Side

“Jedz, pij, chilluj”

Liman Restaurant Lounge Club
Zamów online
Yemeksepeti
Nr 34 wśród 232 Restauracje (Side)
Kuchnie: Turecka
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje

Jeżeli jesteś w Side i chcesz zatrzymać się gdzieś by smacznie zjeść, napić się czy zapalić shishę, to Liman jest zdecydowanie dobrym wyborem. Świetnie przyrządzone mięso (polecam soczystą baraninę). Samo miejsce jest przyjemnie urządzone i fajnie umiejscowione. Ceny też przystępne.

Dziękujemy, paf_el

Zrecenzowano 13 września 2018 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce, super muzyka regionalna. Profesjonalna obsługa. Disco pod gołym niebem , wysokie stoły. Wchodząc do lokalu przechodzi się przez bramki takie jak na lotnisku. Dbają o bezpieczeństwo. Drinki rozmaite. Polecam bawiliśmy się naprawdę świetnie

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, ewelina64
Zrecenzowano 6 września 2018

Restauracja a w zasadzie klub, odwiedzony podczas pobytu w Side. Czysto, smacznie, profesjonalnie. Podczas imprezy kelner donoszący alkohol, napoje i przekąski. Miejsca sporo, każdy znajdzie dla siebie odpowiednią przestrzeń. Dla mnie bomba! Najlepszy klub jaki do tej pory odwiedziłam w Turcji.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, 810katarzynau
Zrecenzowano 28 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Spośród wielu restauracji ta przykuła naszą uwagę, weszliśmy i okazało się to trafnym wyborem. Najmilsza obsługa, szeroki zakres menu i klimat nie do opisania. Jedzenie przepyszne, piękne podanie i smaczne drinki, polecam

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, 799wiktoriau
Zrecenzowano 18 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Przypadkowo trafiliśmy do tego lokalu szukając rano smacznej kawy w Side. Lokal nas nie zawiódł. Ta chyba była najsmaczniejsza. W między czasie miła osoba z obsługi zaprosiła nas na wieczór. Skorzystaliśmy i tym razem spróbowaliśmy drinków i shishy. Obydwa produkty bardzo wysokiej jakości. Drinki ciekawie wykonane- z fantazją. Ludzie mili i co ważne- nie są nachalni. Polecam odwiedzić osobom znudzonym allinclusive i nie tylko.

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, Chrystian M

Liman Restaurant Lounge Club — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Liman Restaurant Lounge Club? Podziel się wrażeniami!