Zrecenzowano 16 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Animatorka Marta, która pochodzi z Polski bardzo fajnie urozmaicała czas! Podejście do dzieci niesamowite. Wakacje od razu lepsze. Fajnie zjeść kolację w takim gronie. Miła obsługa, dobre jedzenie. Schludnie! Polecam też ze względu na lokalizację.

Data pobytu: sierpień 2017, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, romanoromam
Zrecenzowano 15 sierpnia 2017

Hotel przede wszystkim czysty. Lokalizacja bardzo dobra, blisko do morza. Ale najważniejsza dla mnie była animacja. Jednak nudny wieczór, czy leżakowanie może zamienić się w coś lepszego. Taką atrakcję zapewniła mi niesamowita animatorka Marta. Pochodzi z Polski, więc się świetnie dogadałyśmy. Spędzanie czasu oraz jego animacja to czysta przyjemność. Wróciłabym tam chociażby dla niej :)

Wskazówka dotycząca pokojów: 1 piętro jest w porządku
  • Data pobytu: lipiec 2017, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, oliwiasabiniak
Zrecenzowano 29 lipca 2016

Super wakacje, hotel czysty, zadbany mimo, że nie jest to nowy obiekt, ale schludny. Położony w parku wśród palm, krzewów, drzew i kwiatów. Alejkami przechadzają się piękne pawie, co jest dodatkową atrakcją hotelu. Pokoje czyste, ładne z balkonami i klimatyzacją, ja miałam widok na park, są również pokoje z widokiem na baseny i morze. 4 baseny odkryte, czyste i zadbane w brodziku mała zjeżdżalnia dla najmłodszych, poniżej przy basenie dwie zjeżdżalnie. Baseny na dolnym poziomie położone wśród zieleni, tam również znajduje się mini klub dla dzieci, korty tenisowe oraz bar. Na plaży leżaki i materace pod płóciennym zadaszeniem więc jeśli ktoś nie chce być bezpośrednio na słońcu może odpocząć w cieniu. Przy plaży również jest bar, w którym oprócz napoi można zjeść przekąski. Plaża z ratownikiem - blue flag. Jedzenie zarówno w głównej restauracji, jak i przy basenach bardzo dobre i urozmaicone. Część restauracji znajduje się na zewnątrz w otoczeniu kwiatów, palm i krzewów. Stoliki nakryte zawsze czystymi obrusami. Codziennie mini disco dla dzieci oraz animacje (codzienne inne), bardzo dobry zespół animatorów, dzieci bardzo chętnie brały udział w zabawie. Co istotne dla polskich turystów z dziećmi jest polska animatorka Marta, która pomaga dzieciom przełamać pierwsze lody jak nie znają języka. Mojej córce zorganizowała urodziny i ogólnie zajmuje się animacjami dla dzieci. Myślę, że ważne jest to, że przy barach jest czysto i nie śmierdzi zlewkami, co w Turcji często się zdarza. Barmani i kelnerzy sympatyczni, nawet jeden mówi po polsku. Ogólnie pracownicy hotelu bardzo pomocni, podchodzący z szacunkiem i empatią do gości hotelowych. Manadżer oraz pani Tania guest visitor to ludzie szczególnie dbający o to, żeby goście czuli się komfortowo, zawsze można na nich liczyć. Sama się o tym przekonałam. W lobby codziennie gra pan na fortepianie. Przed hotelem znajduje się mały bazar, gdzie można nie tylko kupić pamiątki, ale ubrać całą rodzinę od stóp do głów i wcale nie trzeba jeździć na wielki bazar do Side, bo ceny bez wykańczającego targowania są takie same. Szczególnie polecam Pana Andrzeja, który mówi w 12 językach w tym świetnie po polsku i daje bardzo dobre ceny w swoim klimatyzowanym sklepie. Podsumowując, ja z córką czułyśmy się w tym hotelu świetnie, mimo że hotel ma już swoje lata. Jeśli ktoś stawia na siedzenie w pokoju w nowym hotelu w przepychu i bogactwie to tego tam nie ma. Za to jest świetna atmosfera wspaniała opieka i pomoc pracowników, czyste baseny i bary, bardzo dobre jedzenie, ciężka i dobra praca animatorów. Życzę tym, którzy wybrali ten hotel, równie dużego zadowolenia ze swoich wakacji jak ja. Jeśli chodzi o hotel, to były dobrze zainwestowane pieniądze. Ja wróciłam 28.07.2016r. Pozdrawiam, Ania

Wskazówka dotycząca pokojów: W pokojach od strony parku (tak zwanych bez widoku na morze) jest cicho, z widokiem na morze i baseny może przeszkadzać muzyka do 24.00
  • Data pobytu: lipiec 2016, podróż z rodziną
3  Dziękujemy, czea2016
Zrecenzowano 11 listopada 2015

Hotel bardzo polecam. Lokalizacja tego hotelu jest bardzo ciekawa. Gdyż posiada swój kompleks z basenami, ale jedocześnie i promenadę i do plaży jest dojście uliczką ze sklepami i barami. Dla nas ta lokalizacja była naprawdę bardzo orginalna.

Pokój: czysty, duży i sprzątany codziennie. Standard podstawowy, ale sam układ i kształt hotelu też bardzo ciekawy. Obsługa przemiła i bardzo pomocna. Uwielbiają pogawędki z turystami, co dla jednych może być minusem dla innych plusem. Dla nas akurat to plus, gdyż zawsze można było jakieś ciekawostki od nich wyciągnąć i jeżeli ktoś był miły to i bardziej się przykładali i pomagali.

Wyżywienie: przepyszne. Ogromny i roźnorodny wybór. Najlepsze kebaby jakie jedliśmy oraz wielki plus za organizowanie wieczorów tematycznych. Na jednym z nich podano wspaniały czekoladowy tort, który do dziś wspominamy ze smakiem. Jedzenie najlepsze ze wszystkich kompleksów hotelowych jakie do tej pory zwiedziliśmy.

Ogólnie: bardzo, bardzo polecam. Można naprawdę komfortowo odpocząć.

• Data pobytu: lipiec 2015, podróż z rodziną
Dziękujemy, Anna M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: zeynep_karadogan, Yönetici, Grand Prestige Hotel & SpaOdpowiedź udzielona 12 lutego 2016

Dear Swienty,

We are very grateful you, what you have choosen for your holiday is our hotel...

Zrecenzowano 4 listopada 2015

Hotel ogromny! Bardzo zadbany, pięknie urządzony. Pokoje schludne, obsługa sympatyczna i pomocna. Jedzenie bardzo dobre, choć obiady codziennie prawie takie same, ale nie przeszkadza to zbyt bardzo:) Animatorzy uroczy! CUDOWNE 2 TYGODNIE W RAJU

• Data pobytu: wrzesień 2015, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Klaudia K

Dear Klaudia K,

We are very grateful you, what you have choosen for your holiday in our hotel.

All lunch menu will be different in this year.

We will be glad to see you again in our Hotel.

Best Regards