Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Nie wiem co napisać :) Rewelacja...Wspaniąły hotel, przemiła obsługa, wspaniałe jedzenie....SUPER...Blisko morza dużo barów ...Animacje dla rodzin ,baseny super ...Gorąco polecamy ...Napewno jak wrócimy do Turcji to do AQUAMARIN

Dziękujemy, Chasign
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Polecam wszystkim ten wspaniały hotel!! Bardzo smaczne, różnorodne jedzenie (a w tym tureckie specjały). Czysty, przyjemny basen oraz piękna piaszczysta plaża z własnym barem. Do dyspozycji w obydwu miejscach leżaki, których ani razu nie zabrakło. Na pewno jeszcze wrócę do tego hotelu.

Dziękujemy, Emilia K
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel godny polecenia na udane wakacje w przyjaznej atmosferze. Pyszne jedzenie i super bar na plaży. Plaża szeroka, piaszczysta i cudownie ciepła woda i bardzo duża ilość leżaków, oczywiście bezpłatnych tak jak i ręczniki. Wszyscy bardzo się starają aby nikomu nic nie brakowało. POLECAM!!!

Dziękujemy, Jaski2x
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Hotel śliczny, dobrze wyposażony, nowoczesny. Bardzo miły personel - dotyczy, to wszystkich: recepcjonistów, kelnerów, animatorów oraz pań sprzątających pokoje. Jedzenie - niemoralnie dobre i zróżnicowane. Trudno było się oprzeć. Mnóstwo atrakcji dla dzieci, co można wziąć pod uwagę planując tam pobyt- wiąże się to z dużą ilością dzieci. Dla dzieci mnóstwo atrakcji - wieczorne quizy, konkursy, zabawy. W ciągu dnia jest sporo animacji dla dorosłych i nie tylko. Świetną zabawą dla wszystkich grup wiekowych jest piana party - tańce przy wyrzutni piany. Wygląda to jakby padał gęsty śnieg w środku upalnego lata :-). Ważna informacja- w Side można się czuć całkowicie bezpiecznie. Byłam sama i nie czułam żadnego zagrożenia. Oczywiście sklepikarze zagadują i chętnie zapraszają na herbatkę, albo spotkanie wieczorem, ale wystarczy grzeczna i stanowcza odmowa, żeby nie mieć żadnych problemów. Plaża przepiękna, szeroka, piaszczysta, wyposażona w darmowe leżaki zadaszone materiałowymi daszkami. Świetny bar przy plaży. Władze Side bardzo dbają żeby było zielono i czysto. Mimo wysokich temperatur wszędzie jest soczysta roślinność. Trudno dostrzec śmieci na chodnikach. Warto zrobić sobie samodzielną wycieczkę do starej części Side- można wsiąść do busika, zwanego dolmuszem pod samym hotelem. Przejażdżka kosztuje 1 euro. W starym Side można zobaczyć antyczne zabudowania, ale też urokliwe uliczki ze ślicznymi kamieniczkami i sklepikami. Wszystko ukwiecone i położone wzdłuż linii brzegowej- można się zakochać w tym miejscu. Miałam pokój z widokiem na basen -nie słyszałam nawoływań do modlitw, nie wiem, jak to wygląda w innych pokojach. Z czystym sumieniem mogę polecić ten hotel :-).

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój na poddaszu, ale dzięki klimatyzacji nie było problemu z . Pokój cichy
Dziękujemy, poczta844
Zrecenzowano: 25 lipca 2019

Właśnie wróciliśmy z wycieczki do Side i było Super! Animatorzy SuneoClub zapewniali nam rozrywki każdego dnia :) jedzenie również bardzo smaczne...piękna piaszczysta plaża. Obsługa Aquamarin miła i pomocna. Ciężko było dojeżdżać. Polecam!

Dziękujemy, Paulina P