Zrecenzowano: 6 września 2019

Byliśmy z rodziną na 11 dni. Wakacje uważamy za cudowne. Pokoje mają już lata świetności za sobą aczkolwiek jest bardzo czysto i przyjemnie. Jedzenie i napoje od rana do wieczora rewelacja. Jakość i różnorodność potraw to mistrzostwo. Po raz pierwszy w życiu w hotelu na wakacjach jadłem torty i ciasta które uważam za poezję. Polscy cukiernicy powinni przyjechać i się tutaj nauczyć jak robić ciasta, torty itd. Smak i mała ilość użytego cukru powodowało że można było je jeść na okrągło. Coś niesamowitego. Obsługa w restauracji to najlepsza z jaką miałem kontakt w życiu. Non stop uśmiechnięci, pomocni i pracują w takim tempie że brakuje słów. Obsługa poprostu kosmiczna. Animacje bardzo fajne i na wysokim poziomie. Jedyne co drażni że w przypadku dzieci albo różnych zajęć przeważa jezyk rosyjski co wg mnie jest nie dopuszczalne. Niech się rosjanie uczą angielskiego. Druga sprawa to leżaki na basenie i zajmowanie ich o 7 rano. Niestety tu też tak jest i hotel oprócz informacji o zakazie takiej praktyki nic z tym nie robi. Niestety jest to zmora całego świata i muszą coś z tym zrobić. Na szczęście w tym hotelu są 2 baseny i własna plaża więc zawsze jest miejsce. Wszędzie jest blisko do barów i restauracji więc jest super. W dodatku po całym terenie basenowym krąży obsługa która z przyjemnością doniesie wszystko o co się poprosi. Na terenie hotelu jest czysto a roślinność i dbanie o nią jest na najwyższym poziomie.Jedzenie - jakość i różnorodność posiłków jest na najwyższym poziomie. Nie ma możliwości aby narzekać na jedzenie bo po prostu jest tego tak dużo i jest tak przepyszne że nie wiadomo co jeść :). Ciasta i torty to istny majstersztyk. Nigdy nie jadłem tak wspaniałych rzeczy. Polscy cukiernicy powinni przyjechać do tego hotelu i się nauczyć jak zrobić aby ciasta i torty były tak genialne nie używając zbyt dużej ilości cukru. Obsługa tego hotelu to całkowity fenomen, rewelacja nie ma słów aby opisać poziom ciągle śmigającej i uśmiechniętej obsługi. Napoje, alkohole, drinki i ich dostępność - super. Animacje wieczorne i show genialne. Ogólne wszystko w tym hotelu jest fantastyczne oprócz dwóch rzeczy. 1 sprawa to przy animacjach dla dzieci - prowadząca mówi głównie o rosyjski - słabo to wygląda. 2 sprawa to zjeżdzalnie i rwąca rzeka. Są tylko dwie wysokie tuby-zjeżdżalnie z czego w jednej aby zjechać trzeba non stop się odpychać oraz rwąca rzeka która powinna być wyeliminowania. Jest tak skonstruowana że zjazd nią trwa 15 minut z czego 14,5 minuty siedzi się w pontonie (starym zniszczonym - w takim hotelu?). Woda nie jest w stanie przepchnąć w 3 momentach ludzi nie zależnie czy ważą 30 czy 90 kg. Na końcu taki wypad z toru że nogi i łokcie poobijane. Ogólnie polecam serdecznie wszystkim bardzo wysoki poziom tego hotelu natomiast dla tych którzy uwielbiają zjeżdżalnie i dużo czasu na nich spędzają to niech szukają innego hotelu.

Wskazówka dotycząca pokoi: pokoje 2+2 od numeru 1221
Dziękujemy, Sir C
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Makbule Ş, Guest Relations Manager, Otium Hotel Seven SeasOdpowiedź udzielona 8 września 2019

Szanowny Gościu,

temat animacji dla dzeci. Z powodu dużej ilości gości rosyjskojęzycznych oczywiście język rosyjski jest obecny podczas animacji, ale w naszym zespole animacyjcnym są również osoby posługujące się językiem angielskim, tureckim oraz polskim. W koncpcie naszego hotelu jedna z rzek to właśnie lazy river i jej zamierzeniem jest wolny, spokojny zjazd. Państwa sugestie są dla nas ogromnie ważne, w celu polepszania jakości naszych usług. Oczywiście przyjrzymy się uważnie temu tematowi i postarmy się być bardziej uważni.

