Zrecenzowano: 31 lipca 2019

Najlepszy hotel 5 gwiazdkowy w jakim byliśmy. Jedzenie, plaża, drinki, otoczenie, obsługa rewelacja. Warto tam pojechać polecam serdecznie. Nasze dziecko (2 latka) było w raju. Woda w morzu i basenach ciepła. Gorąco polecam!!!!!!

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam pisać prośbę przy rezerwacji o ładny widok.
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, Mateusz W
Zrecenzowano: 10 lipca 2019

Wszystkim polecam ten hotel, jest genialny pod każdym względem, obsługa, jedzenie, napoje, pokoje, animacje - wszystko na najwyższym poziomie . Brak słów, żeby to opisać, to zdecydowanie najlepszy hotel w jakim byłam !

1  Dziękujemy, AgataR387
Zrecenzowano: 8 lipca 2019

Hotel petarda. Przepiękny, czysty i pachnący. Wszystko na najwyższym poziomie. Jedzenie, drinki czego tylko dusza zapragnie. Niesamowici ludzie - pomocni, uprzejmi, weseli, uśmiechnięci. Najlepszy hotel w jakim byłam. Żadnych minusów, niema się do czego przyczepić. Rewelacja po prostu.

1  Dziękujemy, shaza137
Zrecenzowano: 11 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Pobyt od 5 czerwca do 12 czerwca super hotel mile byliśmy zaskoczeni czysty pachnacy codziennie sprzątane pokoje plaża wspaniała piaszczysta Pan na plaży nawet piasek zamiata dosłownie. Jedzenie nie do przejedzenia przesmaczne każdy coś dla siebie znajdzie, drinki ok i cudowna dziewczyna która podawała drinki przesympatyczna. Animacje super codziennie coś się dzieje. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam

Dziękujemy, Małgorzata R
Zrecenzowano: 19 maja 2019

Tak jak w tytule. Hotel czysty, obsługa bardzo miła uczynna, chociaż słabo mówiąca po angielsku. Jedzenie pyszne, wieczór turecki wspaniały. Jednak w restauracji głównej za mało stolików na taką liczbę gości, ( polowanie na stolik ;) ). Basen jeden, drugi w sąsiednim hotelu, woda lodowata. Mieliśmy pokój z wyjściem z basenem, niestety tam również lodowata woda do tego basen cały czas w cieniu. Brakuje ogrodu i w ogóle terenu zielonego. Niestety cała okolica charakteryzuje się bardzo gęstą zabudową. Nagminne jest, że z pokoju patrzy się wprost do okna sąsiedniego hotelu. Sam hotel ok jako baza wypadowa, natomiast stracił urok i miejsce relaksu, na rzecz siostrzanego hotelu.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, pit b