Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Pobyt w hotelu przez 8 dni. Pokoje czyste, codziennie sprzątane. Ręczniki wymieniane. Panie sprzątaczki układały nawet pidżamki i formowały piękne łabędzie z ręczników :) Nie rozumiem, dlaczego ludzie piszą takie opinie, ale taki już nasz naród. Wiecznie nikomu nic nie pasuje. W hotelu cisza i spokój. Jedzenie bardzo dobre, nie da rady przejeść i spróbować wszystkiego przez 8 dni. Co do opinii, jeśli komuś nie pasuje, zawsze może wybrać polskie morze, z sinicami, januszami parawanów, wodą 13-15 stopni oraz goframi z owocami po 15 zł :) Wszędzie blisko z hotelu, basen czysty, bar w lobby zasługuje na plus. Kelnerzy i kelnerki widziani na śniadaniu o 7.30 następnie Ci sami podawali herbatę o godzinie 23:00. Mili i uprzejmi panowie na rejestracji a także Pan bagażowy, którego ledwo można było dogonić - tak śmigał z bagażami. Plaża duża, pełno leżaków, bar przy plaży od godziny 10:00, następnie lunch. Bardzo dobre Vitamin Bary przy plaży. Prawda, że ciężko się dogadać po angielsku, jedynie na recepcji panowie władają tym językiem ale to tak jakby pojechać do Chorwacji i wszyscy chorwaci w miastach turystycznych mówią po polsku, tak w Turcji mówią po niemiecku. Cały wyjazd na plus.

2  Dziękujemy, Bartek933
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Hotel nie zasługuje na 5 gwiazdek, nawet 3 bym im nie przydzielił. Pokoje mało przestronne, łazienka dramat - ciasna, pod prysznicem ciśnienie tragiczne, wanna jakby dziecięca, dorosły mężczyzna ma ogromny problem z kąpielą. Jedzenie w miarę, jedynie śniadania mało urozmaicone, codziennie prawie to samo, lunch i kolacja na dobrym poziomie, poza ciastami, które są na jedno kopyto, wszystkie strasznie słodkie, przez tydzień może z 2 rodzaje na prawdę nam smakowały, dobrej kawy również nie ma co szukać, wszystko ratują jedynie arbuzy, które są tam wyśmienite :) Drinki - w ofercie all inclusive jedynie alkohole lokalne, które są tragiczne, a koktajle okropnie słodkie i po 2 masz już dość, bo aż Cię mdli. Obsługa - jak wszędzie, są osoby odpychające i są osoby bardzo miłe i pomocne, jednak jest jeden wspólny mianownik - nikt nie rozmawia po angielsku! Otoczenie hotelu dosyć fajne, piękne lobby, fajne restauracje i blisko do plaży, jednak wszędzie pełno kotów, a co za tym idzie i zapach wokół hotelu mało przyjemny.

Dziękujemy, Arek O
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Przede wszystkim: jestem zszokowana złymi opiniami na temat hotelu i tym jak bardzo się one nie sprawdziły...
Byliśmy 7 dni we dwójkę w pokoju ekonomicznym i tak, jest on położony poza budynkiem głównym hotelu, oddalony o jakieś 150 m. Nam to jednak zupełnie nie przeszkadzało, bo po pierwsze było przez to bliżej do plaży, a po drugie była dużo ciszej niż w budynku głównym. Pokój bardzo ładny, nowoczesny, czysty, podobno od tych regularnych różni się tylko tym że jest mniejszy, jednak jest wystarczający dla dwóch osób.
Obsługa hotelu przemiła i bardzo pomocna. Jedzenie przepyszne, bardzo duży wybór. Pyszne omlety rano z dowolnymi dodatkami. Plaża bardzo szeroka, dużo leżaków, nigdy nie było problemu ze znalezieniem wolnego miejsca. Morze cieple i czyste. Przy basenie ze zjeżdżalniami codziennie animacje. Wbrew temu co jest napisane w ofercie ręczniki plażowe są za darmo, płaci się jedynie za ich wymianę na czyste. Dodatkowo w cenie jest zjedzenie raz kolacji w restauracji a'la carte - polecam rybną bo w tureckiej jest to samo co na głównej stołówce. W okolicy hotelu mnóstwo sklepów, do Side tylko 4 km i koszt busa to 1 euro od osoby. Alkohole "podrabiane" i słabe, obsługa odmawiała robienia mocniejszych drinków. Placki pieczone przez panią w lobby barze wcale nie są płatne, są normalnie w all inclusive, oczywiście można pani dać napiwek ale nie trzeba. Soki wyciskane i lody faktycznie są płatne i nieobjęte all inclusive.
Podsumowując polecam bardzo ten hotel. Oczywiście tureckie 5 gwiazdek to nie jest to samo co europejskie i trzeba mieć to na uwadze, ale naprawdę nie ma się czego przyczepić.

