Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Witam. Właśnie wróciłam z rodzina z hotelu Narcia w Side. Gorąco polecam dla rodzin z dxlziecmi. Hotel ładny, czysty. Pokoje również codziennie sprzątane i duże. Jedzenie super. Tylko do plazy kawałek ale dowozi autobus wiec to tez nie problem. Mieliśmy naprawdę fantastyczne wakacje. Dziękujemy całej obsłudze.

Dziękujemy, 861ewag
Zrecenzowano: 29 czerwca 2019

Pobyt w tym hotelu uznajemy z przyjaciółką za bardzo udany.Transfer z lotniska małym busikiem więc był szybki.
Po przyjeździe do hotelu przywitano Nas z uśmiechem.Zakwaterowanie przebiegło sprawnie mimo że nie znalysmy języka niemieckiego.(trochę po rosyjsku ale to wystarczyło.
Pokój duży,czysty.Bardzo wygodne łóżka i pościel miałyśmy wrażenie że nowa.Lazienka duża i też czystą,ladna.W pokoju lodoweczka z napojami (pepsi,tonik,Santa i woda) Na stoliku czajnik ,szklaneczki kawa oraz różne herbaty i cukie).Wi-Fi w hotelu uważam że bardzo dobre bo wszędzie w fotelu i na plaży dostępny.

Jedzenie ultra all clusive był nie do przejedzenia.w 50% nie sprobowalysmy bo nie było kiedy.Potrawy typowo tureckie pysznie przygotowane.Duzo warzyw na zimno i na ciepło.Mieso przeważnie kurczak indyk ,kaczka, wołowina.ryby i owoce morza.Roznwgo rodzaju makarony .
Desery mnóstwo i przepyszne ale też taka ilość że nie dało rady wszystkiego spróbować.
Wielki plus bar na plaży.
Plaża czystą no może mało lezakow trzeba było być wcześnie żeby złapać jakiś A przy pogodzie takie zagęszczenie że aż za blisko jeden przy drugim.
Baseny dwa pierwszy duzy że zjezdzalniami i animacjami w języku niemieckim i rosyjskim(jedyny minus),drugi mniejszy i tam można było spokojnie poleżeć i popływać bo mało ludzi.
Fajna baza wypadowa.Same pojechalysmy dolmuszem za 1 euro do Side i zwiedziliśmy.Za 2 euro dalmuszem do Manavgat.

Termin pobytu: maj 2019
2  Dziękujemy, MalgorzataS448
Zrecenzowano: 12 września 2018

pokój przestronny czysty,sprzątany często,pościel i ręczniki wymieniane na bieżąco,brak klimatyzacji w windach i korytarzach,posiłki w miarę urozmaicone,smaczne,basen czysty z atrakcjami (pływanie w pianie)

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, akostulski
Zrecenzowano: 15 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Bylismy w tym hotelu w lato 2015. Hotel przyjemny ale monotonne jedzenie, plus za barek przy plazy. Mozna bylo zjesc obiad i wypic drinka. Hotel jak dla mnie to 4gwiazdki. Przez to ze w korytarzach brak jest okien jest tam duszno, basen maly, zjezdzalnie czynne tylko w okreslonych godzinach. Ogolnie polecam

Termin pobytu: lipiec 2017
Dziękujemy, 652agia
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: NarciaResort, Leiter Gästebetreuung, Narcia Resort HotelOdpowiedź udzielona 21 czerwca 2018

Dear Agi,

The whole team would like to thank you in all form for taking the time to evaluate the Narcia Resort Hotel.

Thanks to your valuable advice, we are able to determine the strengths and weaknesses of our house from the view point of our guests.
Of course, we would be very happy to welcome you soon again as our guest.

Kindly and sunny regards from Kumköy,

Güler GÖÇER

Guest Relation Manager
Narcia Resort Hotel
Kontakt: gr@narciahotels.com

Zrecenzowano: 25 czerwca 2016

A 'la carte – chętnych dużo, w niedziele nie działa, w czasie 7 dniowego pobytu nie zdążyliśmy się załapać. Ciężko powiedzieć czy dobrze czy nie – szkoda tylko że tak mało miejsc. Miejsce zamknięte na 4 spusty.

Animacje – codziennie coś innego, codziennie coś fajnego. Szkoda, że trwały krótko a główny język to niemiecki, czasem ktoś coś po angielsku, prędzej po rosyjsku niż po polsku… Po 22 słuchać było już świerszcze.

