Piękne zabytki

W godzinach popołudniowych dużo ludzi, polecam pójść zwiedzić :) warto odwiedzić tak piękne miejsce.

Zrecenzowano wczoraj
151aleksandra_
Sochaczew, Polska
Side

Położony w starym porcie, urokliwie miejsce, piękne widoki na morze . Bezpośrednie dojście ze... Przeczytaj więcej

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl

Zrecenzowano wczoraj
DariuszG450
Przeczytaj wszystkie recenzje (4 729)

Zrecenzowano: 6 września 2019

Będąc w Side trzeba zobaczyć tak piękne zabytki :) Punkt obowiązkowy na mapie Side. Cudowny klimat :)

Dziękujemy, Martyna C
Zrecenzowano: 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przepiękne ruiny starożytnego miasta, w bajecznym otoczeniu morza, które można zwiedzać, bezpłatnie.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, kris822016
Zrecenzowano: 5 września 2019

Gorący spacer w sierpniowy dzień (koniec sierpnia) ale warto zobaczyć pozostałości / wykopaliska z budowli z epoki rzymskiej. Łatwy i tani dojazd komunikacją miejską.

Dziękujemy, MarWor
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce warte zobaczenia. Ciekawy klimat oraz miejsce do którego chce się wracać. Akurat oglądaliśmy w nocy wiec nie wiem jak jest w dzień lecz w nocy czuć magię. Polecam!

Dziękujemy, Bartek933
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świątynia Apolla to punkt obowiązkowy w Side. Miejsce które po prostu trzeba zobaczyć. Pięknie położona dlatego warto zrobić kilka zdjęć :)

Dziękujemy, KrzysztofK071