Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel godny polecenia na udane wakacje w przyjaznej atmosferze. Pyszne jedzenie i super bar na plaży. Plaża szeroka, piaszczysta i cudownie ciepła woda i bardzo duża ilość leżaków, oczywiście bezpłatnych tak jak i ręczniki. Wszyscy bardzo się starają aby nikomu nic nie brakowało. POLECAM!!!

Dziękujemy, Jaski2x
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Hotel śliczny, dobrze wyposażony, nowoczesny. Bardzo miły personel - dotyczy, to wszystkich: recepcjonistów, kelnerów, animatorów oraz pań sprzątających pokoje. Jedzenie - niemoralnie dobre i zróżnicowane. Trudno było się oprzeć. Mnóstwo atrakcji dla dzieci, co można wziąć pod uwagę planując tam pobyt- wiąże się to z dużą ilością dzieci. Dla dzieci mnóstwo atrakcji - wieczorne quizy, konkursy, zabawy. W ciągu dnia jest sporo animacji dla dorosłych i nie tylko. Świetną zabawą dla wszystkich grup wiekowych jest piana party - tańce przy wyrzutni piany. Wygląda to jakby padał gęsty śnieg w środku upalnego lata :-). Ważna informacja- w Side można się czuć całkowicie bezpiecznie. Byłam sama i nie czułam żadnego zagrożenia. Oczywiście sklepikarze zagadują i chętnie zapraszają na herbatkę, albo spotkanie wieczorem, ale wystarczy grzeczna i stanowcza odmowa, żeby nie mieć żadnych problemów. Plaża przepiękna, szeroka, piaszczysta, wyposażona w darmowe leżaki zadaszone materiałowymi daszkami. Świetny bar przy plaży. Władze Side bardzo dbają żeby było zielono i czysto. Mimo wysokich temperatur wszędzie jest soczysta roślinność. Trudno dostrzec śmieci na chodnikach. Warto zrobić sobie samodzielną wycieczkę do starej części Side- można wsiąść do busika, zwanego dolmuszem pod samym hotelem. Przejażdżka kosztuje 1 euro. W starym Side można zobaczyć antyczne zabudowania, ale też urokliwe uliczki ze ślicznymi kamieniczkami i sklepikami. Wszystko ukwiecone i położone wzdłuż linii brzegowej- można się zakochać w tym miejscu. Miałam pokój z widokiem na basen -nie słyszałam nawoływań do modlitw, nie wiem, jak to wygląda w innych pokojach. Z czystym sumieniem mogę polecić ten hotel :-).

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój na poddaszu, ale dzięki klimatyzacji nie było problemu z . Pokój cichy
Dziękujemy, poczta844
Zrecenzowano: 25 lipca 2019

Właśnie wróciliśmy z wycieczki do Side i było Super! Animatorzy SuneoClub zapewniali nam rozrywki każdego dnia :) jedzenie również bardzo smaczne...piękna piaszczysta plaża. Obsługa Aquamarin miła i pomocna. Ciężko było dojeżdżać. Polecam!

Dziękujemy, Paulina P
Zrecenzowano: 9 lipca 2019

Byliśmy w Aquamarin na początku lipca. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne ogromna życzliwość i przyjazne nastawienie obsługi recepcji mimo delikatnej bariery językowej,stąd pozdrowienia dla Berkaya i Adema ( ich język angielski na podstawowym poziomie, jednak starali się dodatkowe nieścisłości wytłumaczyć przy użyciu translatora) Pokoje czyste sprzątane każdego dnia, standard dobry :) Plaża około 7 minut na pieszo lub busikiem 2 min, aczkolwiek dopóki w 3/4 nie będzie pełny, nie wyjeżdża z pod hotelu. Sama plaża piaszczysta z łagodnym zejściem do morza, dostępne leżaki z materacami, które na życzenie Pan z obsługi zanosi na wybrane miejsce. Na plaży rozrywki takie jak siatkówka do której gry zachęcał animator. Na plaży bar otwarty od 10 do 18, od 12 była pora obiadowa a po 15.30 przekąski typu gofry. Jedzenie ogromny wybór, zawsze świeże i każdy mógł znaleźć coś dla siebie, zdecydowanie obiady polecam jeść w barze na plaży. Co do irish baru obsługa w zależności od dnia i humoru robiła dobre drinki... często niestety był rozcieńczany alkohol za co ogromny minus bo niestety było to wyczuwalne. Jeśli chodzi o obsługę restauracji na najwyższym poziomie, zarówno jak i obsługa baru w lobby, zawsze uśmiechnięci i życzliwi, z przyjaznym nastawieniem i dobrą pamięcią do tego co klient polubił ;) Baseny - zewnętrzny zawsze full ludzi, po godzinie 9 nie było wolnego leżaka.. poprzez rezerwacje ręcznikiem ludzie po prostu nawet nie korzystając z basenu odbierali możliwość innym opalania się przy nim czy zwykłego relaksu na leżaku. Wewnętrzny basen zawsze pusty i woda była idealnym ochłodzeniem po kilku godzinach na plaży, siłownia mała ale wystarczająca. Na miejscu w hotelu fryzjer, spa, lekarz i sklepik czynny od 8.30 do 23.30 gdzie można nabyć najpotrzebniejsze rzeczy, kosmetyki, klapki, narzutki na strój itd.
Podsumowując na ogromny plus :
+ sam obiekt, lokalizacja blisko bazarów
+ plaża piaszczysta, zejście do morza i przepiękna zatoczka
+ jedzenie
+ obsługa recepcji, baru w lobby, baru na plaży i restauracji
+ ręczniki plażowe wydawane w SPA (kazdy gość dostaje kartę, dzięki której mógł dostać zawsze świeży i duży ręcznik plażowy

- nastawienie barmanów z irish baru ich jakość obsługi i podejście do klienta
- rezerwacja leżaków na basenie - takiego standardu hotel powinien bardziej przykładać do tego uwagę, by nikt nie zajmował w taki sposób miejsc.
- animacje dla dorosłych - słaby program wieczorny w innych hotelach miałam przyjemność zaznać tureckiej kultury tutaj zabrakło ciekawych show, te które były zdecydowanie nastawione na rozrywkę dla dzieci
- słychać imama z meczetu

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam pokój 3311 jeden z najnowszych ;)
Dziękujemy, Patrycja B
Zrecenzowano: 29 czerwca 2019

W hotelu byliśmy 2 tygodnie w czerwcu. Moja opinia będzie krótka, ale konkretna.
SUPER hotel pod każdym względem POLECAM wszystkim. Każdy spędzi tu piękne wakacje. Specjalne podziękowania dla całego personelu, ludzi którzy bardzo ciężko pracują dla naszego odpoczynku. Wyjątkowe pozdrowienia dla Pana kelnera o imieniu Recep, człowiek najwyższa klasa i profeska.
Udanych wakacji

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, rysw56