All inclusive – jedzenia tyle, że nie wiadomo czego skosztować. Wszystko pyszne, w szczególności pieczywo nam smakowało i turecka baklawa itp. Ogromny wybór dań mięsnych, warzyw, owoców, deserów. Wszystko na bieżąco wypiekane, smażone, grillowane. Każdego dnia coś innego – nie sposób się zanudzić. Bardzo dobre piwo
EFES, whisky to jakaś słaba wódka smakowa, Raki nie gustuje ale kobiety brały.

Baseny – 2 odkryte (duży przy głównym hotelu, mały przy CLUB), 1 basen kryty w budynku głównego hotelu – nie czynny gdy byliśmy. Ten przy CLUB bardziej kameralny – cicho, mniej osób. Ten przy hotelu z animacjami i głośną muzyką – kto co lubi.

Czystość - na wysokim poziomie, wszystko na bieżąco sprzątane bez względu na to czy spadło coś przy stoliku, czy po prostu dla lepszej estetyki hotelu. CLUB niższego standardu niż budynek główny ale wszystko czyste i wszystko działało.

Dyskoteka – 3 osoby w środku, weszliśmy i wyszliśmy tak szybko że nie wiem czy dobrze policzyłem ;)

Hotel składa się z 3 budynków – budynek główny (pokoje z numerami zaczynającymi się od 1xxx) z widokiem na duży basen ze zjeżdżalniami lub drugą stronę - pustą zaniedbaną działkę (za to cicho bo muzyki nie słychać). Wystrój hotelu bez szału, nie ma nad czym się zachwycać; dwa budynki tzw. CLUB oddalone od budynku głównego położone przy mniejszym basenie.

Internet (bezpłatny) znajdował się w głównym budynku hotelu, dobry zasięg był w zasadzie tylko w lobby, czasem w restauracji głównej (NAR Restaurant), raczej nie pozwalała na rozmowy przez Skype/Viber.

Język dominujący w całym hotelu to niemiecki, z uwagi na przeważającą ilości gości z Niemiec. Język angielski praktycznie nieobecny a jeśli już to na słabym poziomie i wymawiany w mało zrozumiały sposób. Polski nie obecny poza klasykami: „jak się masz” i „kocham cię”.

Kawa – 4 rodzaje, cały czas dostępna Nescafe z automatu (najmniej smaczna), Jacobs z automatu tylko na śniadanie i lunch (lepsza niż Nescafe), jednego dnia świeżo palona (bardzo dobra) oraz dodatkowo płatna Turecka.

Morze – żarły mnie rybki a oczy tak łzawiły że ledwo na brzeg wyszedłem, plaża brudna, wszędzie pety, czarny piasek, walka o miejsce i materac. Fajna sprawa bar (alkohol plus jedzenie) przy plaży – all inclusive obowiązywało.

Okolica – obok hotelu Market spożywczy. Ceny w markecie jak w Polsce (normalne), papierosy ok. 2.5 Euro, bardzo drogi alkohol (jak w całej Turcji – 0,7 Jack Daniels 140TL ~ 280zł).

R jak rezydent – nie widziałem. Nie był nam jednak do niczego potrzebny.

Transfer z lotniska do hotelu trwał około 1 h. Przyjechaliśmy do hotelu po 10 – musieliśmy czekać do 12 na zakończenie doby hotelowej (12) by można nas było zakwaterować.

By nie było wątpliwości – wyjazd bardzo nam się podobał, nie można było na nic narzekać, bardzo wypoczęliśmy. Byliśmy busami na wycieczkach w Side i Manavgat
– do tego drugiego proponuję plan miasta i cały dzień. Busiki sprawnie dowożą.

Negatywne – wszędzie wszystko po niemiecku. Średnia wieku gości hotelu ok 50lat. Spa w hotelu miało absurdalnie wysokie ceny – lepiej wyjść na miasto. Miasto głównie nastawione na niemieckich turystów – każdy inny czuje się nieswojo, jakby pomylił autokary.

Proszę nie zrażać się clubem na dzień dobry - my tak zrobiliśmy a wyjazd okazał się bardzo udany. Może poziom w clubie nie był mega wysoki ale bliskość kameralnego basenu, brak słuchania głośnych animacji i przepyszne jedzenie w ogromnej ilości i góra deserów rekompensowała wszystko. Lepiej tak niż pokój na głośne animacje czy widok na pole (śmieci).

Wskazówka dotycząca pokoi: Najwyższym poziom pokoju jest budynku głównym, mniejszy poziom jest w clubie ale widoki są na basen a nie na teren dookoła.
Termin pobytu: wrzesień 2015
Dziękujemy, Radziu_Love