Zrecenzowano: 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

W hotelu każdy znajdzie coś dla siebie. Jeżeli jesteś malkontentem szukającym do czego się przyczepić, to znajdziesz. Jeżeli szukasz czystego hotelu z miłą obsługą i pysznym jedzeniem, to też ten hotel. Jeżeli pierwszy raz jedziesz do Turcji to polecam filmy na yt "tur-tur". Wracając do hotelu: w restauracji pusty tależyk znika że stołu w kilkanaście sekund. Dbają o porządek wręcz obsesyjnie. Tak czystego basenu jeszcze nie widziałem. Obsługa przemiła i pomocna. Polecam wynurzyć nos z hotelu i za 1$ pojechać dolmuszem np do antycznego Side. Na plaży można spotkać Janka- sympatycznego Turka mówiącego po polsku. Ma fajną ofertę wycieczek fakultatywnych w atrakcyjnych cenach. Polecam

Dziękujemy, Czesław J
Zrecenzowano: 5 września 2019

Witam, wykupiłam 3 rezerwacje w tym hotelu, co okazało się pomyłką.Po dotarciu do hotelu zakwaterowano nas w bocznym, dziwnym budynku obok toalet.W moim pokoju nie działała spłuczka w wc, nie było lodówki, światła głównego, w całym pomieszczeniu śmierdziało moczem, na ścianach plamy, wilgoć, ogólnie brudno, córka do swojego pokoju musiała wchodzić przez okno balkonowe gdyż nie było klucza od kwatery, również brudno, zero sprzątania.Po dwudniowej walce zostaliśmy przeniesieni do drugiego hotelu, mniejszego. Jeśli chodzi o posiłki w Maya World nie można narzekać, były smaczne i dużo. Fajna plażą, baseny i obsługa.

Wskazówka dotycząca pokoi: pokuj tylko w budynku głównym nadaje się do użyttkowania
Dziękujemy, Mariusz C
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: mayaworldhotels, Konuk İlişkileri Müdürü, Maya World SideOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Drogi Mariuszu,

Przykro nam, że Twoje oczekiwania nie zostały spełnione. Udostępniamy Twoją recenzję naszemu kierownictwu. Chcielibyśmy, abyś wiedział, że nasz zespół dołoży wszelkich starań, aby skorygować wspomniane przez Ciebie negatywne opinie.

Zrecenzowano: 2 września 2019

Dobry hotel, dobre jedzenie, dobre drinki, fajni barmani, animatorzy najlepsi na świecie. Plaża duża, bar na plaży działa bez zarzutu. Diana z Azerbejdżanu and Diana z Ukrainy i Farhat to najlepsi animatorzy! Codziennie inne atrakcje.

Dziękujemy, edymac
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: mayaworldhotels, Konuk İlişkileri Müdürü, Maya World SideOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Twoje miłe komentarze sprawiły nam radość. Czekamy na Ciebie ponownie. Pozdrawiam ze słonecznej Antalyi

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Byliśmy w hotelu rodzinkã 3 osobowã, hotel dobry , jedzenie dobre, obsluga dobra, plaża ładna o jakieś 10 minut pieszo, w miarę czysta, leżaki sã, bar jest, słońce jest, Animatorzy fajni ,animacje od rana potrm pilka wodna, gimnastyka wodna a wieczorem "show". Polecam.

Dziękujemy, Jacekjan

Dziękuję bardzo za poświęcony czas i recenzję. Bardzo się cieszymy, że spędziłeś z nami udany pobyt. Z przyjemnością powitamy Cię wkrótce w Maya World Hotels.

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Bardzo przyjazny hotel z wieloma atrakcjami, pysznym jedzonkiem i fajnymi animatorami. Wiele atrakcji dla dzieci z super mini disco co wieczor, jest rowniez wieczor turecki, ktory jest bardzo zjawiskowy:) polecam w szczególności aerobik wodny z bardzo sympatyczna pania, jest wesolo:)

Dziękujemy, Kasia U

Droga Kasia,