Side
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Piękny i świetnie położony hotel. Wspaniały basen i pobliska hotelowa plaża. Pokoje i cała infrastruktura służąca hotelowym gościom czyste, funkcjonalne i nowoczesne. Zwraca uwagę bogata oferta menu i świetna jakość potraw. Usługi serwisowe (sprzątanie pokoi, kelnerzy, barmani itp.) na wysokim poziomie. Uprzejmi, pomocni, profesjonalni. Szczególnie wysoko oceniamy oferowane gościom hotelu animacje sportowe. rekreacyjne. program kulturalny i rozrywkowy.
Szczerze polecam!

Dziękujemy, Jan M
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

10 - cio dniowy pobyt w hotelu Oz Side Premium uważam za wspaniały! Hotel poleciła mi zaprzyjaźniona p. Małgosia z biura podróży "Beduin" z Gorzowa Wlkp. Gorąco polecam usługi tego biura (pełen profesjonalizm i życzliwość)!!! Jedzenie w hotelu jest przepyszne. Każdy znajdzie coś dla siebie. Smaczne mięsa, zupy, sałatki, naleśniki, ryby, dania regionalne, ale i europejskie. Cały dzień w różnych miejscach, na terenie hotelu i na plaży, można coś przekąsić, by nie "powiedzieć" - najeść się do syta! Mój syn (9 lat) zajadał się lodami, goframi, hod - dogami, gotowaną kukurydzą, a wszystko popijał sokami owocowymi. Polecam tureckie specjały serwowane koło basenu: lokma, simit, kumpir, gozleme, kebaby, szaszłyki z baraniny. Mnóstwo soczystych słodkich owoców: arbuzów, melonów, bananów, pomarańczy, czereśni, winogron, Polecam owoce morza i sushi. Desery też prezentowały się wyśmienicie, ale przy bogactwie "konkretów", nawet ich zbytnio nie jedliśmy, poza chałwą. W restauracji głównej jest specjalne kolorowe miejsce dla najmłodszych i tam maluchy mają wszystko. W restauracji na plaży serwowane jest prawie wszystko, co w hotelu, więc wcale nie trzeba schodzić z plaży do hotelu na posiłki. Codziennie jest mnóstwo atrakcji w basenie, w amfiteatrze wieczorami i przy basenach. Syn uwielbiał Mini Disco o 20.30 każdego dnia, a my wieczorki tematyczne dla dorosłych. Był wieczór turecki, grecki, red night, zabawa w pianie, wieczór zabaw dla dzieci z dmuchańcami, wieczór kubański, salsy, karaoke, loterie itp. wszystkim zajęciom towarzyszyła muzyka, nie dręczono nas zbytnio melodiami tureckimi. Były jednak godziny ciszy, a wtedy można było nawet pospać na leżaku. Drinki serwowane od 10.00, kilka do wyboru, ale to wystarczy. Hotel ogromny, pełen przepychu, bogactwa, oszklone windy, robiące wrażenie żyrandole. Pokój rodzinny duży, codziennie był sprzątany, bezpłatny sejf, lodówka uzupełniana codziennie w napoje bezaolkoholowe. W pokoju dodatkowo był zestaw czajnik + szklanki + herbata + kawa. To bardzo przydatne po przebudzeniu się. Ręczniki były codziennie zmieniane, uzupełniano kosmetyki, a na łóżkach Pani tworzyła niesamowite rzeczy (łabędzie, kokardki, dekoracje z żywych kwiatów, czekoladek). Wi - fi w pokoju działa średnio, ale w pozostałych częściach hotelu bez zastrzeżeń. W recepcji można wszystko załatwić, spytać o wycieczki, odlot do Polski, dzięki miłej Pani Natalii, która mówi po polsku. Poza tym większość turystów, to Rosjanie, ale nam to nie przeszkadzało. Jedyna rada: starać się mówić wyłącznie po polsku i angielsku, bo niestety biorą nas za Rosjan, a to nie jest zbyt miłe. Warto krzewić polską kulturę i język!!!! Plaża jest wspaniała, teren zadbany, a piasek aż pali w stopy. Nie ma problemu z leżakami koło basenu i na plaży. Wieczorami można bezpiecznie pospacerować nadmorską promenadą, czuje się wtedy klimat tego miejsca i podziwia inne hotele. Temperatura w sierpniu była wysoka (nawet 49 stopni), ale to nam nie przeszkadzało, bo zażywaliśmy kąpieli. Oferta biura coral travel co do wycieczek fakultatywnych jest duża, ale my zdecydowaliśmy się jedynie na tzw.shopping. W wybranym terminie i w wyznaczonej przez nas godzinie podjechał po nas bezpłatny bus, którym udaliśmy się do centrum handlowego. Tam wszystkie produkty były z cenami, a po zakupach bus odwiózł nas do hotelu. To dobra opcja dla tych, którzy nie lubią się targować, a można spokojnie zakupić pamiątki, ubrania, ręczniki, z Turcji. Ceny są zarówno w dolarach, jak i euro. Robiliśmy też zakupy w sklepikach na terenie hotelu. rzeczy są dobre gatunkowo i w dobrej cenie, nie trzeba nigdzie się ruszać na zakupy.. Kelnerzy, obsługa hotelowa, szefowie są mili, nie naprzykrzają się, nie są natarczywi. Jedynie zaczepiali trochę mojego 9 letniego syna, ale to z powodu jego urody (wysoki, szczupły, przystojny blondyn, no i lubią dzieci). Każdy dzień był dla nas inny. Szybko minęło 10 dni i trzeba było wracać do Polski. Dobrą opcją jest wylot po południu z Turcji, bo można swobodnie zjeść śniadanie, zdać pokój i oczekiwać na transfer na lotnisko. My lecieliśmy z /do Poznania i godziny były bardzo dobre, ale Polacy z Wrocławia i Krakowa wstawali o 3.00 w nocy, bo tak mieli transfer na lotnisko. Każdego roku jeździmy na wakacje do innego kraju, hotelu, ale tym razem bierzemy pod uwagę ponowny pobyt w Oz Side Premium, Mój synek upiera się by do Niego wrócić. Płakał w drodze powrotnej do Polski, tak mu było tam dobrze. Zdecydowanie polecam wszystkim pobyt w tym hotelu. Wcześniej byłam już w Turcji (w innym rejonie), ale TU było wspaniale!!!!!!

