Zrecenzowano: 13 maja 2019

Pokój ok , jedzenie smaczne blisko do centrum
Fajni animatorzy , pogoda wpaniała około 26 stopni
Do plaży około kilometr ale jeździ bus hotelowy 6 razy dziennie
Ogólnie polecam ten Hotel zwłaszcza w tak niskiej cenie

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecamy drugie piętro
Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Cornelis235
Zrecenzowano: 13 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo fajny. Jak dla mnie to nawet więcej niż 3*. Jedzenie pyszne, blisko co centrum. Hotel nie miał pełnego oblozenia więc panowała fajna atmosfera. Przyjemni animatorzy John, Merve, Anja, Zenia :) ogólnie mile zaskoczenie chociaż pokoje nieco skromne. Jest wszystko czego trzeba na tygodniowym wypoczynku. Pozdrawiam Daria.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Daria M
Zrecenzowano: 18 maja 2015

Byłem w tym hoteliku w sierpniu 2014.Kategoria trzy gwiazdkowa odpowiada standardowi.Pokoje raczej wymagają remontu ale spać się da.Formuła all bardzo dobra.Jedzenia bardzo dobre.Pyszne torty lodowe!Obsługa pomocna i miła.Hotel jednym słowem raczej dla nie wymagających ale to taki standard hotelu i jak ktoś szuka luksusu to raczej gdzieś indziej.Basen wystarczający,w miarę duży.Jest zjeżdżalnia.Natomiast cena rekompensuje pobyt!(ja byłem 8 dni za 1200-darmocha!)Okolica nijaka.Do plaży z 1km,ale jeździ bus.Natomiast ja z żoną odbywałem spacer peszy.Powód?Do plaży idzie się przez starożytne ruiny miasta! Można podziwiać ba,wręcz dotknąć stylu życia starożytnych.I to jest atrakcja za którą nie trzeba nic płacić.Innych atrakcji też trzeba szukać poza hotelem a najlepszym miejscem jest okolica portowa.Jak dla mnie ciekawsza niż np. adekwatna w Alanii. Podsumowując bardzo fajny hotel w bardzo fajnym mieście i szczerze go polecam.

Termin pobytu: sierpień 2014
2  Dziękujemy, Irek1973
Zrecenzowano: 7 października 2014

Hotel czasy swojej świetności ma już za sobą. Wszystko wymaga remontu. Jest jednak w miarę czysto. My mieszkaliśmy w oddzielnym budynku (są takie dwa) gdzie sa apartamenty rodzinne.
Duże mieszkanie, dwie sypialnie, duży salon i mała łazienka. Pierwszego dnia otrzymalismy apartament na parterze z tarasem przylegającym do baru. Bawiliśmy się razem z gości do jego zamknięcia. Kolejnego dnia udało sie nam wymienic na apartament na I piętrze. Z balkonami z widokiem na basen i ogród.
Sam pokój czysty, w internecie był opisany jako odnowiony ale cały remont polegał raczej jedynie na jego odmalowaniu. Łazienka, mała i ciemna.
Pokoje sprzątane każdego dnia. Radze zabrac ze sobą ręczniki, te które były w pokoju nie były pierwszej nowości. Dlatego największym wzięciem w okolicznych sklepach cieszyły się właśnie ręcznik. Praktycznie wszyscy goście po dwóch dniach pobytu mieli juz juz nowe ręczniki zakupione w okolicznych sklepach.

Jedzenie na monotonne ale całkiem sporo. Przez tydzień można wytrzymać. W sali jadalnej brak klimatyzacji. stoją dwa duże stacjonarne klimatyzatory ale chłodzą w promieniu 3 do 4m.

Do plarzy trzeba dojść jakieś 15mni. co w temp. 40stopni i palącym słońcu nie jest bardzo przyjemne. Plaża płatna w cenie leżaki i parasole. Można dojechac z hotelu bezpłatnym autobusem.

Do centrum Side można dojść na piechotę, jakies 20mni. Wieczorem pełno ludzi ale warto się wybrać.

Największym plusem hotelu jest basen. Choc był bardzo wcześnie zamykany o godz. 18.00.
Po jego zamknięciu nie ma już prawie rozrywek. 3 razy w tygodniu były wieczorne pokazy tańca tureckiego, iluzjonista i coś tam po 1godz. Później już tylko picie w barze.

W hotelu pełno Duńczyków, Holendrów, Niemców parę par Polaków.

Internet działał kiepsko a czasami się zawieszał i wieczorem zupełnie nie było co robić.
W okolicznych sklepach były naprawde dobre ceny aby w takiej samej cenie kupic ręczniki czy koszulki na bazarze trzeba był ostro się targować.

Hotel dla mało wymagających chcących odpocząć przy basenie z książką.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje rodzinne są duże radzę wybierac te na I piętrze.
Termin pobytu: sierpień 2014
Dziękujemy, wojtap
Zrecenzowano: 30 maja 2014

Pokoje codziennie sprzątane,czyste,z balkonem,łazienka,klimatyzacją,suszarka do włosów,TV,czyli wszystko co potrzebne :) Basen nieduzy,ale mozna spokojnie popływać,zrelaksowac się.Bar przy basenie,w opcji all inclusive drinki,kawa,herbata ,napoje,około 16 słodki poczęstunek (ciasto,ciasteczka).Jedzenie w restauracji smaczne,pomimo,że codziennie prawie to samo.Obsługa miła i wesoła :) Do plazy trzeba dojechac kilka minut busem hotelowym,lub dojść spacerkiem około 15 minut (wejście na plażę płatne)leżaki i materace są,bar przy plazy niestety odpłatny :( W pobliżu hotelu sklepy,bary,puby-można się rozerwać J W hotelu dominowali głownie Holendrzy,Belgowie ,Duńczycy,Niemcy,Anglicy,Polaków prawie brak.Jestem zadowolona z pobytu w tym hotelu :) Polecam!

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam pokoje z widokiem na basen :)
Termin pobytu: maj 2014
2  Dziękujemy, 972margarita