Hotel bardzo atrakcyjnie położony, około 3 km od antycznego centrum Side. Infrastruktura rewelacyjna, przepiękna zieleń, fajne baseny, pokoje na dobrym poziomie. Obsługa w hotelu na wysokim poziomie z wyjątkiem animatorów. Chodzi o żeńską ich część, zero umiejętności, nic im się nie chciało, wiecznie znudzone i mam wrażenie obrażone na cały świat, a Pani od waterpolo wręcz niesympatyczna. Jedzenie urozmaicone i smaczne, chociaż pierwszy raz w Turcji zdarzyły mi się sensacje żołądkowe Ogólnie wyjazd bardzo udany. Hotel godny polecenia.

Dziękujemy, MKJWD
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Hotel rewelacyjny pod każdym względem.Zacznę od lokalizacji tylko 3km od Side do którego można wybrać się na shoping połączony ze zwiedzaniem antycznych ruin(osobiście na większe zakupy polecam Manavgat- bazar czynny we wtorki i czwartki niedrogo i duży wybór;jeśli chodzi o plażę...jest piaszczysta przy wejściu lekki żwir a dalej kamienie także polecam buty do wody(przy drugim pomoście naprzeciwko aquaparku wejście do wody bez żwirku); teren przepiękny: czysty, zadbany, dużo zieleni. Osoby pracujące w recepcji- mega wysoki poziom; cała obsługa w szczególności kelnerzy na najwyższym poziomie; jedzenie różnorodne i bardzo dobre; pokoje codziennie sprzątane(polecam wille); program-rożnorodne animacje, koncerty na żywo, beach party, pokazy w amfiteatrze; szkoda tylko że trzeba było o godz.8 zająć miejsce na leżaku ale w wakacje to zrozumiałe;). Czułam się z rodziną w tym hotelu zaopiekowana za co bardzo dziękuję i gorąco polecam wszystkim.

Dziękujemy, Ania I
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Turquoise S, Guest Relations Manager, Turquoise HotelOdpowiedź udzielona 6 września 2019

On behalf of Turquoise Hotel family, we would like to express our sincere gratitude for choosing our property for your stay.
We are very glad to hear you enjoyed your stay in our hotel. It would be an honour to have you back in Turquoise Hotel.

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Hotel jest wyjątkowo dobry, zarówno pod kątem infrastruktury, lokalizacji i zakwaterowania.

Zdecydowana większość pozytywów:

> Lokalizacja - ok 3 km od antycznego Side - taksówska 8 euro
> Teren - piękny, duży zadbany
> Plaża - kamienista, wejście w butach, ale ładna i niezatłoczona (zawsze można znaleźć leżak)
> Wejście do morza również z molo
> Kilka restauracji a'la carte, jedyna naprawdę godna polecenia to steak house, inne poprawne
> Główna restauracja bardzo dobra
> Przekąski i lunche - na dobrym poziomie
> Zakwaterowanie - szczególnie polecam apartamenty w willach - bardzo przestronne, ładnie urządzone, z dostępem do własnego basenu - każdy apartament ma przypisane leżaki. Przy basenach jest dostępny serwis kelnerski. Do willi jest przypisana osobna restauracja z nieco lepszym menu i niezatłoczona
> Sporty wodne - szeroka oferta
> Imprezy dla dorosłych - w sezonie 2019 organizowane na molo dwa razy w tygodniu - jak na event hotelowy naprawdę ok
> Animacje (występy artystyczne) - na porawnym poziomie
> Podejście do zwierząt - SUPER. Zwierzęta szczepione, kastrowane/sterylizowane, karmione
> Baseny - chyba wszystkie max 140 cm: jeden główny, spory, kolejny tylko dla dorosłych tuż obok wewnętrznego, basen ze zjeżdżalniami + zadaszony brodzik (fajna ochrona przed słońcem). Do tego baseny przy każdej willi
> Zadaszony plac zabaw
> Klub animacji dla dzieci - chyba ok, z zewnątrz fajny. Nie korzystaliśmy
> Animacje w muszli koncertowej - raczej dla młodszej, mniej wymagającej widowni
> Bardzo dobre SPA
> Świetny serwis sprzątający

Moje minusy:

> Duży minus - mnóstwo plastiku. Bardzo nieekologicznie. Podejście niezrozumiałe w dzisiejszych czasach.
> Kolejny minus - animatorzy. Szczególnie dziewczyny (chłopak był chyba tylko jeden). Znudzone, zainteresowane głównie sobą. W innych hotelach cała młodzież biega za ekipą animacyjną, tu mogłoby ich nie być :/

Moje ogólne odczucia względem Turquise są bardzo dobre, ale hotel należy raczej do drogich (w opcji z willami koszt podobny do wyjazdu do Tajlandii). Jednak, jeśli szukacie komfortu i obsługi na wysokim poziomie, to bardzo polecam.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje w głównym budynku - niektóre okna wychodzą prosto na teren koncertów i animacji.
2  Dziękujemy, MagdaEsteKaer
Zrecenzowano: 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel rewelacyjny. Każdy znajdzie miejsce dla siebie. Można popływać w morzu, powygłupiać się w basenie, dzieciaki poszaleją na zjeżdzalniach. Jak masz dość dzieci - są strefy +16. Zarówno animatorzy jak i oferujący wycieczki czy masaże itp nie są nachalni. Pokój rodzinny (dwa oddzielne pokoje) czysty i zadbany. Jedzenie bardzo dobre i zróżnicowane .

Dziękujemy, Gosia_Rob
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Turquoise S, Guest Relations Manager, Turquoise HotelOdpowiedź udzielona 9 sierpnia 2019

Zrecenzowano: 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel na bardzo wysokim poziomie. Czysty i komfortowy. Położony na uboczu przy samej plaży (prywatna). Jedzenie na bardzo wysokim poziomie. Obsługa tak samo. Dbałość o zadowolenie klienta począwszy od recepcji przez panie sprzątające pokoje, kelnerów i kucharzy aż po barmanów i osoby odpowiedzialne za animację. Dojazd z hotelu do centrum Side bardzo łatwy (taxi lub dolmusz z pod samego hotelu). Polecam

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, KDamian1990
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Turquoise S, Guest Relations Manager, Turquoise HotelOdpowiedź udzielona 14 lipca 2019