Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Polecam hotel Jadore,wszystko na najwyzszym poziomie,oczywiscie jak za ta cene.Obsługa bardzo miła,sprzatanie na zamowienie,jedzenia do wyboru,do koloru,plaza blisko,czysta i zadbana,Mozna dokupic wycieczki i pozwiedzac ciekawe miejsca.

Dziękujemy, KINIA21
Zrecenzowano: 12 lutego 2019

Hotel na wysokim poziomie i w odniesieniu do ceny, stanowi ofertę idealną. W grudniu nie było zbyt dużego oblężenia więc wszędzie było sporo miejsca, ale latem w sezonie musi być tam tłoczno. Bardzo uprzejma obsługa, pyszne jedzenie i kolacje na bardzo wysokim poziomie.
Baseny czyste ale w grudniu chłodne więc korzystać można było tylko z krytego, który był okupowany przez dzieci i trochę zapuszczony jak na nowy hotel.
Niestety ludzie w spa nie są pilnowani przez co zachowują się tragicznie, jak dzicz i nie można się tam było naprawdę zrelaksować.
Odległość od plaży to jakieś 5-7 minut spacerkiem prywatną, hotelową alejką. Plaża bardzo ładna, strzeżona. Przy plaży bar, place zabaw itp.

W hotelu są też sklepiki. W barach bardzo uprzejma obsługa, animacje w sezonie zimowych co wieczór.

Jedyne zastrzeżenie mam do serwisu sprzątającego. Sprzątanie naprawdę pozostawiało wiele do życzenia. Któregoś razu omyłkowo zostawiliśmy na stoliku ok 7 euro, sprzątaczka je zabrała jako napiwek dla siebie, ale nawet wtedy nie było choćby w miarę dobrze posprzątane. Wi-fi w pokoju zrywało połączenie i zasięg był ogólnie słaby.
Minusem było też to, że w łazience bardzo trudno ustawić wodę - leciała albo skrajnie gorąca albo skrajnie zimna.

Mimo tego, oceniam hotel bardzo pozytywnie.
Dojazd do miasta trwał ok 20 minut, dolmuszem za 1$/os.

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, Justyna Ż
Zrecenzowano: 28 stycznia 2019

Hotel fajny, czysty, jedzenie smaczne.
Pokoje ekonomiczne rodzinne wyglądają jak na zdjęciach(pokoje rodzinne z dwoma sypialniami ślepy pokój bez okien), jest jedno ale nam to nie przeszkadzało ale myślę ze niektórzy by chcieli wiedzieć ze widok z balkonu jest na zaplecze drugiego hotel oddalony o ok 5-10 m. Uwaga hotel nie ma poleżenia z fajnymi widokami więc nie warto dopłacać do innego pokoju. Drzwi do pokoi bez akustyki przy dużym obłożeniu może być uciążliwe słychać nawet chrapanie :) Polecam jeżeli komuś uda się kupić w przystępnej cenie w innym wypadku lepiej dołożyć i wybrać hotel z bezpośrednim dostępem do plaży i większym aquaparkiem.( W hotelu byłam Styczeń 2018 )

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje ekonomiczne z jednej strony budynku są z widokiem na ścianę innego hotelu (sypialnia dla dzieci ślepy pokój bez okien).
Termin pobytu: luty 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, AnetaK2268
Zrecenzowano: 25 stycznia 2019

Właśnie wróciłam z tego hotelu, pobyt uważam za udany,Pogoda nie bardzo dopisała, ale z tym trzeba się było liczyć, wybierając styczeń,Hotel ładny, luksusowy.Na wyróżnienie zasługuje obsługa, bardzo profesjonalna, pomocna i sympatyczna,
Moja rada, zdecydowanie brać pokoje z widokiem na morze, pokoje o numerach parzystych są nieco klaustrofobiczne,Mam tu na myśli widok na sąsiedni hotel, który wybudowano zdecydowanie za blisko.Myślę, że latem będzie to miało większe znaczenie.Ogólnie hotel można polecić, choć ja zdecydowanie wolę te w Europie.

Wskazówka dotycząca pokoi: parzyste numery odradzam
Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, Dorota B
Zrecenzowano: 7 stycznia 2019

W hotelu spedziliśmy tydzień połączony z Sylwestrem.Odpoczęliśmy,bo choć gości było sporo,pogoda była słoneczna,leżaków dla wszystkich starczyło.Obsługa bardzo serdeczna,uśmiechnięta.Pokoje sprzątane codziennie.Polecam!

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, LidiaK392