Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Hotel położony przy ruchliwej ulicy. Na przeciwko hotelu ciąg sklepów i straganów. Pokoje duże codziennie sprzątane Ale jiz dość zniszczone. Lodówka z mini barkiem codziennie uzupełniana. Jedzenie dobre Ale monotonne. Hotel ma dwa baseny. Jeden na którym ciągle dudni muzyka i nawet nie idzie porozmawiać A do tego czuć cały czas zapach smazonego oleju. Drugi gdzie są zjeżdżalnie. W połowie zacieniony z zimna woda. Hałas przez osoby korzystające że zjeżdżalni. Animacje tylko po niemiecku bardzo słabe
Ogólnie hotel dla rodzin z dziećmi porażka. Na zakupy ok. Uważam że hotel.max na 4 gwiazdki. Na basenach nie sprzątane. Kubki słomki wszystko się walą pod lezakami. Porażka. Najhorszy 5* hotel w jakim byliśmy. Nie polecam. Jesst dużo lepszych hoteli w tej cenie.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Hello X
Zrecenzowano: 17 czerwca 2019

Hotel super,bardzo nam sie podobal ,pokoje czyste sprzatane codziennie ,napoje w lodówce uzupełniane,mielismy pokoj na 4tym pietrze ,na ktory dowozila winda z dwoch stron budynku zawsze działająca,jedzenie przepyszne wszyskiego pod dostatkiem ,piekne torty i słodkości [oczywiscie odbiło sie to na mojej wadze],drinki w barach bardzo dobre i pieknie ozdobione,kelnerzy uwijąją sie jak mogą super podejscie wesole ,zawsze uczynni,lokalizacja hotelu jest poprostu mega wygodna wszedzie blisko a najbardziej do sklepikow gdzie mozna zrobic takie zakupy ze sie w glowie nie miesci ,my przywieżlismy dodatkowo 25kilo [nie wiem jakim sposobem sie spakowalismy trzeba bylo torbe kupić haha]wycieczki wzielismy z biura Metn Tour co polecam mozna juz z Polski u nich zakupic bardzo profesionalna firma ,,polecam Perły Gór Taurus super wypad ,Podsumowując hotel zajefajny lecimy w przyszlym roku większą grupa w maju tak nam sie bardzo podobało ,polecam bardzo

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, anitaK7004MD
Zrecenzowano: 9 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel zgodny z opisem, czysto i elegancko. Pokoje sprzątane codziennie, świeże ręczniki, napoje w lodówce też uzupełniane i za darmo. W łazience suszarka i mydło w dozownikach. Jedzenie bardzo dobre i dużo. Raz w tygodniu na kolację owoce morza, smaczne i różnorodne. Baseny czyste i duże, woda trochę zimna ale to była druga połowa maja. Plaża blisko ale i tak ciągle kursował busik bez szyb bardzo przyjemnie się jechało. Plaża piaszczysta bardzo szeroka, woda czyściutka i ciepła. Na plaży bar hotelowy bardzo fajnie zaopatrzony z jedzeniem w określonych godzinach oraz piwko i wino. Dużo leżaków zarówno na plaży jak i przy basenach, reczniki w cenie. Przy hotelu sklepy z podróbkami, warto rozejrzeć się wcześniej bo ceny zróżnicowane. Płacić można w euro i dolarach, przeliczaja zazwyczaj 1:1. Bankomat blisko (od hotelu w prawo). W hotelu także są sklepy, fryzjer, masaże. Obsługa bardzo miła. Chociaż przeważa język niemiecki bo dużo gości z tego kraju to nie zauważyłam żeby nas gorzej traktowano. Można się też dogadać po rosyjsku. Jeden minus za animację, których właściwie nie ma a jak są to po niemiecku. Przeważnie bingo. Ogólnie pobyt uważam za bardzo udany, goraco polecam ten hotel

Dziękujemy, 77kajka
Zrecenzowano: 9 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel duży, elegancki, (turecki przepych - marmury, etc...), pokoje duże przestronne, w hotelu jest bardzo czysto, jedzenie No cóż, po paru dniach jak to zwykle bywa - monotonia, ale ogólnie dobre, hotel leży w drugiej lini, ale do morza jest blisko, z okien ładny widok na morze i góry Taurus. Basen duży, dużo leżaków. Do starego Side 15 km warto się wybrać pozwiedzać( dolmuszami - 1 euro lub 4 liry tureckie, od osoby )dojedziesz bez problemu. W okół hotelu praktycznie wszędzie bazary z podróbkami. Ogólnie polecam

Dziękujemy, BarbaraK941
Zrecenzowano: 2 października 2018

Witam
Spędziłam w tym hotelu niestety tylko trzy dni z zaplanowanych sześciu. Zapytacie dlaczego? Po przyjeździe okazało się że nie ma dla nas pokoju (rezerwacja w marcu), więc na pierwsze trzy dni przewieziono nas do innego hotelu tej samej sieci (Side Crown Serenity). Z tego co się dowiedziałam problem z pokojami był już od czerwca i nadal trwa. Trochę nie ładnie ze strony hotelu.
Ogólnie hotel ładny, pokoje codziennie sprzątane. Pokój rodzinny duży. Proszę nie brać pokoi na pierwszym piętrze bo będziecie mię widok na krzaki. Jedzenie monotonne, średniej jakości ale każdy znajdzie coś dla siebie. Basen czysty. Nad morze dowozi busik ale można przejść na pieszo. Na plaży sporo leżaków. Jak ktoś chce mieć leżak blisko morza musi się tam stawić z samego rana. Dużo sklepów przy hotelu. Ogólnie nie dam ***** tylko ***+. Monika

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, monika32122