ruiny

piękne miejsce szczególnie polecam na wieczorny spacer przy zachodzie słońca, genialne widoki... Przeczytaj więcej

AnnaS11095
Tychy, Polska
Ciekawe miejsce.

Piękne miejsce, szczególnie o zachodzie Słońca :) Polecam! Warto odwiedzić. Dobra sceneria do sesji... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 21 września 2020
Kamiliano86
Kraków, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (4 972)

Zrecenzowano: 5 września 2019

Gorący spacer w sierpniowy dzień (koniec sierpnia) ale warto zobaczyć pozostałości / wykopaliska z budowli z epoki rzymskiej. Łatwy i tani dojazd komunikacją miejską.

Dziękujemy, MarWor
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce warte zobaczenia. Ciekawy klimat oraz miejsce do którego chce się wracać. Akurat oglądaliśmy w nocy wiec nie wiem jak jest w dzień lecz w nocy czuć magię. Polecam!

Dziękujemy, Bartek933
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świątynia Apolla to punkt obowiązkowy w Side. Miejsce które po prostu trzeba zobaczyć. Pięknie położona dlatego warto zrobić kilka zdjęć :)

Dziękujemy, KrzysztofK071
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce warte obejrzenia i godne polecenia. Czasem dobrze troche odpocząć od plaży czy basenu i liznąć nieco historii i kultury.

Dziękujemy, 788agnieszkag
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Side, to miejsce pełne uroku i historii. Trzeba zobaczyć aby poczuć tą cudowną atmosferę. Warto wybrać się w rejs z portu Side za 15 euro za 1 godzinę.

Dziękujemy, Jaski2x