Zrecenzowano: 6 września 2019

Polecam gorąco . Hotel na wysokim poziomie zarówno pod dzieci jak i dla dorosłych. Jedzenie codziennie inne menu oraz restauracja la carte . Baseny idealne pod dzieci . . Po prostu zapraszam do odwiedzenia

Dziękujemy, Michal K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Makbule Ş, Guest Relations Manager, Otium Hotel Seven SeasOdpowiedź udzielona 6 września 2019

Drogi Panie Michale,

Chcielibyśmy bardzo podziękować za podzielenie się opinią na stronie Tripadvisor. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że spędziliście Państwo tutaj miłe wakacje i jesteśmy bardzo zadowoleni, słysząc Wasze uznanie. Jako Otium Hotel Seven Seas Family, zawsze staramy się zapewnić naszym Gościom najwyższą jakość usług. Jesteśmy wdzięczni za wsparcie nas pozytywnymi komentarzami.Państwa opinia udostępniona na tej stronie internetowej inspiruje nas do ulepszenia naszej pracy i będziemy dumni z podzielenia się tak miłymi komentarzami z całym zespołem zarządzającym! Są Państwo zawsze mile widziani jako nasi cenioni goście i czekamy na Was ponownie!

Zrecenzowano: 5 września 2019

i nie mam punktu odniesienia, ale czuliśmy się tam wyśmienicie. Cała obsługa pięknie nas witała i uśmiechała się. Wszystko było przepyszne i każdy znalazł coś dla siebie. Animacje świetne szczególnie dzień sportu i tu muszę potwierdzić że instruktor był naprawdę świetny a zajęcia na najwyższym poziomie. Pozdrawiamy Dawida :-) otwarty i uśmiechnięty człowiek z pasją. Muzyka na żywo, impreza w pianie, extremalne show wszystko super. Czyściutko. Trochę rozczarował mnie pokój bo był od strony zaplecza hotelowego ale okazało się że tak naprawdę w pokoju tylko spaliśmy. Uwaga na crazy river to porażka. Poszorowałam cztery litery pamiątkę mam do dzisiaj. POLECAM.

Dziękujemy, Katarzyna S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Makbule Ş, Guest Relations Manager, Otium Hotel Seven SeasOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Droga Pani Katarzyno,

Chcielibyśmy bardzo podziękować za podzielenie się opinią na stronie Tripadvisor. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że spędziliście Państwo tutaj miłe wakacje i jesteśmy bardzo zadowoleni, słysząc Wasze uznanie. Jako Otium Hotel Seven Seas Family, zawsze staramy się zapewnić naszym Gościom najwyższą jakość usług. Jesteśmy wdzięczni za wsparcie nas pozytywnymi komentarzami. Dziękujemy również za podzielenie się komentarzami na temat pokoju i crazy river. Postaramy się być bardziej uważnym w tym temacie.

Zrecenzowano: 3 września 2019

Spędziliśmy w tym hotelu 2 tygodnie. Ogólnie jesteśmy zadowoleni, hotel robi bardzo dobre pierwsze wrażenie i później dość stabilnie je trzyma :), jednak po dłuższym pobycie wychodzę drobne niedociągnięcia nad którymi muszą jeszcze popracować.

Animatorzy robią super robotę i przez cały dzień zachęcają do udziału w rożnych zróżnicowanych zajęciach, są bardzo kontaktowi i chętni do pomocy. Jest sporo zajęć dla dzieci, a dziewczyny z Kids Club też mają mnóstwo pomysłów na zaangażowanie najmłodszych.

Jedzenie w dzień różnorodne, nie nieprzejedzenia, codziennie inny tematyczny wieczór :), niestety w nocy jest już lipa. Czasami pozostają jedynie tosty do wyboru, szczególnie o późniejszej porze, ale jest czym brzuch zapełnić nawet o 4 rano.

Fajna piaszczysta plaża, leżaki dostępne bez problemu o każdej porze, choć niekoniecznie w pierwszym rzędzie, w przeciwieństwie do basenów, gdzie poranna rezerwacja ręcznikami to norma.

