Zrecenzowano: 13 lipca 2019

Byliśmy w hotelu pod koniec Czerwca,hotel robi mega wrażenie na samym wejściu. W hotelu czystko codziennie sprzątane pokoje duże wszechstronne, super atmosfera, jedzenie bardzo dobre, duży wybór, duży wybór alkoholi i świtni ludzie za barem którzy podawaja ci drinka z uśmiechem porozmawiaj posmieja się a nie jak za karę by tam byli,duzo atrakcji. Polecam hotel z czystym sumieniem. Bardzo fajni animatorzy.

Dziękujemy, Miłosz K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GuestServiceT1, Halkla İlişkiler Müdürü, TUI MAGIC LIFE JacarandaOdpowiedź udzielona 14 lipca 2019

Zrecenzowano: 4 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie super hotel, czytając poprzednią opinię pani o robakach, chce mi się śmiać. Miałam przyjemność widzieć i słyszeć tą panią, która robiła afery. Po pierwsze karaluchy, były Żukami, po drugie podobno Polacy umieszczani są w dolnym skrzydle, nie prawda jesteśmy Polakami, byliśmy na 5 piętrze w apartamencie rodzinnym, klimatyzacja w pokoju jak i w części wspólnej działała, chyba że owa pani jadła w zewnętrznej części restauracji (na dworze), duży wybór jedzenia, nie było żadnego smrodu stęchlizny, z łazienki nie lała się żadna woda, pokoje czyste, a płatki, o których owa pani pisała, były dekoracją pokoju. Jest to nasz 5 hotel w Turcji, a 2 z Seri Tui magic i uważam, że jest na prawdę super. Kolejny będzie też z tej serii , dziękujemy za miły pobyt i uważam, że opinia pani od robaków jest po prostu złośliwa (bo nie dostała prezentu). I proszę nie pisać, że wszyscy Polacy na coś narzekali, bo na jedno ze spotkań na którym byłam jedyną osobą, która miała o cokolwiek pretensje, była "pani robak". A co do obsługi, sami podchodzą i pytają czy wszystko ok, nie jak napisała "pani robak", że wszystko olewają. A muszki na plaży chyba pani przyciągała, bo u nas żadnych nie było. Zresztą proszę obejrzeć zdjęcia. Serdecznie polecam

1  Dziękujemy, iza i
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GuestServiceT1, Yönetici, TUI MAGIC LIFE JacarandaOdpowiedź udzielona 5 lipca 2019

Zrecenzowano: 27 czerwca 2019

Hotel na zdjęciach jak i w realu wygląda bardzo dobrze, ale już po przyjeździe czekało na nas dużo innych nieciekawych atrakcji. Tui przywiozło nas do hotelu po dodatkowym 1,5 godzinnym oczekiwaniu w zapalonym autobusie pełnym spalin na na rezydenta, który wszedł do autobusu, żeby nas przywitać w Turcji. Tym sposobem dotarliśmy do hotelu przed północą, gdzie zaproponowano nam do jedzenia suche bułki i cytrynę. Nad ranem w pokoju przywitały nas duże czarne robaki. Poza tym całą noc nie spaliśmy bo okna w pokoju nie były w ogóle szczelne, więc cały ruch z ulicy, szczególnie hałas motorów był nie do zniesienia w nocy. Po rozmowie na recepcji i zgłoszenia obecności insektów w pokoju przydzielono nam inny pokój, ale w tym samym sektorze, trochę wyżej, to jest od hałaśliwej ulicy bez szczelnych okien. Jak tam weszłam to w całym pokoju było mnóstwo resztek roślin, płatków róż i ten sam zapach stęchlizny co u nas. Był to ten sam pion więc te robale mogły wychodzić właśnie z tego pokoju. Na spotkaniu z rezydentką wszyscy ludzie domagali się przeczyszczenia klimatyzacji bo smród stęchlizny był nie do zniesienia, nie tylko w pokojach, ale przede wszystkim w tej bocznej części dla Polaków, już na samym parterze. W części centralnej dla Niemców zapach był normalny i klimatyzacja przy drzwiach działała. Rezydentka bardzo się starała, żeby zamienili nam pokój (głównie też ze względu na syna, który jest uczulony na pleśnie- pokazałam jej wyniki testu, ale w końcu po wielokrotnych prośbach na recepcji hotelu napisała mi list, że hotel nie chce współpracować. Po 2 dniach w hotelu na drzwiach pokoi pojawiły się informacje, że proszą o wyrozumiałość, ale będą opryskiwać pokoje przeciwko insektom. Później ludzie w tych pokojach musieli spać. Podstawowym wadą hotelu jest buta i brak chęci pomocy. Nic się nie da! Z jednej strony przepych i mnóstwo chodzących, nic nie robiących pracowników, z drugiej głupie oszczędzanie na klientach. Klimatyzacja w pokojach zablokowana na określoną temperaturę oraz całkowity jej brak w częściach wspólnych, korytarzach i jadalni (to jest urządzenia były tylko nie działały). Ludzie na każdym spotkaniu skarżyli się na zapach stęchlizny. W łazience woda wyciekała na całą podłogę, trzeba było wykładać ręczniki, żeby móc wejść. Jedzenie oprócz pizzy (która była na 5, z zastrzeżeniem, że do niej były duże kolejki) fatalne. Wszystko zmielone, przerabiane wiele razy. Był to nasz 7 pobyt w Turcji, ale zawsze jedzenie było super, zwłaszcza w Kamelya Selin lub Sherwood Breezes. Bo tu niby było wszystkiego dużo, ale ludzie nie ruszali większości "wędlin", ryba zawsze ta sama typu śledź w całości - w sumie same ości, nie nadająca się do jedzenia dla dorosłych, a co dopiero dla dzieci. Chałwa - symbol Turcji - myślę, że tej nie chcieli by jej sprzedawać nawet w Biedronce. To był hotel TUI i nie wiem, czy to czasem Niemcy tak nie oszczędzają, bo w innych hotelach w Turcji personel był miły i obsługa super. Na koniec przytrafiła nam się jeszcze jedna niespodzianka. Pani rezydentka w owym liści z przeprosinami napisała, że załączyła do listu drobny upominek na otarcie łez, tak pisało w liście, więc następnego dnia ponownie po raz 3 zeszłam z plaży (do plaży z pokoju około 950 metrów, czyli tam i z powrotem około 2 km), żeby przyjść na spotkanie z Panią Anią i zapytać co takiego nam przesłała, bo z recepcji dostaliśmy tylko list. Gadżet na recepcji jakoś się zagubił i nawet po interwencji Pani Ani się nie znalazł. Mówiąc prosto - totalny obciach. Na zagraniczne wakacje jeździmy kilka razy do roku i chyba na wszystkich łącznie wyjazdach tyle atrakcji nas nie spotkało. Część opinii o hotelu musi być ustawiona, bo ludzie na miejscu mówili zupełnie coś innego. Dodatkowo hotel jest obok terenów niezagospodarowanych i na plaży w dzień gryzły jakieś muszki, których było tysiące. Pozdrawiam

