personel mily i pomocny. Oczywiscie polecamy wycieczki: Pamukale, Ephes itp. Spedzilismy swietnie 2 tygodnie w sloncu i milej atmosferze.... zdecydowanie jest co robic. W okresie w ktorym bylismy przewazali turysci z Anglii - wszystko na poziomie

Termin pobytu: wrzesień 2017
1  Dziękujemy, jwybacz
Zrecenzowano: 23 czerwca 2018

Hotel super dla rodzin z dziećmi.Bardzo czysty,toalety sprzątane po kilka razy dziennie,pokoje również czyste.Plaża,basen bardzo blisko.Obsługa przemiła szczególnie MEHMET KEZIL który jest bardzo pomocny dla gości cokolwiek się go zapytaliśmy zawsze pomocny dziękujemy rozwiałeś watpliwosci odpowiedziałęś na wiele pytaniań.Gdy lecieliśmy do Turcji wszyscy mieliśmy watpliwości na temat bezpiczeństwa teraz wiem że za rok naszym kierunkiem wakacyjnym będzie Turcja,a kto wie czy nie hotel Atlantique Holiday Club.Pozdrowienia dla MEHMET KIZIL

Termin pobytu: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, Wioleta M
Zrecenzowano: 14 maja 2017

Hotel bardzo w porządku, ekipa animatorów bardzo zaangażowana aby umilić czas gościom hotelowym, pokój czysty, zadbany. Bardzo dobra i urozmaicona kuchnia, plaża, baseny i aquapark - wszystko pod ręką. Można spokojnie polecić.

Termin pobytu: maj 2017
3  Dziękujemy, gregorii2004
Zrecenzowano: 26 września 2016

Rewelacyjny hotel! Bardzo gorąco polecam. Hotel przy samej plaży. Basen dla rodzin z dziećmi oraz drugi tylko dla dorosłych. Bary, dyskoteka (super DJ) kawiarnia, restauracje. Świetne jedzenie, bardzo miła i usłużna obsługa.

Termin pobytu: wrzesień 2016
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
2  Dziękujemy, 3wa
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sophie D, Responsable relations clients, SunConnect Atlantique Holiday ClubOdpowiedź udzielona 3 października 2016

Dear Guest,
Thank you for your detailed positive comments about your holiday with us at Atlantique Holiday Club. We are very happy to hear that you had such a great holiday experience.
We value all the comments we recieve and will ensure that the relevant departments are made aware of them.
We take pride in the variety of facilities available to our guests and aim to provide a high level of customer satisfaction at all times.

Kind regards & thank you