“OPTYMALNY HOTEL”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 6 dodatkowych witryn!
Turquoise Resort Hotel & Spa
Miejsce nr 16 wśród 229 hoteli w Side
Zrecenzowano 9 listopada 2017

Byliśmy w październiku w hotel Turquise koło Side. Pomimo zbliżającego się końca sezonu, wszystko w hotelu działało jak w szczycie. Zero wyłączeń.
Hotel położony na stosunkowo dużej działce lasu piniowego, składa się z budynku głównego oraz grupy przeważnie jednopiętrowych budynków.
Dość rozległy budynek główny w kształcie czworoboku z wewnętrznym dziedzińcem parkowym, restauracją główną, trzema a la cartami, trema barami, kawiarnią, sklepami oraz SPA. Wszystkie restauracje, bary i kawiarnia mają swoje części w budynku i na powietrzu.
Do Side (2,5 km) można dostać się spacerem plażą, lub dość często kursującymi autobusami. Do najbliższego miasta (Manavgat) można dojechać autobusem. Dojazdy kosztują 1 Lirę lub 1$ lub 1 euro, co kto ma. Wszystkie transakcje handlowe można prowadzić w dowolnej z wymienionych walut.
Hotel jest po przeprowadzonym remoncie generalnym i modernizacji, co daje złudzenie obiektu świeżo oddanego do użytku. Pomimo różnych poziomów brak barier dla wózków dziecinnych i inwalidzkich.
Pokoje w budynku głównym nie są przesadnie duże, ale dla dwóch osób wystarczające. W pokojach ponad osiemdziesięciocalowe przyciemniane lustro z wmontowanym telewizorem. Niezły efekt.
Bardzo wygodne materace. Niezłe kosmetyki hotelowe. Łazienka w pełni wystarczająca. Mini bar codziennie uzupełniany. Szlafroki dla niektórych odrobinę kuse, ale są. Sprzątanie codziennie.
Pokoje od strony morza (za dopłatą) dodatkowo wyposażone w urokliwe widoki.
Jedzenie bardzo dobre. W części budynku jedzenie klasyczne + bufet dla dietetyków + bufet dla dzieci. W części poza budynkiem (też pod dachem) jedzenie gilowe.
Kawy i czekolada w płynie wszędzie z automatów, ale za to naprawdę dobre.
Duży basen, sporo leżaków na terenie trawiastym pomiędzy palmami, plaża piaszczysta z leżakami dla dorosłych, basen z zestawem zjeżdżalni dla dzieci (i nie tylko), barek z częścią zabawową dla dzieci, barek plażowy, barek basenowy, restauracja grillowa (basenowa), boisko piłki nożnej, korty tenisowe oraz amfiteatr i indywidualna estrada. Uff chyba o niczym nie zapomniałem, może z wyjątkiem bardzo ładnych widoków i malowniczych zachodów słońca.
SPA w pełnym wymiarze (kryty basen, siłownia, łaźnia turecka, sauny).
Załoga stara się być niewidoczna, ale za to jest skuteczna.
Ogólnie trzeba być mocno marudnym aby znaleźć jakieś minusy.
Side i Manavgat zasługują na odrębne opowiadanie.

• Data pobytu: październiku 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Andrzej S

Zrecenzowano 9 października 2017

Duzo atrakacji w hotelu jak baseny, tenis, masaze itp
bylismy po sezonie wiec bardzo spokojnie = malo dzieci.
Rewelacyjna obsluga i bardzo dobre jedzenie.
Hotel jest polozony nieco na uboczu, ale nam to zupelnie nie przeszkadzalo, mozna dojsc do Side plaza w ok 30min.

