Turcja Licyjska

Wjazd na Górę Tenhali 2365m kolejką. Mieści naprawdę bardzo dużo osób. A na górze widok zapierający... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Elżbieta Ś
Puławy, Polska
kolejka na szczyt

Polecam! Na wysokosci 2436m piekny taras,widoki nie do opisania.Polecam goraco! Bylismy rano ,niebo... Przeczytaj więcej

EAK201
Białystok, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 510)

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Szybka kolej linowa na szczyt Tahtali (10 minut z poziomu 726m na 2365m). Powoduje to odczuwalną zmianę ciśnienia i wysokości. Najdłuższa kolej w Europie, druga na świecie. Nazwa SeatoSky idealnie pasuje do miejsca. Minusem jest cena 33E i tłum ludzi mimo wszystko. Ale organizacja, pomoc czystość na 6. Widoki ze szczytu piękne, choć trzeba trafić na pogodę (ja miałam zmienną). Oczywiście na szczycie chłodniej, warto zabrać bluzę.

1  Dziękujemy, AnnaC3810
Zrecenzowano: 9 czerwca 2019

Góra o wysokości chyba 2360 m.n.p.m., przepiękne widoki rozciągające się na całe wybrzeże od Kemeru od Tekirovy. Pięknie, ale cena 30 Euro od osoby za wjazd trochę odstrasza. Mimo wszystko punkt godny zaliczenia.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, sewpa1
Zrecenzowano: 9 maja 2019

Na plaży +24°C na szczycie -4°C. Pamiętajcie o tym wjeżdżając na szczyt. Widoki warte każdych pieniędzy. Żal tylko, terminu bo latem można zlecieć na paralotni do Tekirovej. 45 minut lotu!

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, Twins C
Zrecenzowano: 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Piękne widoki nawet w czasie pochmurnej pogody.
Chmury pozostają w dole. Można zrobić ciekawe zdjęcia.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
1  Dziękujemy, 697jarekt
Zrecenzowano: 1 maja 2019

Serdecznie polecam wjazd kolejką na Tahtali. Widoki zapierają dech w piersiach. U góry trochę zimno także polecam zabrać długi rękaw :)

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, krzychs2019