Zrecenzowano: 26 czerwca 2019

Pobyt w hotelu uważam za bardzo udany, było wspaniale, jedzenie tony nie do przejedzenia, wszystko bardzo dobre , właściwie przyrządzone smakowo. Wybierając, ten hotel kierowałam się opiniami, ale nie ostatnimi, które mi pokrzyżowały mój wybór, same kłamstwa, ludzie opamiętajcie co piszecie, żadnego brudu, smrodu, nie byliśmy omijani jako Polacy, wszyscy byli traktowani jednakowo. Kelnerzy bardzo uśmiechnięci, mili, obsługa pod każdym względem wyborowa, pokoje sprzątane codziennie. Chciałabym nie tylko wyróżnić całą obsługę hotelową ale również obsługę na plaży w barze, szczególnie Mehmeta, który jak nas widział od razu były przygotowane leżaki z materacami, bardzo miły człowiek. Plaża, piaseczek bez kamieni . Nasze wakacje były bardzo udane byliśmy 10 dni, ale zleciały tak szybko , co dobre i piękne się szybko kończy.

Wskazówka dotycząca pokoi: Mieliśmy pokój na 5 piętrze z pięknym widokiem na morze
Dziękujemy, Anna C
Zrecenzowano: 3 listopada 2018

Nie polecam.Brak słów na określenie tego hotelu.Powiem tylko że to nie jest hotel 5* !!!! Max.3*.Począwszy od wystroju poprzez obsługę nastrój poczujesz się w tym hotelu jak w szpitalu i to bardzo zniszczonym szpitalu.Ubytki w tynku ,braki wyposażenia,terakoty ,kafelek itp. klejąca się podłoga ,ściany wymazane olejnicą ,ciemno co potęguje uczucie jakiegoś przygnębienia do tego wszędobylski smród . Dla wszystkich zainteresowanych omijajcie ten hotel.Nie wiem kto pisał pozytywne opinie o tym hotelu ale chyba nie ma pojęcia jak wygląda hotel 5* i w jakich warunkach powinno się odpoczywać.Jeżeli chcesz atrakcji negatywnych przygnębienia zamartwiania się to wybierz ten hotel.Jeżeli chcesz odpocząć to omijaj go z daleka.

Termin pobytu: październik 2018
1  Dziękujemy, Krzysztof K
Zrecenzowano: 14 października 2018 z urządzeń przenośnych

Brak słów, totalny syf. Sami emeryci z Niemiec i ruscy. Śmierdzi moczem, lepiej wybrać 4* i spokojnie odpoczywać. Dodam puzniej trochę zdjęć. Hotel zasługuje na 3* max. Zdjęcia basenów i zjeżdżalni imponujące, w rzeczywistości 3 razy mniejsze, plaża szerokości może 20 metrów jak na zdjęciu. Szczerze odradzam.

Termin pobytu: październik 2018
1  Dziękujemy, Ja B
Zrecenzowano: 1 września 2018 z urządzeń przenośnych

Właśnie dzisiaj wróciłam z hotelu, w którym byłam razem z chłopakiem. Wyjazd był bardzo udany i naprawdę nie ma się do czego doczepić. Jedzenie przepyszne, na basenie wolne leżaki znajdzie się nawet o 13, super animacje, obsługa bardzo miła. Z hotelu bardzo blisko do sklepów, jeżeli ktoś jest tym zainteresowany. Jedynym małym minusem jest to, że o godzinie 23:00 była już cisza w hotelu, żadnej muzyki. Ale to naprawdę jest maluteńki minus, poza tym gorąco polecam!!!

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Adrianna B
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2018

Byliśmy na wakacjach w tym hotelu w lipcu z dwójką dzieci, na tzw. pierwszy rzut oka hotel nie zachwycał przepychem, chociaż należy dodać że wygląda dużo dużo bardziej korzystnie po przyjeździe na miejsce, niż na zdjęciach zamieszczonych w folderze. Pokoje wymagają odświeżenie, pobyt jednak uznaję za bardzo udany ze względu na poziom obsługi hotelowej, pyszne jedzenie, przepiękna szeroka plaża, ciekawa i bezpieczna okolica i czystość hotelu pokoi. Poziom obsługi hotelowej był NIESAMOWITY kelnerzy, kucharze, barmani, pani sprzątająca - wszyscy zawsze uśmiechnięci, pomocni i co najważniejsze nie oczekujący napiwku na każdym kroku. Poziom obsługi na "20" gwiazdek :) absolutnie nigdy podczas pobytu nie czułam się gorzej traktowana aniżeli goście z niemiec czy rosji. Kolejna rzecz przepyszne jedzenie i bardzo urozmaicone, ogromny wybór, wszystko świeże i pyszne, dużo ryb, owoców morza, ogromny wybór mięs, przepyszne ciasta, wieczory tematyczne, napoje serwowane na życzenie do stolików, kelnerzy którzy ciągle biegli wymieniali talerzyki pytali czy coś podać i zawsze uśmiechnięci i przemili. Plaża piękna szeroka piaszczysta woda około 28 stopni, bardzo ciepła, na plaży barek z pysznym jedzeniem, często nie wracaliśmy na obiad do hotelu, leżaki zawsze dostępne w ilości wystarczającej. W pokoju bezpłatny minibarek z wodą i sokami uzupełniany codziennie, pokoje sprzątane codziennie, pościel i ręczniki wymieniane codziennie. Odnośnie basenów, zewnętrznych było 3 jeden większy z zawsze zajętymi leżakami, jeden ze zjeżdżalniami i jeden przy pokojach rodzinnych apartamentowych tam zwykle były wolne leżaki. Zdecydowanie POLECAM pobyt w tym hotelu, bardzo udany pobyt.

Wskazówka dotycząca pokoi: Apartament 4 osobowy bardzo dobry wybór dla rodzin z dziećmi, składa się z 2 pokoi, łazienki i balkonu.
Termin pobytu: lipiec 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
2  Dziękujemy, Aniaa20188