Side
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Bardzo przyjazny hotel z wieloma atrakcjami, pysznym jedzonkiem i fajnymi animatorami. Wiele atrakcji dla dzieci z super mini disco co wieczor, jest rowniez wieczor turecki, ktory jest bardzo zjawiskowy:) polecam w szczególności aerobik wodny z bardzo sympatyczna pania, jest wesolo:)

Dziękujemy, Kasia U
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: mayaworldhotels, Konuk İlişkileri Müdürü, Maya World SideOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Droga Kasia,
Dziękuję bardzo za poświęcony czas i recenzję. Bardzo się cieszymy, że spędziłeś z nami udany pobyt. Z przyjemnością powitamy Cię wkrótce w Maya World Hotels.

Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019

Pokoje czyste i przestronne. Obsługa hotelowa w porządku.
Jest spory wybór dań, jedzenie jest smaczne.
Bardzo duży wybór owoców, które są świeże i smaczne.
Hotel oferuje sporo atrakcji prowadzonych przez animatorów każdego dnia.
Polecamy również wybrać się z animatorami do centrum Side, gdzie znajduje się dyskoteka KARMA, animatorzy dbają o bezpieczny i miłe spędzony tam czas.
Cudownie spędzony czas w hotelu zawdzięczamy jedynie jednej z animatorek o imieniu Diana !
Serdecznie polecamy aquaaerobik z Nia! Jest miła, sympatyczna osoba, zawsze uśmiechnięta i bardzo pomocna. :)))

Dziękujemy, Sylwiawalkarz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: mayaworldhotels, Konuk İlişkileri Müdürü, Maya World SideOdpowiedź udzielona 20 sierpnia 2019

Zrecenzowano: 14 lipca 2019

Hotel ok. Czysto, jedzenie dobre, 2 duże baseny, miła obsługa. Jedynie jeśli ktoś potrzebuje dużego towarzystwa rodaków to tu tego nie ma. Większość Rosjan. Nam nie przeszkadzało - bezproblemowo, mili - w przeciwieństwie do Polaków, mieliśmy ekipę 8 osób codziennie nawaleni,głośni, 0 kultury. Ale niektórzy lubią swojsko. Ogólnie polecam, bardzo fajnie.

Dziękujemy, Mon1234k
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: mayaworldhotels, Konuk İlişkileri Müdürü, Maya World SideOdpowiedź udzielona 1 sierpnia 2019

Bardzo dziękuję za poświęcony czas i opinię. Cieszymy się, że mogliśmy się z nami cieszyć. Będzie nam bardzo miło powitać Państwa wkrótce w Maya World Hotels.

Zrecenzowano: 28 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel ok polecam super dla rodzin z dziećmi Kuchnia super typowo turecka Animacje supr ineresujące śmieszne Pokoje czyste Bar dobrze zaopatrzony Polecam Dużo aktywności przy basenie i na plaży prowadzonej przez animatorów

Dziękujemy, Ela_rygielska
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: mayaworldhotels, Konuk İlişkileri Müdürü, Maya World SideOdpowiedź udzielona 3 lipca 2019

Zrecenzowano: 30 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie świeże warzywa i owoce no i codziennie rybka. Super animacje dla dzieci i dorosłych nie ma się do czego przyczepić. Spacer na plażę w cieniu drzew i na plaży jedzenie i picie bez limitu. Polecam.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, GrzegorzS3117
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: mayaworldhotels, Konuk İlişkileri Müdürü, Maya World SideOdpowiedź udzielona 10 czerwca 2019

Twoje miłe komentarze sprawiły nam radość. Z niecierpliwością czekamy na Ciebie ponownie. Z pozdrowieniami od słonecznej Antalyi.