Wskazówka dotycząca pokoi: Wszystkie pokoje są podobne i mają balkon lub taras.
Dziękujemy, Magdalena3101
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019

Śliczny hotel w fajnej lokalizacji. Pokoje wygodne, czyste, nowoczesne. Jedzenia sporo, duży wybór. Plaża hotelowa super, piaszczysta, w połowie zasłonięta tzw. parasolami. Na plaży bar, który oferuje dania obiadowe, przekąski, napoje również alko. Bardzo czysto. Obsługa bardzo pomocna. Szczerze polecam ten hotel

Wskazówka dotycząca pokoi: Proszę unikać pokoi na parterze
Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Kociara1970
Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Wakacje w oz side premium były wspaniałe to był nasz drugi pobyt w tym hotelu obsługa hotelowa przemiła ,smaczne jedzonko,plaża bardzo ładna. Pani Natalia w lobby bardzo pomocna .Hotel godny polecenia ,na pewno tam jeszcze wrócę.

Wskazówka dotycząca pokoi: Szczerze nie mam żadnych zastrzeżeń :)
Dziękujemy, danuta263
Zrecenzowano: 17 lipca 2019

Wspaniały hotel, super obsluga, genialne posiłki. Wszystko na najwyższym poziomie, mam nadzieję że wrócę tam za rok. Najlepszy hotel w jakim byliśmy. Wszyscy mega zadowoleni, moc atrakcji, codziennie coś nowego.

Wskazówka dotycząca pokoi: Rewelacja
Dziękujemy, iwona_jag