Side

Pokój czysty, wystrój trochę za bardzo barokowy jak dla mnie, ale niektórym się podoba. Hotel wybudowany i wyposażony z rozmachem który czasami przytłacza. Wszystko jest duże, świecące i kapie złoceniami. W czasie pobytu odkrywaliśmy ciekawostki jak Gozleme w samym kącie strefy gastronomicznej na plaży- przepyszne a grill na zewnątrz zawsze oferował coś ciekawego. W restauracji international było tyle potraw że w 8 dni nie byłem w stanie wszystkiego spróbować. Dodatkowo restauracje tematyczne Otoman, Mexican , China dopełniały reszty. Jak czytam niektóre opinie to zastanawiam się czy byliśmy w tym samym hotelu. Goście głownie Rosjanie i Niemcy, ale hotel nie był tani wiec poziom Rosjan dużo powyżej średniej. Pierwszą noc spędziliśmy w hotelu obok ( taka dygresja po cholerę upierać się i czekać na pokój, my przyjechaliśmy ok 22, po 20 minutach byliśmy zakwaterowani u sąsiadów z nocnym ciepłym poczęstunkiem, alkoholem i wielkim pokojem ). Leżaki zawsze wolne miejsca przy basenie, na plaży było ich tyle że ze dwa hotele można by obdzielić.

Wskazówka dotycząca pokoi: Wybierać pokoje z widokiem na morze, hotel sąsiaduje z drugim w bardzo niedużej odległości
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Mariusz G
Zrecenzowano: 12 września 2019

Tygodniowy pobyt w J'Adore przebiegł bajecznie. Doskonała obsługa, pałacowe wnętrza, piękna plaża, opcja ultra all inclusiv - czego chcieć więcej - istotny jest również fakt że hotel w większości jest odwiedzany przez turystów z Rosji których cechuje wysoka kultura osobista !!! Oczywiście jakieś drobiazgi można zawsze skrytykować ale to ma być wypoczynek a nie harówka w dziale kontroli jakości zatem Polecam J'Adore - jedźcie w ciemno :) !!!

Wskazówka dotycząca pokoi: Warto dopłacić do pokoju w opcji "z widokiem w morze" z uwagi na bliskość sąsiedniego hotelu !!!
Dziękujemy, barteksz2017
Zrecenzowano: 10 września 2019

Byliśmy w hotelu 9 dni, w sumie 8, bo w dniu przyjazdu chwilę przed 12 w nocy usłyszeliśmy, ze pokój jeszcze nie jest gotowy i kartę do pokoju otrzymaliśmy o 2 w nocy. Pracownicy z recepcji są mało pomocni.
Wybraliśmy pokój z widokiem na morze, ogólnie pokój był przestronny i ładny, ale w łazience był grzyb. Hotel ma wyraźny problem z kanalizacja, po zakręceniu prysznica, smród wydobywający się z brodzika jest ciężki do wytrzymania. Natomiast jeśli decydujecie się na ten hotel to koniecznie bierzcie pokoje o lepszym standardzie, bo ekonomiczny może się trafić z widokiem na hotel, który jest dosłownie obok - będziecie mogli na balkonie przybić piątkę z sąsiadem z konkurencji. Na dole zdjecie gdzie widać jak blisko jest drugi hotel.
Windy w sezonie nie dają rady - piętra 3-5 maja niewielkie szanse, żeby zmieścić się do pierwszej która podjedzie w godzinach porannych kiedy jest największy ruch.
Niektóre reczniki plażowe to jakieś nieporozumienie, nadają się co najwyżej na szmatę do podłogi - poniżej zdjecie pomarańczowego materiału.
Jedzenie jest ok, chociaz dosyć monotonne. Polecam potrawy gotowane na bieżąco w ogródku - to największy plus tego hotelu. Sok z pomarańczy za 1,5 EUR przepyszny.
Korzystaliśmy również z hotelowego spa (hammam + masaż) - było bardzo przyjemnie, za to również plus.
Cześć leżaków na basenie połamana, wszystkie lepsze pozajmowane ręcznikami od rana. Na plaży coś się zawsze znajdzie w dalszych rzędach.
Irish pub śmierdzi stęchlizną - nie polecam.
Podsumowując, gdybyśmy mieli świadomość jak to będzie wyglądało na pewno zdecydowalibyśmy się na inny hotel, zwłaszcza za taka cenę (około 3300 pln za osobę). Wycieczka organizowana przez znane trzyliterowe biuro podróży - czerwone napisy na niebieskim tle.

Wskazówka dotycząca pokoi: Brać tylko pokoje z widokiem na morze. Pozostałe są albo od strony głośnego basenu i ogródka albo od strony hotelu obok.
Dziękujemy, MonikaId
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Polecam hotel Jadore,wszystko na najwyzszym poziomie,oczywiscie jak za ta cene.Obsługa bardzo miła,sprzatanie na zamowienie,jedzenia do wyboru,do koloru,plaza blisko,czysta i zadbana,Mozna dokupic wycieczki i pozwiedzac ciekawe miejsca.

Dziękujemy, KINIA21
Zrecenzowano: 12 lutego 2019

Hotel na wysokim poziomie i w odniesieniu do ceny, stanowi ofertę idealną. W grudniu nie było zbyt dużego oblężenia więc wszędzie było sporo miejsca, ale latem w sezonie musi być tam tłoczno. Bardzo uprzejma obsługa, pyszne jedzenie i kolacje na bardzo wysokim poziomie.
Baseny czyste ale w grudniu chłodne więc korzystać można było tylko z krytego, który był okupowany przez dzieci i trochę zapuszczony jak na nowy hotel.
Niestety ludzie w spa nie są pilnowani przez co zachowują się tragicznie, jak dzicz i nie można się tam było naprawdę zrelaksować.
Odległość od plaży to jakieś 5-7 minut spacerkiem prywatną, hotelową alejką. Plaża bardzo ładna, strzeżona. Przy plaży bar, place zabaw itp.

W hotelu są też sklepiki. W barach bardzo uprzejma obsługa, animacje w sezonie zimowych co wieczór.

Jedyne zastrzeżenie mam do serwisu sprzątającego. Sprzątanie naprawdę pozostawiało wiele do życzenia. Któregoś razu omyłkowo zostawiliśmy na stoliku ok 7 euro, sprzątaczka je zabrała jako napiwek dla siebie, ale nawet wtedy nie było choćby w miarę dobrze posprzątane. Wi-fi w pokoju zrywało połączenie i zasięg był ogólnie słaby.
Minusem było też to, że w łazience bardzo trudno ustawić wodę - leciała albo skrajnie gorąca albo skrajnie zimna.

Mimo tego, oceniam hotel bardzo pozytywnie.
Dojazd do miasta trwał ok 20 minut, dolmuszem za 1$/os.

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, Justyna Ż