ruiny

piękne miejsce szczególnie polecam na wieczorny spacer przy zachodzie słońca, genialne widoki... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 22 października 2020
AnnaS11095
Tychy, Polska
Ciekawe miejsce.

Piękne miejsce, szczególnie o zachodzie Słońca :) Polecam! Warto odwiedzić. Dobra sceneria do sesji... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 21 września 2020
Kamiliano86
Kraków, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (4 973)

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce warte zobaczenia. Ciekawy klimat oraz miejsce do którego chce się wracać. Akurat oglądaliśmy w nocy wiec nie wiem jak jest w dzień lecz w nocy czuć magię. Polecam!

Dziękujemy, Bartek933
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świątynia Apolla to punkt obowiązkowy w Side. Miejsce które po prostu trzeba zobaczyć. Pięknie położona dlatego warto zrobić kilka zdjęć :)

Dziękujemy, KrzysztofK071
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce warte obejrzenia i godne polecenia. Czasem dobrze troche odpocząć od plaży czy basenu i liznąć nieco historii i kultury.

Dziękujemy, 788agnieszkag
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Side, to miejsce pełne uroku i historii. Trzeba zobaczyć aby poczuć tą cudowną atmosferę. Warto wybrać się w rejs z portu Side za 15 euro za 1 godzinę.

Dziękujemy, Jaski2x
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wyjątkowe o zmierzchu z zachodem slonca. Warto posiedzieć w okolicznej knajpce z pięknym widokiem na morze.

Dziękujemy, Maddlen83