Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Perfect vacation!!
Chef is the best man of the Turkey.
Delicious meals, family atmosphere and very kind workers.
Polecam hotel dla młodych ludzi, ale także dla rodzin z małymi dziećmi. Hotel przyjazny dla gości i w bardzo dobrej lokalizacji.

Dziękujemy, bober93
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wraz z chłopakiem spędziliśmy bardzo miły pobyt w hotelu Lavitas.
Obsługa - przemiła!!! Manager - fantastyczny!! Wszyscy starali się pomóc jak tylko mogli. Każdy z nich z uśmiechem na twarzy. Jeśli chodzi o posiłki: śniadanie - bardzo urozmaicone, obiad i kolacja- 4 dania główne a do tego duży wybór warzyw, owoców i ciast. Animacji w hotelu nie ma ale to akurat nas cieszyło :) Lokalizacja nam również pasowała ponieważ z prawej jak i z lewej strony hotelu są bazary. Do plaży ok 7 minut pieszo. Niedaleko postój dolmuszy którymi można dojechać do antycznego Side jak i do Manavgat. Także ogólna opinia bardzo pozytywna :) serdeczne pozdrowienia i podziękowania dla obsługi hotelu :)

Dziękujemy, PAULINA2411
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Spędziłam tydzień z rodziną. Za taką niską cenę cudów nie oczekiwaliśmy. Ale naprawdę nie było czego się czepiać. Jedzenie świeże dobre, wybór umiarkowany, pokoje czyste sprzątane, obsługa super przemiła nadrabiala wszystko. Na plaży obiad napoje leżaki transport w cenie. Nie poleciłabym mającym małe dzieci bo brak dla nich rozrywek ale dla dorosłych lub jak my z nastolatka super. Tym bardziej ze bardzo blisko straganów ze wszystkim. Polecam

Wskazówka dotycząca pokoi: Chyba z widokiem na basen
Dziękujemy, Anka321a
Zrecenzowano: 28 lipca 2019

Super kameralny hotel, cichy, spokojny a o to chodzi na urlopie :) przy głównym deptaku że sklepami, jest więc gdzie chodzić na spacery wieczorem. Dojście do plaży bardzo przyjemne, spokojnym deptaczkiem max 5 min, możliwy dowóz hotelowym busikiem, lub meleksem, bo przewoźnicy z innych hoteli też chętnie zabierają plazowiczow na tzw pidwizke. Internet dostępny w całym hotelu ale niestety jest wolny. Opcja z plażą i lunchbarem na plaży pozwala na cały dzień odpoczywania. Miła obsługa a jedzenie świeże bo nie było przekroju miliona dań tylko 4-5 konkretnych plus standardowo mnóstwo sałatek i warzyw, na kolacje mnóstwo ciast i duzo owoców (nie tylko arbuzy) Kawa, cherbata i soki dostępne 24h. Atrakcjami hotelu są wieczór turecki w sobotę z jedzeniem przygotowywanym przy gościach i wieczór lodowy we wtorek. Zdjecia zgodne z rzeczywistością.

3  Dziękujemy, Piotr P
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Witam
Właśnie wróciłam z mężem z wakacji .Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w ww hotelu. Jedzenie bardzo dobre ,każdy znajdzie coś dla siebie , obsluga bardzo miła i pomocna. Mało osób z obsługi potrafi porozumieć się w jęZyku angieskim co sprawilo nam trudność. Pokój sprzątany był codziennie . Klimatyzacja sprawna . Jedynym minusem była słaba jakość wi fi . Polecamy hotel w 100%.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, MartaK5157