• Data pobytu: październiku 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Alek W
Zrecenzowano 17 września 2017

Hotel znakomity ,polozony w lesie piniowym ,z przepiekna zadbana roslinnoscia na rozleglym terenie.Kierownictwo wraz z obsluga hotelowa bardzo profesjonalni ,mili i uczynni.Menu urozmaicone ,przepyszne ,bogaty wybor , nie sposob wszystkiego posmakowac{ pozostawiamy na przyszly rok ,dalsza degustacje} Tym bardziej ,ze byl to nasz pierwszy pobyt w Turcji ,kraju przesympatycznych i przyjaznych ludzi.W hotelu przywitano nas szampanem ,pan recepcjonista sprawnie zalatwil wszelkie formalnosci i otrzymalismy pokoj zgodny z zamowieniem ,{widok na Morze drugie pietro 1257 w budynku glownym} Karte otrzymalismy od razu ,co bylo zbawienne ,po dlugiej podrozy z trzygodzinnym opoznionym lotem. Widok morza ,zieleni i trafnie wybranego Hotelu wynagrodzil i ucieszyl nasze oczy.Pozdrawiamy i dziekujemy calej obsludze Hotelu ! Mysle ,ze warto wybrac sie, na jedno dniowa wycieczke do Izraela ,jest meczaca {dla mnie joging zycia } i tu podziekowania dla przewodnika Mateusza Bajorka . Oczywiscie pozdrawiam rezydentke TUI P.Monike i prosba o bardziej wnikliwe ,dobieranie przez TIU miejscowych przewoznikow ,tym bardziej ,ze ,na powrotmy odlot ,wywieziono nas z norweska grupa na terminal drugi i dobrze ,ze w pore sie zorietowalismy ,biorac taxsi na wlasny koszt ,bo pare km trzeba bylo pokonac do pierwszego terminalu.
Hotel wart jest polecania ,parom i rodzinom .

Wskazówka dotycząca pokojów: W bungalowach jest ciszej ,w budynku glownym od strony ogrodu rowniez ,z widokiem na morze pokoje ja...
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: sierpniu 2017, podróż z ukochaną osobą
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, bozenkans
Zrecenzowano 28 sierpnia 2017

PLUS: hotel położony na dużym terenie pięknego ogrodu i dawnego lasu piniowego. Jest to coś co wyróżnia go spośród reszty hoteli położonych w samym mieście side i manavgat gdzie hotel jest przy hotelu - wieczorem uczestniczy się w pseudorozrywce wszystkich hoteli wokół.
PLUS: pokoje w willach z basenami - polecamy budynek B (dogodnie położony - ani za daleko ani za blisko). Przy czym miejsce przy "prywatnym" basenie (tj. leżaki i czasami prasol) jest dla wszystkich mieszkających na piętrze (zakup pokoju na poziomie basenu moim zdaniem nie ma sensu, pokoje te są zresztą "na widoku" wszystkich osób przebywających na basenie). Mini-barek uzupełniany codziennie. Czysta pościel, zmieniana bardzo często, wygodne poduszki i przykrycie.
MINUS: pokój naszym zdaniem był bardzo mały. Sprzątanie łazienki (wanna z prysznicem) pozostawiało wiele do życzenia.
PLUS: bardzo dobre jedzenie. Polecamy bar przekąskowy "przy plaży". Z restauracji a la carte zdecydowanie steak house - rewelacyjny stek.
PLUS: wydzielona plaża dla osób 16+. Przez większą część naszego pobytu prawie pusta. W tej części plaży w wodzie są kamienie, a nawet głazy - radzimy ubierać obuwie do pływania. Plaża czysta, sprzątana.
MINUS: przepotworny tłum na basenie głównym.
MINUS: napoje w ciągu dnia podawane są w kartonowych, przeciekających kubkach (ze względu na dzieci).
MINUS (dla par): hotel nastawiony na rodziny z dziećmi - wszędzie jest ich pełno. Szczególnie daje się to we znaki w restauracji głównej przy śniadaniu i kolacji - a wystarczyło by wydzielić "kids free zone".
PLUS: dobre drinki (szczególnie wieczorową porą w sułtan barze) oraz urozmaicony "entertajment" wieczorem - muzyka na żywo.
Byliśmy 2 tygodnie (para) i chętnie wrócimy tylko nie w sezonie gdy są dzieci.
Naszym zdaniem jest to zdecydowanie najlepszy hotel w side, manavgat i kumkoy - co nie znaczy, że jest to "luksusowe 5 gwiazdek" - ale jest to miejsce gdzie można spędzić bezstresowo urlop za rozsądne pieniądze.

