Zrecenzowano: 4 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Oz Side Hotel. Byłam w sierpniu 2010 roku przez dwa tygodnie. Hotel 3* wtedy. Dużo nie można wymagać. Jedzenie dobre. Spacerem do miasta Side. Miejscowość położony pomiędzy Antalya a Alanya. Ok godzina drogi do każdej z nich z Side. Blisko miejscowość z dużym bazarem- Manavgat. W odległości krótkiego spaceru, znajdują się ruiny Koloseum. Za nimi dalej ładna marina.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, olajola69
Zrecenzowano: 7 października 2018 z urządzeń przenośnych

Przyjechaliśmy do hotelu na dwa tygodnie. Niesamowite pierwsze wrażenie. Hotel na wysokim poziomie, przemiła obsługa nawet jest Pani w recepcji mówiąca po polsku która udziela wyczerpujących informacji. Pokój wygodny czysty. Posiłki różnorodne, wspaniale przygotowane, tematyczne kolacje. Polecam hotel jeśli ktoś lubi luksusy.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Renata W
Zrecenzowano: 2 września 2018 z urządzeń przenośnych

Wspaniały hotel. Zasługuje na 5*.Najlepsze wakacje na jakich byliśmy. Pyszne jedzenie bardzo duży wybór. Wspaniała obsługa. Pozdrawiamy panią Natalię która jest bardzo pomocna i mówi po polsku. Polecamy każdemu. Na pewno tu wrócimy.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, kasia55a
Zrecenzowano: 26 czerwca 2016

W lipcu 2013 roku byłem w hotelu Oz Side z biura podróży Grecos Holiday. Hotel bardzo dobry. Jedzenie pyszne. Kelner Murat był dobry. Duży basen i zjeżdżalnia też były super. Pobyt był bardzo dobry. Polecam.

Termin pobytu: lipiec 2015
Dziękujemy, Robert V
Zrecenzowano: 9 września 2015

W tym roku mimo różnych opinii pojechaliśmy rodziną 6-ci osobową do SIDE PREMIUM. Hotel mimo przyjazdu w godzinach nocnych zrobił bardzo miłe wrażenie.Po chwili spędzonej w przepięknym holu"robi wrażenie|boy odebrał nasze bagaże i zawiózł windą do pokoi.Przez tydzień objadaliśmy się smakołykami serwowanymi w jadalni,na basenie na plaży.Wieczorami były różne animacje.ANGELA która była wszędzie-bardzo radosna i miła osoba potrafiła rozweselić wszystkich.DZIĘKUJEMY CI TUI.

Termin pobytu: sierpień 2015
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Aniela C