Zrecenzowano: 4 września 2018

Byłem z całą rodziną-łącznie 4 osoby (2+2).
1. Pokoje i ich czystość OK-codzienne sprzątanie, wymiana ręczników, ścielenie łóżek
2. Jedzenie OK-każdy znajdzie coś dla siebie
3. Atrakcje zapewnione przez hotel na wysokim poziomie
Generalnie da sie odpocząć, czy to na basenie, czy to nad morzem, czy to organizując jakiś wypad na własną rękę.
Polecam!!!

Termin pobytu: luty 2018
Dziękujemy, Łukasz K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MARTIMYRA M, Konuk İlişkileri Müdürü, Marti MyraOdpowiedź udzielona 4 września 2018

Dear Our Guest ,

Thank you for selecting Marti Myra Tekirova to spend your precious holiday . First of all, thank you for your feedback. We appreciate your comments and would like to inform you that all comments have been taken into account. We are glad to inform you that at the moment the hotel management is actively carrying out activities to improve all service in the hotel. We are glad to hear that you liked our hotel The hotel management always takes into account the wishes and suggestions of our guests.

With love and best wishes,

We hope to wellcome you in our hotel again .

Martı Hotels and Marinas

Zrecenzowano: 11 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Miałem przyjemność spędzić w hotelu Martı Myra w Kemer tydzień podczas grupowego pobytu. Położenie hotelu, czystość w pokojach, serwis oraz jedzenie było bez zarzutu. Na pochwalę zasługuje zwłaszcza gościnność i miła atmosfera panująca w hotelu oraz uczynnośc obsługi. Plecam wszystkim i na pewno tam wrócę.

Termin pobytu: maj 2018
Dziękujemy, 984biuro
Zrecenzowano: 2 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Spedzilem tydzien w tym hotelu i jestem bardzo zadowolony . Hotel polozony w pieknej sceneri, jedzenie bardzo smaczne, obsluga na najwyzszym poziomie, basen i spa spelniajace wymagania najbardziej wymagajacego klienta. Pokoje czyste, wyremontowane, hotel ma wiele atrakcji.

Termin pobytu: maj 2018
Dziękujemy, Anna M
Zrecenzowano: 7 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel pięknie położony wśród pięknej roślinności. Bylismy w dwie rodziny z 5 małych dzieci w lipcu 2012 - dawno . Bylismy bardzo zadowoleni z obu dużych pokoi na parterze, gdzie dzieciaki mogly ciagle przebywac praktycznie w ogrodzie. Wyzywienie było wyśmienite a i drinki sympatyczne. Mini zoo było okupowane przez wszystkie hotelowe dzieciaki Hotel bardzo czysty, zadbany. Atmosfera przyjemna, wszyscy o nas dbali i ciągle chcieli pomagać. Nawet dostaliśmy dodatkowy wózek dla dziecka- tylko za kaucją, bez dodatkowych oplat. Nigdzie indziej nam się to nie zdarzyło. Polecam hotel, pamietaj, że byliśmy tam 4 lata temu

Termin pobytu: styczeń 2017
1  Dziękujemy, karolinaj896
Zrecenzowano: 13 września 2016

Zaniedbanie terytorium, brak serwisu tzn obslugi i porzadnej ludzkiej żywności w tym jak najbardziej względem dzieci, nieprofesjonalny personel (jednostki mowiace po angielsku oraz rosyjsku). Jesteśmy rozczarowani jakoś wcześniej ten hotel prezentował poziom 5 gwiazdkowy a teraz dasz mu jedyne 3 za zaniedbanie i obojetnosc wzgledem gości. Nie dajcie się nabrać, szukajcie UAI w innym miejscu!
No nawet basen dla dzieci nie woleli ogrzewać, ani pokoju odkurzyc, fatalne to jest!

Wskazówka dotycząca pokoi: Najlepsze są pokoje dalej woni tzn. od mini zoo tuchnacego,najlepiej na piętrze aby żaden kot lub jaszczur nie wskoczył
Termin pobytu: wrzesień 2016
2  Dziękujemy, Olga R