Zacznę od minusów hotelu jak dla mnie :
-pokoje nie są w pełni wysprzątane dla nowych gości ( kłębki kurzu pod łóżkiem, włosy pod prysznicem , w łazience jedynie małe mydełko do rąk ! żadnej wyprawki typu szampon,płyn pod prysznic itd .wszystko to musieliśmy kupić )
-sprzątanie podczas naszej nieobecności w pokoju zostawiało dużo do życzenia .
-personel posługujący się w głównej mierzy językiem rosyjskim i tureckim, z angielskim masakra !!!!! na proste pytania po angielsku nie byli w stanie odpowiedzieć
-dość mały wybór jeśli chodzi o drinki . .
-wifi darmowe tylko w lobby (działające tylko wtedy kiedy reszta gości z hotelu smacznie śpi [albo środek nocy albo wczesny poranek ], by mieć wifi na całym obiekcie trzeba zapłacić .
Jeśli chodzi o plusy :
-codzienne rozrywki w hotelu( nie pozwalają gościom się nudzić)
- piękna roślinność , do plaży bliziutko .
-baseny duże i czyste .

Dziękujemy, Fruzia1997

Pobyt 2 tygodnie w dniach 24.08-06.09. Nie jesteśmy jakoś wymagający, ale ten hotel to porażka. Był to nasz 4x w Turcji i najgorszy hotel (czym byliśmy zdziwieni, bo opinie w internecie są ok). Wybraliśmy ten rejon ze względu na wycieczkę do Kapadocji.
PLUSY
- bardzo pomocny Pan z obsługi na basenie (sam pytał czy można w czymś pomóc),
- fajne pokoje,
- ciepła woda w morzu (uwaga na duże kamienie w wodzie),
- piaszczysta plaża,

MINUSY
- bardzo słaba obsługa, zero uśmiechu,
- brudne naczynia, kolejki na posiłkach, brak wolnych stolików,
- klimatyzacja w pokoju bardzo słaba, zgłoszone do recepcji, ale pseudo naprawa nic nie dała (jedyne co to z filtrów zmyto grubą warstwę kurzu),
- stan leżaków na plaży to masakra,
- co wtorek był wieczór Turecki co oznaczało, że o 12 wypraszali wszystkich gości z głównego basenu (fajnie, że organizują wieczór, ale wypraszanie gości hotelowych już o 12 z basenu to gruba przesada) - można iść na basen ze zjeżdżalniami, ale niestety brak miejsca, aby się wszyscy pomieścili,
- drinki w mini szklaneczkach z dużą ilością lodu (szklanki pomimo, że małe to brudne, a wisienką na torcie była czyjaś szminka - żona resztę pobytu piła wszystkie napoje przy basenie przez słomkę),
- przy basenie ze zjeżdżalniami hodują kury w klatkach,
- brak pojemników na śmieci przy leżakach, trzeba chodzić (ludzie popiół z papierosów zrzucają na płytki, a potem dzieci po tym chodzą i wskakują do basenu),
- samotne drinki przy leżaku znikają zabierane przez obsługę pomimo, że są pełne,

Taka sugestia do hotelu: nie wystarczy wyprasować zużyte prześcieradło lub poduszkę na łóżku aby wyglądało na świeże (niestety w pierwszą noc trafiłem na poduszkę brzydko pachnącą czyimś potem - z czasem okazało się, że nie wymienia się prześcieradła tylko je odświeża - znajoma plamka na prześcieradle zdradziła panią z obsługi pokoju.
Jak na Turcję to pierwszy raz byliśmy w hotelu w którym nie ma praktycznie chałwy (trafiła się 1x przez 2 tygodnie).
Jeżeli preferujecie owoce morza to w tym hotelu zapomnijcie, chyba że podrobione "shushi" Was urządza.
Rozumie, że hotel stara się minimalizować koszty, ale w tym hotelu to było aż bardzo klujące w oczy.
Na stronie TPlanet hotel niby 4*, a na umowie z Corala 3*. Jak ktoś poszuka w internecie to ten hotel można znaleźć jako OTEL.
To jest nasza prywatna opinia i to co widzieliśmy w czasie pobytu.

Dziękujemy, Sebastian K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: mayaworldhotels, Konuk İlişkileri Müdürü, Maya World SideOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za recenzję i poświęcony czas. Chcielibyśmy, abyś wiedział, że jest nam przykro z powodu oferowanej przez nas usługi poniżej Twoich oczekiwań.
Zapewniamy, że dokładnie ocenimy Twoją opinię i podejmiemy niezbędne środki. Możesz wysłać swoją dodatkową opinię na adres info@mayahotels.com.tr.
Z poważaniem

Zrecenzowano: 12 września 2019

Bylismy w tym hotelu we wrzesnuu 2019. Dobre jedzenie (lokalne), w hotelu jest duzo zieleni. Codziennie były różne animacje np.(aqua gym, streching, rzutki, jackpot) a codziennie wieczorem show-time. Najlepsi animatorzy - Diana z Ukrainy, Diana z Azerbejdżanu i Farhat z Turcji. Mert, Recep i Suat robią najlepsze drinki!

Dziękujemy, Magdawitowska
Zrecenzowano: 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

W hotelu każdy znajdzie coś dla siebie. Jeżeli jesteś malkontentem szukającym do czego się przyczepić, to znajdziesz. Jeżeli szukasz czystego hotelu z miłą obsługą i pysznym jedzeniem, to też ten hotel. Jeżeli pierwszy raz jedziesz do Turcji to polecam filmy na yt "tur-tur". Wracając do hotelu: w restauracji pusty tależyk znika że stołu w kilkanaście sekund. Dbają o porządek wręcz obsesyjnie. Tak czystego basenu jeszcze nie widziałem. Obsługa przemiła i pomocna. Polecam wynurzyć nos z hotelu i za 1$ pojechać dolmuszem np do antycznego Side. Na plaży można spotkać Janka- sympatycznego Turka mówiącego po polsku. Ma fajną ofertę wycieczek fakultatywnych w atrakcyjnych cenach. Polecam

Dziękujemy, Czesław J
Zrecenzowano: 5 września 2019

Witam, wykupiłam 3 rezerwacje w tym hotelu, co okazało się pomyłką.Po dotarciu do hotelu zakwaterowano nas w bocznym, dziwnym budynku obok toalet.W moim pokoju nie działała spłuczka w wc, nie było lodówki, światła głównego, w całym pomieszczeniu śmierdziało moczem, na ścianach plamy, wilgoć, ogólnie brudno, córka do swojego pokoju musiała wchodzić przez okno balkonowe gdyż nie było klucza od kwatery, również brudno, zero sprzątania.Po dwudniowej walce zostaliśmy przeniesieni do drugiego hotelu, mniejszego. Jeśli chodzi o posiłki w Maya World nie można narzekać, były smaczne i dużo. Fajna plażą, baseny i obsługa.

Wskazówka dotycząca pokoi: pokuj tylko w budynku głównym nadaje się do użyttkowania
Dziękujemy, Mariusz C
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: mayaworldhotels, Konuk İlişkileri Müdürü, Maya World SideOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Drogi Mariuszu,

Przykro nam, że Twoje oczekiwania nie zostały spełnione. Udostępniamy Twoją recenzję naszemu kierownictwu. Chcielibyśmy, abyś wiedział, że nasz zespół dołoży wszelkich starań, aby skorygować wspomniane przez Ciebie negatywne opinie.

Z poważaniem