Zrecenzowano: 3 września 2019

Spędziliśmy w tym hotelu 2 tygodnie. Ogólnie jesteśmy zadowoleni, hotel robi bardzo dobre pierwsze wrażenie i później dość stabilnie je trzyma :), jednak po dłuższym pobycie wychodzę drobne niedociągnięcia nad którymi muszą jeszcze popracować.

Animatorzy robią super robotę i przez cały dzień zachęcają do udziału w rożnych zróżnicowanych zajęciach, są bardzo kontaktowi i chętni do pomocy. Jest sporo zajęć dla dzieci, a dziewczyny z Kids Club też mają mnóstwo pomysłów na zaangażowanie najmłodszych.

Jedzenie w dzień różnorodne, nie nieprzejedzenia, codziennie inny tematyczny wieczór :), niestety w nocy jest już lipa. Czasami pozostają jedynie tosty do wyboru, szczególnie o późniejszej porze, ale jest czym brzuch zapełnić nawet o 4 rano.

Fajna piaszczysta plaża, leżaki dostępne bez problemu o każdej porze, choć niekoniecznie w pierwszym rzędzie, w przeciwieństwie do basenów, gdzie poranna rezerwacja ręcznikami to norma.

Mankamentem hotelu jest usytuowanie i budowa amfiteatru, jedno i drugie powoduje, że animacje wieczorne są schowane na uboczu i trzeba specjalnie się do nich udać, aby zobaczyć co się dzieje. To samo z animacjami wieczornymi dla dorosłych organizowanych w barze Ocean przy plaży.
Rozrywki dla dorosłych kończą się przeważnie w okolicach północy, gdyż organizowana w tym barze dyskoteka przeważnie umiera. Niestety około północy gaśnie nawet światło w głównym hotelowym lobby, mimo iż jest tam jedyny w tym czasie czynny bar :) Generalnie około północy życie w hotelu zamiera, więc jak komuś to nie przeszkadza, to ok, jeśli jednak szuka nocnych rozrywek, to nie tu :)

Kolejny mankament to barmani, mili, sympatyczni i uśmiechnięci, jednak znajomość drinków nawet własnych z karty, pozostawiała wiele do życzenia, każdy potrafił zrobić go inaczej. Do tego mimo alkoholi importowanych, nawet na wyraźne życzenie zrobienia drinka na konkretnym alkoholu potrafili zrobić go na miejscowym.

Trochę do życzenia pozostawia również zachowanie czystości nad basenem głównym. Jest to w dużej mierze wina gości hotelowych pozostawiających puste szklanki (plastikowe) na brzegu basenu, ale obsługa nie zawsze to ogarniała. Czasem potrafiły stać po kilka godzin, to samo z rozlanymi napojami, czasem mimo nawet zwróconej uwagi mijał długi czas zanim zostało sprzątnięte.

Generalnie hotel bardzo ładny i spokojny, z miłą, uśmiechniętą i uprzejmą obsługą. oraz polskojęzyczną obsługą na recepcji. Dla osób z dziećmi, lub nie szukającymi specjalnie rozrywek, można powiedzieć że idealny.

Dziękujemy, MiauCoon
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Makbule Ş, Guest Relations Manager, Otium Hotel Seven SeasOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Drogi Panie Andrzeju,

Chcielibyśmy bardzo podziękować za podzielenie się opinią na stronie Tripadvisor. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że spędziliście Państwo tutaj miłe wakacje i jesteśmy bardzo zadowoleni, słysząc Wasze uznanie. Jako Otium Hotel Seven Seas Family, zawsze staramy się zapewnić naszym Gościom najwyższą jakość usług. Jesteśmy wdzięczni za wsparcie nas pozytywnymi komentarzami. Państwa opinia udostępniona na tej stronie internetowej inspiruje nas do ulepszenia naszej pracy i będziemy dumni z podzielenia się tak miłymi komentarzami z całym zespołem zarządzającym! Dziękujemy również za Państwa sugestie, dołożymy wszelkich starań, aby być bardziej uważnym w tych tematach.

