Zapisz
Side

Magiczne miejsce na samym morzem warto pójść po obiedzie albo wieczorem na zachód słońca bo rano... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 12 października 2020
edekw1
Gliwice, Polska
Warto zobaczyć

Kawał historii, polecam pod wieczór, oczywiście gdy jesteś tam jesienią gdyż latem zamykają go... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 27 października 2019
WALDI R
Przeczytaj wszystkie recenzje (3 200)

Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dla mnie wizyta była kompletnie bez sensu, nie rozumiem opłaty za wstęp skoro w zasadzie po wejściu nie oglądamy niczego ciekawego.

Dziękujemy, GabrielaJ181
Zrecenzowano: 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Spory kompleks zabytków które można zwiedzić bez potrzeby przewodnika. Największe wrażenie robi ogromny amfiteatr, który okresowo jest nadal wykorzystywany

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, 103michalk
Zrecenzowano: 16 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Warto było wstać z samego rana żeby pojechać i to zobaczyć na własne oczy. Na mnie zrobiło to miejsce ogromne wrażenie.

Dziękujemy, ma_gorzatac330
Zrecenzowano: 24 czerwca 2019

Piekne historyczne miejsce w Side. Polecam odwiedzić zaledzie 5 euro.Dla fanów sztuki antycznej godne polecenia

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, karolinac373
Zrecenzowano: 18 czerwca 2019

Wejście płatne tylko w lirach - ok. 30 lirów (można wymienić niedaleko amfiteatru). Warto zobaczyć i schłodzić się we wnętrzu ;)

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Jupiterka