Wskazówka dotycząca pokojów: Budynek B - willa z basenem, pokój na piętrze. Balkony sąsiednich pokoi nie są oddzielone, co nie s...
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: lipcu 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Koczkodan
Zrecenzowano 19 sierpnia 2017

To nasz 5 pobyt w Turcji, zdecydowanie najlepszy hotel.
Hotel położony jest na dużym terenie, zalesionym, cienistym. Mieszkaliśmy w Family Room Garden Building, na 2 pietrze z widokiem na ogród i prywatny basen ( nie dla nas, tylko dla mieszkańców droższych pokoi poniżej, ale przez to cichy ). Pokój miał 2 sypialnie ( zgodnie z opisem ) i 2 łazienki ( wanna, prysznic, nieco ponad specyfikację w rezerwacji ).
Można oczekiwać odrobiny luksusu: codziennie uzupełniany barek z napojami w pokoju, lodówka z napojami na korcie, także małe ręczniczki do wytarcia czoła. Piaszczysta plaża jest regularnie sprzątana, także z wodorostów i większych kamyków. Lodówki z napojami także na pomostach do leżakowania.
Graliśmy w tenisa - obydwa korty są w dużym stopniu zacienione. Nawierzchnia - sztuczna trawa w nienajgorszym stanie.
Sprzątanie pokoju na dobrym poziomie. Zamiast układania kwiatów, porządne wyczyszczenie łazienki. To nie zawsze jest standard w Turcji w 5*.
Oczywiście są i drobne wady: lodówka jednak nie zawsze napełniona, kelnerzy ociągają się z przyniesieniem napojów gościom, którzy nie dają napiwków, słaba znajomość angielskiego wśród obsługi.
Goście to głównie Turcy i Rosjanie, trochę Holendrów. Nie było żadnych problemów - awantur, pijanych czy niekulturalnych gości.
Zjeżdżalnie dla dzieci stanowią atrakcję.
Dla mnie ważna była dostępność także bardzo dietetycznych potraw na każdym posiłku - jestem na diecie trzustkowej. Ale i reszta rodziny była zadowolona w jedzenia.
Poziom wieczornych występów niezły i różnorodny. Nocą dyskoteka dla młodzieży.

• Data pobytu: lipcu 2017, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Kamil D
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Side)
w odległości 4,9 km
Liczba recenzji: 1 385
w odległości 3,7 km
Nashira Resort Hotel & Aqua-Spa
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Turquoise Resort Hotel & Spa? Podziel się wrażeniami!

Turquoise Resort Hotel & Spa — dodatkowe informacje

Adres: Sorgun Mevki, Side, Manavgat 07600, Turcja
Lokalizacja: Turcja > Tureckie Wybrzeże Morza Śródziemnego > Antalya > Manavgat > Side
Udogodnienia:
Bar/salon Plaża Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatne śniadanie Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Bezpłatny parking Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Restauracja Obsługa pokojowa Apartamenty Basen Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Nr7 wśród romantycznych hoteli w miejscowości Side
Nr7 wśród hoteli dla rodzin w miejscowości Side
Nr13 wśród hoteli na plaży w miejscowości Side
Nr14 wśród luksusowych hoteli w miejscowości Side
Zakres cen: 518 zł–1 592 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:5-gwiazdkowy — Turquoise Resort Hotel & Spa 5*
Liczba pokoi: 486
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Hotels.com, Booking.com, TripOnline SA i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Turquoise Resort Hotel & Spa. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Turquoise Resort Hotel And Spa
Turquoise Hotel Sorgun
Turquoise Hotel Side

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?