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Bardzo dziękujemy za miło spędzony czas. Wasz hotel wyróżnia się bardzo spośród konkurencji w Turcji i krajach Europy. Waszą przewagą jest miła obsługa, rodzinna atmosfera, zajęcia dla dzieci i amfiteatr, pyszne i różnorodne jedzenie, rozbudowana infrastruktura i dostęp do plaży. Szczególne podziękowania dla szefa kuchni, który na naszą prośbę przyrządził pyszne dania "pancake" bez mleka. Bardzo dobrze wspominamy całą obsługę hotelową i naprawdę ciężko znaleźć słabe strony Waszego hotelu. My już planujemy następne wakacje i pewnie wrócimy do Was w następnym roku.

Duży plus za międzynarodowy zespół animatorów, którzy świetnie rozmawiają w języku angielskim i polskim. Sugeruję, aby podczas animacji dla dzieci troszkę uwagi skierować na polskie dzieci. Konwersacje w języku rosyjskim zdominowały minidisco. Poza tym naprawdę jesteście fatastyczni :)

Dziękujemy, Paweł T
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Makbule Ş, Guest Relations Manager, Otium Hotel Seven SeasOdpowiedź udzielona 29 sierpnia 2019

Drogi Panie Pawle,

Chcielibyśmy bardzo podziękować za podzielenie się opinią na stronie Tripadvisor. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że spędziliście Państwo tutaj miłe wakacje i jesteśmy bardzo zadowoleni, słysząc Wasze uznanie. Jako Otium Hotel Seven Seas Family, zawsze staramy się zapewnić naszym Gościom najwyższą jakość usług. Jesteśmy wdzięczni za wsparcie nas pozytywnymi komentarzami. Państwa opinia udostępniona na tej stronie internetowej inspiruje nas do ulepszenia naszej pracy i będziemy dumni z podzielenia się tak miłymi komentarzami z całym zespołem zarządzającym! Są Państwo zawsze mile widziani jako nasi cenioni goście i czekamy na Was ponownie!

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w hotelu otium seven seas.

Polecamy najbardziej obsługę kelnerów, w szczególności Pana Cengizhana Koke za bardzo rzetelne i fachowe wykonywanie swoich obowiązków. Służący zawsze pomocą i uśmiechem.

Dziękujemy, Marzena P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Makbule Ş, Guest Relations Manager, Otium Hotel Seven SeasOdpowiedź udzielona 23 sierpnia 2019

Droga Pani Marzeno,

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Byliśmy w hotelu 10 dni. Co do pokoju jak niektórzy piszą źle byliśmy w 1405 więc na tym samym piętrze co przedmówcy. Widok taki sam jak wcześniej opisany. Ale nam to nie przeszkadzało, bo pokój jest od spania, a spaliśmy jak zabici. Balkon służył tylko i wyłącznie do suszenia. Pokój oceniam bardzo dobrze, byłem 3 razy w Turcji w innych podobnych i ten był najlepszy. Teściowie z pokoju 1411, też nie narzekali na pokój zapłaciliśmy w sumie 25 tyś. nie mało i nie dużo.Są w hotele w Turcji o wiele droższe ze złotymi klamkami ale tam 7 dni zaczyna się za 2 osoby od 20 tyś. Więc jak ktoś ocenia cały hotel na "złe" w skali ocen na tym portalu jest coś nie tak. Co do jedzenia jak dla nas rewelacja duże urozmaicenie tematyczne. Baseny też super dziecko bawiło się wyśmienicie, obsługa Rewelacja Jamala na rolkach rewelacja -podziwiam cały dzień w tej temperaturze w tych rolkach. Po jednym dniu wiedziała co mi przywieźć. Plaża ok. Leżaki i ich zajmowanie nie do zwalczenia jest to nawet w najlepszych hotelach czy w Polsce czy zagranicą. Jedyna wada to palenie w Basenie, ale to nie Unia Europejska, ale przy barze w basenie to przesada, co zgłosiłem Pani Kasi-serdecznie pozdrawiam. Nie zdążyłem zgłosić że w barze przy basenie(pod teatrem czynny do 18)o godz.16.30 brakowało mojego ulubionego zagranicznego trunku, barman OZAN powiedział że już dziś nie będzie. Ale zrobił w zamian z innym zagranicznym coś dobrego. Ale należy to wyeliminować. Szkoda tylko że czas leci tam bardzo szybko.