Wskazówka dotycząca pokoi: Nie ma się co bać pokoju ekonomicznego, o ile nie przeszkadza jego lokalizacja poza budynkiem głównym i mniejszy rozmiar.
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, krrrrrrrr
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Jednym słowem masakra. Dawno nie widzieliśmy takiego syfu jaki panował w tym hotelu. Absolutnie nie zasługuje na 5 gwiazdek, maks 3. Małe, brudne baseny (kelner po zakończeniu pracy wlewa drinki gości do basenu....) pokoje małe, nawet spłuczkę w toalecie mieliśmy zepsuta. Co rano smród z kanalizacji to norma. Pokój mieliśmy oddalony od głównego budynku, do którego trzeba było wchodzić po schodach tam i z powrotem. Hotel dla dorosłych, a w basenie przy naszym pokoju kąpały się codziennie dzieci ... brak przekąsek, które były w ofercie all inclusive. Lody płatne, soki świeżo wyciskane płatne. Nawet placki które piecze Pani popołudniami w lobby są płatne :p kelner zażyczył sobie od nas 5 do 10 euro. Notorycznie zamykany był bar przy basenie obok jadalni, goście musieli w mokrych strojach od wody, iść po picie przez cała recepcje do następnego baru. Pani sprzątająca nie wymieniała codziennie ręczników w pokoju, mieliśmy te same przez trzy dni ... po lunchu tak jak wspomniałam, przez brak przekąsek, musieliśmy chodzić do sklepu kupić sobie coś, bo do kolacji ciężko było wytrzymać ... i nie, nie jesteśmy jakoś mega wymagający, tylko za pobyt 7 dniowy zapłaciliśmy 2800 zł/osobę i śmiechem jest, żeby chodzić do sklepu po jedzenie... plaża ładna, chociaż było tłoczno. Morze super. Jedzenie tez ok. Drinki do bani, nie czuć kompletnie alkoholu ... animacje beznadziejne. Godzina 23:00, goście siedzą, rozmawiają, śmieją się, a pracownicy celowo zbierają przy nas krzesła żebyśmy już poszli i gaszą światła ... a później biorą piłkę i grają miedzy gośćmi :) to samo tyczy się jadalni. Sytuacja ze stolika obok: do końca kolacji zostało 10 minut, Pani je. Podniosła się z krzesła do talerza, w tym momencie kelner zdjął jej nakrycie z krzesła... nie wiem jakim cudem ten hotel ma 5 gwiazdek. I zastanawiają mnie te dobre opinie .... na plus tylko jedzenie i plaża, reszta w tym hotelu leży .... odradzam!

1  Dziękujemy, AAnia1211
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Spędziłam 10 dni w hotelu, w pokoju z widokiem na morze w budynku głównym ( za dodatkową opłatą ). W hotelu jest brudno - zamek w drzwiach zaciął nam się już pierwszego dnia.Potem mieliśmy problem z drzwiami balkonowymi. Menadżer hotelu wiecznie niezadowolona pani i nie widząca w niczym problemu - arogantka - taki sam pan pracujący na recepcji. Mile widziani są tam tylko Rosjanie i cały hotel Rosjan, którzy zachowują się czasami skandalicznie.Animacje na fatalnym poziomie - króluje język rosyjski . Jedyny plus to jedzenie - dosyć dobre i duży wybór ciast.Plaża blisko, piaszczysta. Hotelu nie polecam !

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, joprsa