ruiny

piękne miejsce szczególnie polecam na wieczorny spacer przy zachodzie słońca, genialne widoki... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 22 października 2020
AnnaS11095
Tychy, Polska
Ciekawe miejsce.

Piękne miejsce, szczególnie o zachodzie Słońca :) Polecam! Warto odwiedzić. Dobra sceneria do sesji... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 21 września 2020
Kamiliano86
Kraków, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (4 972)

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce warte obejrzenia i godne polecenia. Czasem dobrze troche odpocząć od plaży czy basenu i liznąć nieco historii i kultury.

Dziękujemy, 788agnieszkag
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Side, to miejsce pełne uroku i historii. Trzeba zobaczyć aby poczuć tą cudowną atmosferę. Warto wybrać się w rejs z portu Side za 15 euro za 1 godzinę.

Dziękujemy, Jaski2x
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wyjątkowe o zmierzchu z zachodem slonca. Warto posiedzieć w okolicznej knajpce z pięknym widokiem na morze.

Dziękujemy, Maddlen83
Zrecenzowano: 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ciekawe ruiny. Wystarczy podjechać dormuszem i można zwiedzać. Na miejscu bazar i kilka restauracji.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, 103michalk
Zrecenzowano: 27 lipca 2019

Jeśli jesteście blisko Side warto wybrać się do historycznej części tego miasteczka. Przepiękne zachody słońca nad brzegiem morza w otoczeniu zabytkowych ruin. Całe miasteczko jest urokliwe. Do naszego hotelu wróciliśmy spacerem wzdłuż plaży cudowny zachód słońca.Flowerek01

1  Dziękujemy, agatak175