Dziękujemy, Jacek J
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Makbule Ş, Halkla İlişkiler Müdürü, Otium Hotel Seven SeasOdpowiedź udzielona 21 sierpnia 2019

Drogi Panie Jacku,

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Witam byliśmy w hotelu 10 dni po przyjeździe w recepcji pan powiedział ze nie ma takich pokoi jak na volczerach 30 min szukał gdzieś dzwonił wreszcie przydzielił pokoje ja otrzymałem nr 1409 (napiwek oczywiście dostał żeby nie było ze skąpcy po 10$) na volczerach pokój z widokiem na ogród z balkonem lub tarasem a drugi przyjazny dzieciom standardowe po wejściu szok i niedowierzanie pokój nad zapleczem technicznym czyli rampa zaladunkowa rozładunkowa towarów klimatyzatory butle z gazem i przeogromny huk i hałas 24h na dobe mrówki w pokoju chodziły w nocy po dzieciach to ma być pokój standard przyjazny dzieciom w 5*hotelu to jakaś speluna z balkonu nie można skorzystać nawet na 5 min wypić kawę czy posiedzieć. TERAZ DO MENADŻERA HOTELU NIECH WEŹMIE KAWĘ KSIĄŻKĘ I POSIEDZI W POKOJU 1409 20 MIN NA BALKONIE .NIE mam zastrzeżeń do reszty wszysto ok.jedzenie baseny obsługa super.ale recepcja popsuła mi wakacje mam film z balkonu ale wrzucę zdiecia one nie oddadzą chalasu ale zobaczycie widoki pokoju standard przjazdny dzieciom pobyt kosztowal 14 tys pln zglaszalismy sprawę w recepcji ale pan mówił iż tylko takie mają rezerwacja robiona 10 2018 puzniej dowiedzieliśmy się iż recepcjonisty został zwolniony.Nie po to place tyle pieniędzy by klucic się o swój zapłacony pokój nasze pokoje sprzedał komus innemu a nam wcisl pokój ekonomiczny złożyłem reklamacje w coral travel polska niech hotel ustosunkuje się do tego ostrzegam przed tego typu sytuacjami.

1  Dziękujemy, Piotr R
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Makbule Ş, Guest Relations Manager, Otium Hotel Seven SeasOdpowiedź udzielona 19 sierpnia 2019

Szanowny Panie Piotrze,
Chcielibyśmy serdecznie podziękować za opinię na temat pobytu w naszym hotelu oraz chcielibyśmy, żeby Państwo wiedzieli, że bardzo nam przykro, iż nasze usługi nie spełniły Państwa oczekiwań. Przepraszamy za problemy, na które Państwo napotkaliście. Jeśli chodzi o kwestię pokoju to sytuacja, która miała miejsce jest szczegółowo analizowana, tak aby nie powtórzyła się w przyszłości.
Z tego co udalo nam się ustalić to dostali Państwo ten pokój, gdyż nie chcieli Państwo pokoju na wyższym piętrze, a na niższych piętrach wtedy tylko ten był dostępny. Oczywiscie gdyby nasi menagerowie dowiedzieliby się o tej sytacji szybciej na pewno mogliby bardziej efektywnie zadziałać, jeszcze podczas Państwa pobytu.
Chcielibyśmy, żeby Państwo wiedzieli, że Wasze komentarze zostaną starannie rozpatrzone w celu polepszenia jakości naszych usług i zamierzamy zwiększyć nasze starania w tym temacie. Jeśli zdecydują się Państwo na powrót do naszego hotelu to z całą pewnością zadbamy o to, żeby Państwa pobyt był do końca udany, a pokój spełniał wszystie Państwa oczekiwania.

Z poważaniem

Guest Relations/ Smiley Service