Zrecenzowano: 12 czerwca 2019

Świetny, zadbany, czysty hotel, z dobrym jedzeniem, pięknymi, nowymi pokojami i świetną obsługą. Jedynym zastrzeżeniem są Animacje w hotelu, które podczas mojego pobytu - majówka 2019 były monotonne i nudne. Wykluczając oczywiście wieczorne show, gdzie wynajmowano profesjonalistów.

Termin pobytu: maj 2019
1  Dziękujemy, Klaudia D
Zrecenzowano: 20 października 2016

Bardzo fajny hotel,Super wakacje.Pokoje czysciutkie super obsługa .Swietne jdzenie,Naprawde bardzo fajnie wypoczelismy.Drinki ok.No i nie bylo tyle rusków bo ich wszedzie pełno.mysle ze jeszcze kiedys tam wrócimy

Termin pobytu: sierpień 2016
2  Dziękujemy, peter2621
Zrecenzowano: 17 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

Super wakacje w tym hotelu naprawdę polecam wszystkim ! miła obsługa jedzenie bardzo dobre napewno wrócę tam jeszcze raz. Blisko do plaży i nie trzeba wracać na obiad do hotelu bo serwują go również w barze przy plaży. REWELACJA! Animatorzy bardzo mili i potrafiący skutecznie zachęcić do różnych gier,zabaw czy gimnastyki. Każdego wieczoru hotel organizuje jakiś występ artystyczny.

Termin pobytu: lipiec 2015
1  Dziękujemy, ala1312
Zrecenzowano: 11 września 2015 z urządzeń przenośnych

Byliśmy pierwszy raz w turcji i naprawdę polecam ten hotel. Mają świetne Spa, jedzenie, lokalizację. Najlepszym atutem hotelu był animation team DJ tez dawał czadu :) .Bardzo polecam i wrócę tam w następnym roku.

Termin pobytu: sierpień 2015
Dziękujemy, mariuszp698
Zrecenzowano: 20 lipca 2015

Bardzo fajny hotel, trochę mniejszy od sąsiednich ale to sprawia, że jest jeszcze bardziej przytulnie. Bardzo uprzejma i bardzo miła obsługa, animatorzy bardzo fajnie potrafili zająć się gośćmi, codziennie nowa i bardzo fajna wieczorna animacja. Jedzenie przepyszne, kucharz wspaniały, super potrawy i dodatki codziennie coś nowego, a ciasta i desery to mega wspaniałości. Można przytyć bardzo szybko od tego wszystkiego. Pokoje czyste, sprzątane i przestronne a jak ma się widoczek na basen i nawet kawałek morza to już w ogóle super. Byliśmy tydzień i naprawdę bardzo polecam

Termin pobytu: lipiec 2015
Dziękujemy, Grażyna A