“Rewelaacja!”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 9 dodatkowych witryn!
Side Star Elegance
Miejsce nr 32 wśród 229 hoteli w Side
Zrecenzowano 26 października 2016

Wszystko na bardzo wysokim poziomie. Czyściutko, smaczne, obficie, elegancko, rozrywkowo (codzienne dancingi z muzyka na żywo). Personel niesamowicie pomocny i uprzejmy. Mielismy tam wszystko czego mozna potrzebowac podczas wakacji. Plaza cudowna. Bardzo dużo Niemców.

• Data pobytu: sierpniu 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, Wioletta K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Levent S, Manager, Side Star EleganceOdpowiedź udzielona 28 października 2016

Drodzy goście,

Bardzo dziękujemy za wspaniałą recenzję naszego hotelu! Cieszymy się, że jesteście zadowoleni ze swojego pobytu i mamy nadzieję wkrótce zobaczyć się z Wami ponownie!

Zrecenzowano 25 sierpnia 2016

Hotel w pięknym parku na zboczu, 2 pietra w górę 4 piętra w dół. Dobra lokalizacja 1900 m do antycznego Side (bazarek) ,do miasta i jego atrakcji od 200-1500m. Trafiłem do Side Star przez przypadek ale jestem zaskoczony standardem hotelu. Sam budynek nie jest cudem najnowszej techniki budowlanej ale obsługa ,wyżywienie i pokoje są na wysokim poziomie. Pierwszy raz spotkałem sie w opcji UltraAll z napojami w puszkach przy basenie, na plaży, kawa po turecku, markowe alkohole i tp. Ogólnie Hotel dla rodzin i samotnych par ( dyskoteka na -2). Większość gości to Niemcy, Anglicy, Holendrzy- przez 7 dni nie spotkałem Polaków i Rosjan. polecam

• Data pobytu: lipcu 2016, podróż z rodziną
2  Dziękujemy, Cezary K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Levent S, Manager, Side Star EleganceOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2016

Zrecenzowano 23 sierpnia 2016

Hotel jak i obsługa cudo. Świetnie usytuowany, pomimo 2 tysięcy pokoi w ogóle nie odczuwalna ilość gości. Co wieczór zespół na żywo, animacje dla dorosłych na wysokim poziomie. Dwóch młodych panów zabawiających gości - bezbłędni. Jedzenie bardzo dobre, różnorodne, dla każdego coś miłego. Wyjście z hotelu na piękną plażę. Chyba jedna z największych pośród wszystkich hoteli. Byliśmy na tydzień, ale spokojnie przez dwa tygodnie człowiek miał by co tam robić. Duża ilość basenów na terenie obiektu, fajnie usytuowane - basen 18+ w zacisznym miejscu. Pokoje piękne, świeżo wyremontowane, nowe meble, no po prostu bajka. Warto dopłacić 100 czy 200zł do pokoju z widokiem na morze z olbrzymim tarasem lub pokoju z basenem. No nie ma się do czego przyczepić same zalety, Polecam.

• Data pobytu: sierpniu 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Aga G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Levent S, Manager, Side Star EleganceOdpowiedź udzielona 25 sierpnia 2016

Zrecenzowano 16 września 2015 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo ładny usytuowany na wzgórzu z pięknymi widokami. Główny basen mocno oblegany przez gości i bardzo głośny. Plaża przy hotelu niewielka( najmniejsza spośród okolicznych hoteli) ale czysta z łatwym dostępem do toalet, wody i prysznicow. Pokoje przestronne z bardzo wygodnymi łóżkami i zaopatrzone we wszystkie niezbędne kosmetyki i akcesoria. Jedzenie monotonne z niewielkim wyborem świeżych owoców i kompletnym brakiem świeżych soków a za to z dużą ilością much na sałatkach i wszystkim niezabezpieczonym w żaden sposób jedzeniu. Kilka razy zdarzyło się nie świeże jedzenie i miałam wrażenie ze z pozostałości po kolacji gotowany był na drugi dzień obiad. Za to najlepsze na świecie desery!

Data pobytu: wrześniu 2015, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Agnieszka C
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Levent S, Yönetici, Side Star EleganceOdpowiedź udzielona 7 grudnia 2015

Dear Guest,

Thank you for the great review of our hotel! We are glad that you enjoyed your stay and hope to see you again very soon.

Sincerely,

Zrecenzowano 8 sierpnia 2014

Pierwszy raz j byliśmy w Turcji jesteśmy zachwyceni urokiem i pracowitoscia ludzi pracujących w tym hotelu na każdym kroku czuliśmy się doceniani, jeżeli w trakcie posiłku kelner podchodzil 4 razy pytając czy cos nie jest potrzebne nie w pierwszy dzień ale przez caly pobyt na szczegolna uwagę zasluguje Pani która pracuje w kuchni i obok basenu piecze podpłomyki pozdowcie ja od Jurka i Krystyny z ZAKOPANEGO Pani nazywa się SZUKRAN robi pyszności panie pokojowe dbaly bardzo o wszystko nawet były robione z recznikow zurawie Wieczory tureckie to była bajka nie dalo się przez caly pobyt sprobowac jedzenia oferowanego WRACAMY WRACAMY WRACAMY TURCJA TO PIENY KRAJ Dziękujemy bardzo Szefom hotelu którzy nieobecni dla gości stworzyli taki poziom ,jesteśmy hotelarzami i wiemy ile to zachodu kosztuje DZIEKUJEMY ZA WSPANIALY URLOP Krystyna i Jerzy DOMANSKI Zakopane

• Data pobytu: sierpniu 2014, podróż z rodziną
3  Dziękujemy, Domapol
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Levent S, Yönetici, Side Star EleganceOdpowiedź udzielona 12 grudnia 2015

Dear Guest,

Sincerely,

Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Side)
w odległości 1 km
Barut Acanthus & Cennet
Nr 2 z 229 w lokalizacji Side
Liczba recenzji: 349
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Side Star Elegance? Podziel się wrażeniami!

Side Star Elegance — dodatkowe informacje

Adres: Kumkoy Mevkii, Side, Manavgat 07330, Turcja (dawniej Hotel Asteria)
Lokalizacja: Turcja > Tureckie Wybrzeże Morza Śródziemnego > Antalya > Manavgat > Side
Udogodnienia:
Bar/salon Plaża Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatne śniadanie Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Bezpłatny parking Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Wnęka kuchenna Restauracja Obsługa pokojowa Apartamenty Basen
Styl hotelu:
Miejsce nr 32 wśród 229 hoteli w Side
Zakres cen: 218 zł–975 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:5-gwiazdkowy — Side Star Elegance 5*
Liczba pokoi: 310
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Hotels.com, Booking.com, TripOnline SA i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Side Star Elegance. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?