Starożytne ruiny

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019
JolantaM344
Godne polecenia miejsce :)

Obowiązkowe miejsce do zwiedzenia jeśli ktoś jest na wycieczce w okolicy :) Przepiękne widoki ruin... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 24 czerwca 2019
Ogrodniczkaa
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 129)

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Godna polecenia lekcja historii.Pojechaliśmy z hotelu Feme na własną rękę taksówką.Koszt 30 euro za 4 osoby.My zwiedzaliśmy a taksówka na nas czekała.Na prawdę godna polecenia wycieczka.Wspaniałe ruiny i jednocześnie lekcja historii

Dziękujemy, JolantaM344
Zrecenzowano: 24 czerwca 2019

Obowiązkowe miejsce do zwiedzenia jeśli ktoś jest na wycieczce w okolicy :)
Przepiękne widoki ruin starożytnego miasta wraz z teatrem antycznym, po spacerze można zażyć kąpieli morskiej, chwilę odpocząć:)
Na miejsce można udać się statkiem lub busem wg uznania :)
Wstęp 30 litów,

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, Ogrodniczkaa
Zrecenzowano: 9 czerwca 2019

Dla osób wypoczywających w rejonie Kemer, obowiązkowa pozycja do poznania. Ruiny historycznego miast, leżącego na cyplu między dwoma zatoczkami. Ulice, ruiny budynków, amfiteatr - osoby posiadające odrobinę fantazji mogą sobie wyobrazić, jak to wyglądało ponad 2700 lat temu. Można dopłynąć statkiem, bądź dojechać samochodem - wejście kosztuje 30 lirów tur. od osoby (byliśmy u również 12 lat temu i żadnych opłat nie pobierali). Mimo wszystko gorąco polecam.

Dziękujemy, sewpa1
Zrecenzowano: 7 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Odpoczywałem z rodziną. bardzo fajny hotel pięć punktów. Restauracje są super. wszystko w bardzo wysokiej rivni.dva Malediwach plaży z bardzo piskom.nomera chysti.Velyke podziękować Maksasistantay Sabinę i Jasur

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, inmaxigor
Zrecenzowano: 4 czerwca 2019

Do Phaselis wybrałam się przy okazji pobytu w Kemer. Bus z centrum podjeżdża pod same kasy biletowe, wstęp to 30TL. Do samego obiektu mamy ok. 1 km spacerem potem ukazują nam się 3 malownicze zatoczki oraz ruiny starożytnego Phaselis, które z pewnością warto zobaczyć. Podziwiać można m.in. ruiny teatru, akweduktów czy łaźni. Można też miło spędzić czas plażując.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, annawu89