Mankamentem hotelu jest usytuowanie i budowa amfiteatru, jedno i drugie powoduje, że animacje wieczorne są schowane na uboczu i trzeba specjalnie się do nich udać, aby zobaczyć co się dzieje. To samo z animacjami wieczornymi dla dorosłych organizowanych w barze Ocean przy plaży.
Rozrywki dla dorosłych kończą się przeważnie w okolicach północy, gdyż organizowana w tym barze dyskoteka przeważnie umiera. Niestety około północy gaśnie nawet światło w głównym hotelowym lobby, mimo iż jest tam jedyny w tym czasie czynny bar :) Generalnie około północy życie w hotelu zamiera, więc jak komuś to nie przeszkadza, to ok, jeśli jednak szuka nocnych rozrywek, to nie tu :)

Kolejny mankament to barmani, mili, sympatyczni i uśmiechnięci, jednak znajomość drinków nawet własnych z karty, pozostawiała wiele do życzenia, każdy potrafił zrobić go inaczej. Do tego mimo alkoholi importowanych, nawet na wyraźne życzenie zrobienia drinka na konkretnym alkoholu potrafili zrobić go na miejscowym.

Trochę do życzenia pozostawia również zachowanie czystości nad basenem głównym. Jest to w dużej mierze wina gości hotelowych pozostawiających puste szklanki (plastikowe) na brzegu basenu, ale obsługa nie zawsze to ogarniała. Czasem potrafiły stać po kilka godzin, to samo z rozlanymi napojami, czasem mimo nawet zwróconej uwagi mijał długi czas zanim zostało sprzątnięte.

Generalnie hotel bardzo ładny i spokojny, z miłą, uśmiechniętą i uprzejmą obsługą. oraz polskojęzyczną obsługą na recepcji. Dla osób z dziećmi, lub nie szukającymi specjalnie rozrywek, można powiedzieć że idealny.

Dziękujemy, MiauCoon
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Makbule Ş, Guest Relations Manager, Otium Hotel Seven SeasOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Drogi Panie Andrzeju,

Chcielibyśmy bardzo podziękować za podzielenie się opinią na stronie Tripadvisor. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że spędziliście Państwo tutaj miłe wakacje i jesteśmy bardzo zadowoleni, słysząc Wasze uznanie. Jako Otium Hotel Seven Seas Family, zawsze staramy się zapewnić naszym Gościom najwyższą jakość usług. Jesteśmy wdzięczni za wsparcie nas pozytywnymi komentarzami. Państwa opinia udostępniona na tej stronie internetowej inspiruje nas do ulepszenia naszej pracy i będziemy dumni z podzielenia się tak miłymi komentarzami z całym zespołem zarządzającym! Dziękujemy również za Państwa sugestie, dołożymy wszelkich starań, aby być bardziej uważnym w tych tematach.

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Bardzo dziękujemy za miło spędzony czas. Wasz hotel wyróżnia się bardzo spośród konkurencji w Turcji i krajach Europy. Waszą przewagą jest miła obsługa, rodzinna atmosfera, zajęcia dla dzieci i amfiteatr, pyszne i różnorodne jedzenie, rozbudowana infrastruktura i dostęp do plaży. Szczególne podziękowania dla szefa kuchni, który na naszą prośbę przyrządził pyszne dania "pancake" bez mleka. Bardzo dobrze wspominamy całą obsługę hotelową i naprawdę ciężko znaleźć słabe strony Waszego hotelu. My już planujemy następne wakacje i pewnie wrócimy do Was w następnym roku.

Duży plus za międzynarodowy zespół animatorów, którzy świetnie rozmawiają w języku angielskim i polskim. Sugeruję, aby podczas animacji dla dzieci troszkę uwagi skierować na polskie dzieci. Konwersacje w języku rosyjskim zdominowały minidisco. Poza tym naprawdę jesteście fatastyczni :)

Dziękujemy, Paweł T
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Makbule Ş, Guest Relations Manager, Otium Hotel Seven SeasOdpowiedź udzielona 29 sierpnia 2019

Drogi Panie Pawle,

Chcielibyśmy bardzo podziękować za podzielenie się opinią na stronie Tripadvisor. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że spędziliście Państwo tutaj miłe wakacje i jesteśmy bardzo zadowoleni, słysząc Wasze uznanie. Jako Otium Hotel Seven Seas Family, zawsze staramy się zapewnić naszym Gościom najwyższą jakość usług. Jesteśmy wdzięczni za wsparcie nas pozytywnymi komentarzami. Państwa opinia udostępniona na tej stronie internetowej inspiruje nas do ulepszenia naszej pracy i będziemy dumni z podzielenia się tak miłymi komentarzami z całym zespołem zarządzającym! Są Państwo zawsze mile widziani jako nasi cenioni goście i czekamy na Was ponownie!