Wskazówka dotycząca pokoi: Proszę wybierać pokoje nie w budynku głównym tylko w bungalowach.
Dziękujemy, alegram2017
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GuestServiceT1, Yönetici, TUI MAGIC LIFE JacarandaOdpowiedź udzielona 1 lipca 2019

Dear Guest,

we are sorry for your happenes.
You had the chance to contact the management, guest service and also your tour operator in the club.

Zrecenzowano: 23 czerwca 2019

Hotel świetny. Pokoje bardzo czyste, pyszne jedzenie, przemiła obsługa dbająca o gości, mnóstwo atrakcji dla każdego. Czuliśmy się zaopiekowani, każdy przyjaźnie nastawiony. Krótka droga na piaszczystą plażę. Gorąco polecamy!

2  Dziękujemy, Wiktoria R
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GuestServiceT1, Yönetici, TUI MAGIC LIFE JacarandaOdpowiedź udzielona 25 czerwca 2019

Zrecenzowano: 20 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jeździmy dużo po świecie a w Turcji odwiedziłam wiele hoteli.Ten ma wszystko:duże pokoje(mogą być rodzinne podwójne,za dopłatą na miejscu 50$) Jedzenie dobre,brak naturalnych soków ale są owoce.Caly obiekt czysty i zawsze są wolne leżaki.Wieczorne animacje kiepskie ale jak w wielu tureckich hotelach.O 21.30Muzyka na żywo i tańce.Mozna bardzo przyjemnie spędzić ten czas.Drinki dobre,wystarczy zostawiać napiwek.Dla kobiet-nie ma balsamu do włosów w łazience,szampon i mydło jest z dozowników.Jest jeden kanał polski w telewizji a internet działa na terenie całego hotelu.Niedaleko hotelu,10 minut spacerkiem bazary i sklepy.Ceny świetne ale polecam zwiedzić Side-port i świątynie Apollo,czy muzeum i amfiteatr.Tam jest pełno sklepików a ceny najniższe jakie widziałam.Teraz sporty,hotel nastawiony jest na aktywnych a nad morzem w cenie mamy banan ,kajak i narty.Polecam,my byliśmy w 8 osób a wracamy w maju z podwojoną załogą.Jeszcze cena-zaplacilam końcem maja za 2 dorosłe i 12 letniego syna 4300zl na 7 dni.Co do morza to bezpieczne dla dzieci bo tej płytkiej strefy jest bardzo dużo i dla spacerowiczów wiele km plaży.Polecam też jedną tematyczna restaurację (Włoską-są 2 tylko inaczej się nazywają ale to samo jedzenie)Pyszny stek , łosoś i suflet czekoladowy.Bylismy w innych tematycznych ale to była porażka.Do ogólnej kolacji strój dowolny,nie ma przymusowych długich spodni.Polecam!!!

Termin pobytu: maj 2019
1  Dziękujemy, 234katarzynaa
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GuestServiceT1, Yönetici, TUI MAGIC LIFE JacarandaOdpowiedź udzielona 20 czerwca 2019