Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Plusy:
- czystość na terenie obiektu
- przyjemne baseny
- jedzenie, zwłaszcza lunch przy basenie, smacznie i bez żadnych problemów
- alkohol w open barze nie był zły, piwo najlepsze ;)
- odległość do plaży, chociaż zawsze mogłoby być bliżej
- niedaleka odległość do sklepów

Minusy:
- nieprzyjazna obsługa, która na samym początku chciała nam dać błędny pokój, ale na szczęście udało się to załatwić
- wyraźne faworyzowanie Niemców, „Polen” raczej niemiło traktowane poza nielicznymi wyjątkami
- słaby wygląd lobby
- mała łazienka
- Wi-Fi w hotelu to fikcja, trzeba kupić kartę sim (ale nie w hotelu, w sklepach obok jest znacznie taniej)
- jedynie raz trafiliśmy na ciekawe animacje, animatorzy kompletnie niewidoczni

Dziękujemy, macieks718
Zrecenzowano: 6 lipca 2019

Właśnie wróciliśmy z hotelu.hotel godny polecenia.jedzenie pyszne pokoj czysty dziennie sprzatany kelnerzy na poziomie baseny super byliśmy z 6 letnim dzieckiem jesteśmy bardzo zadowoleni.blisko bazary plaża niedaleko tylko można trochę więcej zadbać o czystość plaży wejście do morza kamieniste polecam kupić buty do wody.byliśmy 3 raz w Turcji co roku w innym regionie polecam side ogólnie jesteśmy zadowoleni bardzo

Dziękujemy, Barbara B
Zrecenzowano: 17 maja 2019

Hotel o wysokim standardzie jak najbardziej zasługuje na swoje cztery gwiazdki.Czysto,jedzenie przepyszne(ogromny wybór)drinki w porządku.Sympatyczna obsługa w tym najlepszy barman o imieniu Tuyun.Blisko do plaży,w okolicy mnóstwo miejsc do zwiedzania.Szczerze polecam

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, pawelbez
Zrecenzowano: 10 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Witam, w hotelu Corolla byliśmy od 20.04-01.05. Pozytywne zaskoczenie, hotel czysty, obsługa miła chociaż fakt często było widać, że faworyzują niemieckich gości, ale napiwki załatwią wszystko . Na terenie hotelu 2 baseny zewnętrzne i 1 wewnętrzny z ciepłą wodą. Jedzenie bardzo dobre i urozmaicone. Jedyny minus napoje są z proszku. Pokoje małe ale czyste i zadbane. Warto samemu za 1 € od osoby pojechać busikiem do starego Side i pozwiedzać.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, Ula S
Zrecenzowano: 24 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel czysty, personel miły.
Dobre położenie. Fajne miejsce żeby odpocząć i jako baza wypadowa.
Na minus animacje i to że wieczorem brakuje rozrywek co mi akurat nie przeszkadzało. Goście to większość Niemieccy emeryci więc w hotelu jest cicho i spokojnie.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, AdamBarbarski