Side
Zrecenzowano: 10 września 2019

Byliśmy w hotelu 9 dni, w sumie 8, bo w dniu przyjazdu chwilę przed 12 w nocy usłyszeliśmy, ze pokój jeszcze nie jest gotowy i kartę do pokoju otrzymaliśmy o 2 w nocy. Pracownicy z recepcji są mało pomocni.
Wybraliśmy pokój z widokiem na morze, ogólnie pokój był przestronny i ładny, ale w łazience był grzyb. Hotel ma wyraźny problem z kanalizacja, po zakręceniu prysznica, smród wydobywający się z brodzika jest ciężki do wytrzymania. Natomiast jeśli decydujecie się na ten hotel to koniecznie bierzcie pokoje o lepszym standardzie, bo ekonomiczny może się trafić z widokiem na hotel, który jest dosłownie obok - będziecie mogli na balkonie przybić piątkę z sąsiadem z konkurencji. Na dole zdjecie gdzie widać jak blisko jest drugi hotel.
Windy w sezonie nie dają rady - piętra 3-5 maja niewielkie szanse, żeby zmieścić się do pierwszej która podjedzie w godzinach porannych kiedy jest największy ruch.
Niektóre reczniki plażowe to jakieś nieporozumienie, nadają się co najwyżej na szmatę do podłogi - poniżej zdjecie pomarańczowego materiału.
Jedzenie jest ok, chociaz dosyć monotonne. Polecam potrawy gotowane na bieżąco w ogródku - to największy plus tego hotelu. Sok z pomarańczy za 1,5 EUR przepyszny.
Korzystaliśmy również z hotelowego spa (hammam + masaż) - było bardzo przyjemnie, za to również plus.
Cześć leżaków na basenie połamana, wszystkie lepsze pozajmowane ręcznikami od rana. Na plaży coś się zawsze znajdzie w dalszych rzędach.
Irish pub śmierdzi stęchlizną - nie polecam.
Podsumowując, gdybyśmy mieli świadomość jak to będzie wyglądało na pewno zdecydowalibyśmy się na inny hotel, zwłaszcza za taka cenę (około 3300 pln za osobę). Wycieczka organizowana przez znane trzyliterowe biuro podróży - czerwone napisy na niebieskim tle.

Wskazówka dotycząca pokoi: Brać tylko pokoje z widokiem na morze. Pozostałe są albo od strony głośnego basenu i ogródka albo od strony hotelu obok.
Dziękujemy, MonikaId
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Polecam hotel Jadore,wszystko na najwyzszym poziomie,oczywiscie jak za ta cene.Obsługa bardzo miła,sprzatanie na zamowienie,jedzenia do wyboru,do koloru,plaza blisko,czysta i zadbana,Mozna dokupic wycieczki i pozwiedzac ciekawe miejsca.

Dziękujemy, KINIA21
Zrecenzowano: 12 lutego 2019

Hotel na wysokim poziomie i w odniesieniu do ceny, stanowi ofertę idealną. W grudniu nie było zbyt dużego oblężenia więc wszędzie było sporo miejsca, ale latem w sezonie musi być tam tłoczno. Bardzo uprzejma obsługa, pyszne jedzenie i kolacje na bardzo wysokim poziomie.
Baseny czyste ale w grudniu chłodne więc korzystać można było tylko z krytego, który był okupowany przez dzieci i trochę zapuszczony jak na nowy hotel.
Niestety ludzie w spa nie są pilnowani przez co zachowują się tragicznie, jak dzicz i nie można się tam było naprawdę zrelaksować.
Odległość od plaży to jakieś 5-7 minut spacerkiem prywatną, hotelową alejką. Plaża bardzo ładna, strzeżona. Przy plaży bar, place zabaw itp.

W hotelu są też sklepiki. W barach bardzo uprzejma obsługa, animacje w sezonie zimowych co wieczór.

Jedyne zastrzeżenie mam do serwisu sprzątającego. Sprzątanie naprawdę pozostawiało wiele do życzenia. Któregoś razu omyłkowo zostawiliśmy na stoliku ok 7 euro, sprzątaczka je zabrała jako napiwek dla siebie, ale nawet wtedy nie było choćby w miarę dobrze posprzątane. Wi-fi w pokoju zrywało połączenie i zasięg był ogólnie słaby.
Minusem było też to, że w łazience bardzo trudno ustawić wodę - leciała albo skrajnie gorąca albo skrajnie zimna.

Mimo tego, oceniam hotel bardzo pozytywnie.
Dojazd do miasta trwał ok 20 minut, dolmuszem za 1$/os.

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, Justyna Ż
Zrecenzowano: 28 stycznia 2019

Hotel fajny, czysty, jedzenie smaczne.
Pokoje ekonomiczne rodzinne wyglądają jak na zdjęciach(pokoje rodzinne z dwoma sypialniami ślepy pokój bez okien), jest jedno ale nam to nie przeszkadzało ale myślę ze niektórzy by chcieli wiedzieć ze widok z balkonu jest na zaplecze drugiego hotel oddalony o ok 5-10 m. Uwaga hotel nie ma poleżenia z fajnymi widokami więc nie warto dopłacać do innego pokoju. Drzwi do pokoi bez akustyki przy dużym obłożeniu może być uciążliwe słychać nawet chrapanie :) Polecam jeżeli komuś uda się kupić w przystępnej cenie w innym wypadku lepiej dołożyć i wybrać hotel z bezpośrednim dostępem do plaży i większym aquaparkiem.( W hotelu byłam Styczeń 2018 )

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje ekonomiczne z jednej strony budynku są z widokiem na ścianę innego hotelu (sypialnia dla dzieci ślepy pokój bez okien).
Termin pobytu: luty 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, AnetaK2268
Zrecenzowano: 25 stycznia 2019

Właśnie wróciłam z tego hotelu, pobyt uważam za udany,Pogoda nie bardzo dopisała, ale z tym trzeba się było liczyć, wybierając styczeń,Hotel ładny, luksusowy.Na wyróżnienie zasługuje obsługa, bardzo profesjonalna, pomocna i sympatyczna,
Moja rada, zdecydowanie brać pokoje z widokiem na morze, pokoje o numerach parzystych są nieco klaustrofobiczne,Mam tu na myśli widok na sąsiedni hotel, który wybudowano zdecydowanie za blisko.Myślę, że latem będzie to miało większe znaczenie.Ogólnie hotel można polecić, choć ja zdecydowanie wolę te w Europie.

Wskazówka dotycząca pokoi: parzyste numery odradzam
Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, Dorota B