Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Polecam wszystkim ten wspaniały hotel!! Bardzo smaczne, różnorodne jedzenie (a w tym tureckie specjały). Czysty, przyjemny basen oraz piękna piaszczysta plaża z własnym barem. Do dyspozycji w obydwu miejscach leżaki, których ani razu nie zabrakło. Na pewno jeszcze wrócę do tego hotelu.

Dziękujemy, Emilia K
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel godny polecenia na udane wakacje w przyjaznej atmosferze. Pyszne jedzenie i super bar na plaży. Plaża szeroka, piaszczysta i cudownie ciepła woda i bardzo duża ilość leżaków, oczywiście bezpłatnych tak jak i ręczniki. Wszyscy bardzo się starają aby nikomu nic nie brakowało. POLECAM!!!

Dziękujemy, Jaski2x
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Hotel śliczny, dobrze wyposażony, nowoczesny. Bardzo miły personel - dotyczy, to wszystkich: recepcjonistów, kelnerów, animatorów oraz pań sprzątających pokoje. Jedzenie - niemoralnie dobre i zróżnicowane. Trudno było się oprzeć. Mnóstwo atrakcji dla dzieci, co można wziąć pod uwagę planując tam pobyt- wiąże się to z dużą ilością dzieci. Dla dzieci mnóstwo atrakcji - wieczorne quizy, konkursy, zabawy. W ciągu dnia jest sporo animacji dla dorosłych i nie tylko. Świetną zabawą dla wszystkich grup wiekowych jest piana party - tańce przy wyrzutni piany. Wygląda to jakby padał gęsty śnieg w środku upalnego lata :-). Ważna informacja- w Side można się czuć całkowicie bezpiecznie. Byłam sama i nie czułam żadnego zagrożenia. Oczywiście sklepikarze zagadują i chętnie zapraszają na herbatkę, albo spotkanie wieczorem, ale wystarczy grzeczna i stanowcza odmowa, żeby nie mieć żadnych problemów. Plaża przepiękna, szeroka, piaszczysta, wyposażona w darmowe leżaki zadaszone materiałowymi daszkami. Świetny bar przy plaży. Władze Side bardzo dbają żeby było zielono i czysto. Mimo wysokich temperatur wszędzie jest soczysta roślinność. Trudno dostrzec śmieci na chodnikach. Warto zrobić sobie samodzielną wycieczkę do starej części Side- można wsiąść do busika, zwanego dolmuszem pod samym hotelem. Przejażdżka kosztuje 1 euro. W starym Side można zobaczyć antyczne zabudowania, ale też urokliwe uliczki ze ślicznymi kamieniczkami i sklepikami. Wszystko ukwiecone i położone wzdłuż linii brzegowej- można się zakochać w tym miejscu. Miałam pokój z widokiem na basen -nie słyszałam nawoływań do modlitw, nie wiem, jak to wygląda w innych pokojach. Z czystym sumieniem mogę polecić ten hotel :-).

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój na poddaszu, ale dzięki klimatyzacji nie było problemu z . Pokój cichy
Dziękujemy, poczta844
Zrecenzowano: 25 lipca 2019

Właśnie wróciliśmy z wycieczki do Side i było Super! Animatorzy SuneoClub zapewniali nam rozrywki każdego dnia :) jedzenie również bardzo smaczne...piękna piaszczysta plaża. Obsługa Aquamarin miła i pomocna. Ciężko było dojeżdżać. Polecam!

Dziękujemy, Paulina P
Zrecenzowano: 9 lipca 2019

Byliśmy w Aquamarin na początku lipca. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne ogromna życzliwość i przyjazne nastawienie obsługi recepcji mimo delikatnej bariery językowej,stąd pozdrowienia dla Berkaya i Adema ( ich język angielski na podstawowym poziomie, jednak starali się dodatkowe nieścisłości wytłumaczyć przy użyciu translatora) Pokoje czyste sprzątane każdego dnia, standard dobry :) Plaża około 7 minut na pieszo lub busikiem 2 min, aczkolwiek dopóki w 3/4 nie będzie pełny, nie wyjeżdża z pod hotelu. Sama plaża piaszczysta z łagodnym zejściem do morza, dostępne leżaki z materacami, które na życzenie Pan z obsługi zanosi na wybrane miejsce. Na plaży rozrywki takie jak siatkówka do której gry zachęcał animator. Na plaży bar otwarty od 10 do 18, od 12 była pora obiadowa a po 15.30 przekąski typu gofry. Jedzenie ogromny wybór, zawsze świeże i każdy mógł znaleźć coś dla siebie, zdecydowanie obiady polecam jeść w barze na plaży. Co do irish baru obsługa w zależności od dnia i humoru robiła dobre drinki... często niestety był rozcieńczany alkohol za co ogromny minus bo niestety było to wyczuwalne. Jeśli chodzi o obsługę restauracji na najwyższym poziomie, zarówno jak i obsługa baru w lobby, zawsze uśmiechnięci i życzliwi, z przyjaznym nastawieniem i dobrą pamięcią do tego co klient polubił ;) Baseny - zewnętrzny zawsze full ludzi, po godzinie 9 nie było wolnego leżaka.. poprzez rezerwacje ręcznikiem ludzie po prostu nawet nie korzystając z basenu odbierali możliwość innym opalania się przy nim czy zwykłego relaksu na leżaku. Wewnętrzny basen zawsze pusty i woda była idealnym ochłodzeniem po kilku godzinach na plaży, siłownia mała ale wystarczająca. Na miejscu w hotelu fryzjer, spa, lekarz i sklepik czynny od 8.30 do 23.30 gdzie można nabyć najpotrzebniejsze rzeczy, kosmetyki, klapki, narzutki na strój itd.
Podsumowując na ogromny plus :
+ sam obiekt, lokalizacja blisko bazarów
+ plaża piaszczysta, zejście do morza i przepiękna zatoczka
+ jedzenie
+ obsługa recepcji, baru w lobby, baru na plaży i restauracji
+ ręczniki plażowe wydawane w SPA (kazdy gość dostaje kartę, dzięki której mógł dostać zawsze świeży i duży ręcznik plażowy

- nastawienie barmanów z irish baru ich jakość obsługi i podejście do klienta
- rezerwacja leżaków na basenie - takiego standardu hotel powinien bardziej przykładać do tego uwagę, by nikt nie zajmował w taki sposób miejsc.
- animacje dla dorosłych - słaby program wieczorny w innych hotelach miałam przyjemność zaznać tureckiej kultury tutaj zabrakło ciekawych show, te które były zdecydowanie nastawione na rozrywkę dla dzieci
- słychać imama z meczetu

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam pokój 3311 jeden z najnowszych ;)
Dziękujemy, Patrycja B