Side
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Hotel na bardzo wysokim poziomie, obsługa, kuchnia, rewelacja! Pyszności nie do przejedzenia. Woda w basenie czyściutka i ciepła. Niestety wszędzie na około osoby palące, bez ograniczeń na zewnątrz i niemiła ignorancja Polaków, a szkoda. Też chętnie byśmy się pobawili wieczorami z animatorami, ale wszędzie preferowano język niemiecki. Po angielsku trudno było się porozumiewać.

Dziękujemy, MarcinW3274
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wczoraj wróciliśmy z tygodniowego pobytu . Nie poleciłbym znajomym tego hotelu . Za takie pieniądze bywałem w lepszych hotelach . Plaża brudna leżaki zadaszone ( opcja opalania się na pomoście lecz ciężko o miejsce ) Przy basenie standardowo „ porezerwowane” leżaki i obsługa nic z tym nie robi mimo ze jest informacja ze nie wolno rezerwować . Obsługa średnia ( choć większość bardzo miła i uprzejma to sa wyjątki które psują całokształt ) w recepcji można komunikować się w języku angielskim . Zapłaciliśmy za internet na 7 dni . 6 dnia wylogowalo nas z wifi , gdy poszedłem dowiedzieć się dlaczego , Pani z recepcji zażądała bileciku z hasłem i loginem ( niestety wyrzuciłem go wcześniej ) „jak Pan chce to może Pan kupić nowy „. Poczułem lekki niesmak i brak chęci pomocy :( Animacje ? Zapomnijcie o nich , w tym hotelu sa bardzo słabe i prowadzone w języku niemieckim przez basenowego krzykacza ( zrozumiecie jak się zdecydujecie na ten hotel :) jedzenie - całkiem niezłe i różnorodne . W środy wypasiona kolacja ( owoce morza ) . Całkiem niezła lokalizacja , ok 4 km do centrum side . Bardzo dobrze skomunikowane ( wychodzisz z hotelu machasz ręka i dolmusz staje ) . Do plaży ok 500 m można przejść się spacerkiem ( dla leniwych melex ) .Pokoje czyste ,dobrze wyposażone i codziennie sprzątane . W TV jeden polski kanał TVP info - masakra . Niby nie ogląda się tv na wczasach ale w chwilach odpoczynku człowiek chciałby rzucić okiem na jakiś program i posłuchać ojczystego języka . Podsumowując - gdybym zapłacił za pobyt 1500 zł za osobę to byłoby ok .

1  Dziękujemy, 390andrzejb
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

wróciliśmy wczoraj z tego hotelu . Hotel wspaniały jedzenie naprawdę bardzo dobre kucharze gotują super wszystko smaczne podane duży wybór potraw salatek rewelacyjne ciasta torty owoce
były dni że kucharze przebili samych siebie dzięń rybny te gatunki ryb ich smak i sposób podania to było super
wieczorem uwiecznione wspaniałym płonącym tortem lodowym podanym podczas animacji było to super
jesteśmy bardzo zadowoleni polecamy ten hotel i cała obsługę zawsze uśmiechniatą i przyjazną. dobę hotelową zakończylismy a wyjazd był późnym popołudniem mogliśmy korzystać ze wszystkiego do momentu wyjazdu
super polecamy

Wskazówka dotycząca pokoi: widok piękny od strony basenu
Dziękujemy, BARZARe
Zrecenzowano: 10 lipca 2019

Jak na hotel 4 gwiazdkowy to naprawdę super !!! Razem z żoną jesteśmy gastronomami więc zwracamy uwagę na najmniejszy szczegół. Zacznę od jedzenia...kuchnia turecka to zdecydowanie moja ulubiona kuchnia . Takie ilości i różnorodność potraw spełnią wymagania najbardziej wybrednych podniebień. Kucharze kelnerzy barmani i animatorzy na medal !!! zawsze uśmiechnięci starający się mówić w wielu językach. Bardzo duży profesjonalizm w każdej dziedzinie. Przylecieliśmy rano i zaraz się nami zajęli...śniadanko itd. powrót wieczornym lotem i do końca dnia mogliśmy kożystać ze wszystkiego . super animatorzy !!! starają się przez cały dzień urozmaicić pobyt. Wieczorem pełne śmiechu na luzie pokazy ,występy i konkursy . Z ręką na sercu bardzo polecam !!!

Dziękujemy, Jacek K
Zrecenzowano: 5 lipca 2019

Wrocilismy wczoraj wraz ze znajomymi z 8 dniowego pobytu.Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni i polecam kotek dla rodzin bez dzieci lub dla osób które chcą odpocząć od dzieci.

Plusy

*jedzenie / na najwyższym poziomie/
*pokoje-jakość,czystość oraz codzienny serwis
*blisko do morza/ plaża plus bar na plazy/
*czyste zadbane baseny
*mnóstwo sklepów,Carrefour w pobliżu 200 m, bankomat tuż przy hotelu
*personel bardzo pomocny i bardzo miły, kelnerzy nie nachalni, mimo kiepskiej znajomości przez obsługę angielkigo i polskiego idzie wszystjo załatwić.

Minusy

*brak obslugi w języku angielskim, hotel nastawiony na turystów z Niemiec dlatego głównym językiem jest niemiecki/wiekszosc to emeryci/
*brak darmowego internetu w pokojach/możliwość zakupu za dodatkową opłatą 10 euro na 5 dni na dwa telefony, ale prędkość bez szału
*bardzo wolny darmowy internet w lobby
*animacje i atrakcje hotelowe porażka, jeśli już takowe były to bez ładu i składu i większość po niemiecku
*kolacje tematyczne/olivna,barbecue oraz rybna/jedzenie znakomite ale organizacja kiepska, za mało kelnerów, dość długi czas oczekiwania/
*nie ma lunch boxow/ jeśli ktoś wykuipil wycieczkę i wyjeżdża rano np o 5 jest wczesne śniadanie bardzo ubogie

Dziękujemy, GGTurcja