Zrecenzowano: 6 września 2019

Dziękuję za cudowne 11 dni, hotel: pokoje czysciutkie, codziennie posprzątane starannie, obsługa miała mówiąca po turecku, angielskim niemiecku i polsku troszeczkę :).Jedzenie przepyszne wegetarianka znajdzie zawsze coś dla siebie. Kelnerzny i kelnerki na wysokim poziomie, zawsze uśmiechnięci pozytywnie nastawieni.Pozdrawiamy :*

Dziękujemy, Megik358611
Zrecenzowano: 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

To był wspaniały pobyt. Personel hotelu robi co w jego mocy, by gościom przebywało się tam jak najprzyjemniej. Czyste i schludne pokoje i otoczenie. Smaczne i świeże jedzenie, bardzo miła i elastyczna obsługa. Hotel Lavitas jest bardzo dobrą lokalizacją dla rodzin z dziećmi jak i młodzieży.

Dziękujemy, kris822016
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Perfect vacation!!
Chef is the best man of the Turkey.
Delicious meals, family atmosphere and very kind workers.
Polecam hotel dla młodych ludzi, ale także dla rodzin z małymi dziećmi. Hotel przyjazny dla gości i w bardzo dobrej lokalizacji.

Dziękujemy, bober93
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wraz z chłopakiem spędziliśmy bardzo miły pobyt w hotelu Lavitas.
Obsługa - przemiła!!! Manager - fantastyczny!! Wszyscy starali się pomóc jak tylko mogli. Każdy z nich z uśmiechem na twarzy. Jeśli chodzi o posiłki: śniadanie - bardzo urozmaicone, obiad i kolacja- 4 dania główne a do tego duży wybór warzyw, owoców i ciast. Animacji w hotelu nie ma ale to akurat nas cieszyło :) Lokalizacja nam również pasowała ponieważ z prawej jak i z lewej strony hotelu są bazary. Do plaży ok 7 minut pieszo. Niedaleko postój dolmuszy którymi można dojechać do antycznego Side jak i do Manavgat. Także ogólna opinia bardzo pozytywna :) serdeczne pozdrowienia i podziękowania dla obsługi hotelu :)

Dziękujemy, PAULINA2411
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Spędziłam tydzień z rodziną. Za taką niską cenę cudów nie oczekiwaliśmy. Ale naprawdę nie było czego się czepiać. Jedzenie świeże dobre, wybór umiarkowany, pokoje czyste sprzątane, obsługa super przemiła nadrabiala wszystko. Na plaży obiad napoje leżaki transport w cenie. Nie poleciłabym mającym małe dzieci bo brak dla nich rozrywek ale dla dorosłych lub jak my z nastolatka super. Tym bardziej ze bardzo blisko straganów ze wszystkim. Polecam

Wskazówka dotycząca pokoi: Chyba z widokiem na basen
Dziękujemy, Anka321a