“Rzecz gustu”
KARMA Restaurant — recenzja

KARMA Restaurant
Nr 11 wśród 221 Restauracje (Side)
Kuchnie: Włoska, Turecka
Polecane, biorąc pod uwagę: Piękny widok
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 13 września 2018 z urządzeń przenośnych

Disco pod gołym niebem, jak dla mnie za ostra muzyka techno. Wysokie stoły, obsługa Ok. Różnorodne alkohole.

Dziękujemy, ewelina64

Zrecenzowano 11 lipca 2018

Restauracja warta grzechu, pełen profesjonalizm obsługi, bezproblemowa organizacja.
Wybraliśmy się tam dość spontanicznie świętować urodziny, w rezerwacji zrobionej kilka godzin wcześniej zapytałam nieśmiało o możliwość zorganizowania tortu. Była możliwość, był niespodziewanie pyszny tort (na bazie doświadczeń z tureckimi słodyczami obawiałam się o jego jakość) no i była przepyszna kolacja z widokiem na morze i zachód słońca.
Owoce morza serwowana jako przystawki obłędne. Szczerze polecam.

Dziękujemy, Agnieszka M
Zrecenzowano 26 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzenie, wspaniałe miejsce oraz ludzie, którzy tworzą wyjątkowy klimat tego miejsca! Top miejsce w Side.

Dziękujemy, Michalina S
Zrecenzowano 1 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra restauracja i wieczorem super dyskoteka .
Bardzo rzetelna obsluga kelnerów i ochrony.
Jedzenie na bardzo wysokim poziomie.
Super koktajle oraz drinki z alkoholi importowanych.
Bardzo pozdrawiam Menadżera oraz DJ Erdal Ali Bigün. DO ZOBACZENIA WSPANIALI LUDZIE.

Dziękujemy, BartlomiejG32
Zrecenzowano 26 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Zawsze z przyjemnością wybieram się do Karmy na winko kolację. Obsługa na najwyższym poziomie, jedzonko pyszne na europejskim poziomie. Pięknie podane super doprawione. Alkohole są oryginalne. Jeśli macie ochotę na prosecco, aperola lub creme brulee to tylko tutaj je znajdziecie :)

Dziękujemy, Marta M

Byłeś(-aś) w KARMA Restaurant? Podziel się wrażeniami!