Side
Warto zobaczyć

Side to piękna miejscowość z licznymi sklepikami i restauracjami... polecam obejrzeć zachód słońca... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano dzisiaj
a_gni_36
Piękne zabytki

W godzinach popołudniowych dużo ludzi, polecam pójść zwiedzić :) warto odwiedzić tak piękne miejsce.

Zrecenzowano 1 tydzień temu
151aleksandra_
Sochaczew, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (4 749)

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce warte zobaczenia. Ciekawy klimat oraz miejsce do którego chce się wracać. Akurat oglądaliśmy w nocy wiec nie wiem jak jest w dzień lecz w nocy czuć magię. Polecam!

Dziękujemy, Bartek933
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świątynia Apolla to punkt obowiązkowy w Side. Miejsce które po prostu trzeba zobaczyć. Pięknie położona dlatego warto zrobić kilka zdjęć :)

Dziękujemy, KrzysztofK071
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce warte obejrzenia i godne polecenia. Czasem dobrze troche odpocząć od plaży czy basenu i liznąć nieco historii i kultury.

Dziękujemy, 788agnieszkag
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Side, to miejsce pełne uroku i historii. Trzeba zobaczyć aby poczuć tą cudowną atmosferę. Warto wybrać się w rejs z portu Side za 15 euro za 1 godzinę.

Dziękujemy, Jaski2x
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wyjątkowe o zmierzchu z zachodem slonca. Warto posiedzieć w okolicznej knajpce z pięknym widokiem na morze.

Dziękujemy, Maddlen83