Side
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Spędziłem w Raga tydzień urlopu. Od samego wejścia byliśmy mile przyjęci. Wspaniałe miejsce, żeby naładować akumulatory. Obsługa na wysokim poziomie, czysto, ładnie zaaranżowane pokoje, smaczne jedzenie, cudowna piaszczysta plaża. Brak dzieci to ogromna zaleta , można cieszyć się spokojem i zrelaksować na 100%. Duży wybór drinków, markowe alkohole w barze przy recepcji. Zamawianie przy pomocy aplikacji to ogromna wygoda, nie trzeba się ruszać z miejsca, w ciągu kilku minut kelner przynosi zamówiony napój lub danie. Aplikacja obejmuje cały hotel oraz plażę. Nie ma problemu z leżakami, zawsze znajdzie się miejsce czy to przy basenie, czy nad morzem.
Rezydent z firmy Tui bardzo kompetentny, służący radą i pomocą, chętnie odpowiadający na wszelkie pytania. Duże brawa!!
Z czystym sumieniem polecam ten hotel!!!! zaletą jest również bliskość pięknego miasta Side, do którego można dojść deptakiem .

Wskazówka dotycząca pokoi: Większe pokoje oraz ciszej w budynku oddalonym od morza.
2  Dziękujemy, globtroterrr
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: theragaside, Leiter Gästebetreuung, The Raga Side Fine DiningOdpowiedź udzielona 19 sierpnia 2019

Dziękujemy za pozytywną recenzję. Z pewnością Twoje linie pomogą innym podróżnikom w wyborze odpowiedniego hotelu.

Cieszymy się, że spędziłeś z nami miły i relaksujący czas. Szczególnie cieszymy się, że nasi pracownicy pomogli ci spędzić z nami jeszcze lepszy czas. Chętnie podzielimy się twoją pochwałą z naszymi pracownikami.

Z niecierpliwością czekamy na ponowne spotkanie i życzymy powodzenia!

Z poważaniem

Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Spędziliśmy w Raga 12 dni i nie będę się rozpisywać tylko dołączamy się do pozytywnych opinii do reszty urlopowiczów. wszystko jak najbardziej się zgadza od przemiłego personelu bo smaczne jedzenie a w szczególności te z karty :) ,gorąco polecamy .

Wskazówka dotycząca pokoi: NA 5 piętrze pokój 2015 dwa balkony z leżakami do opalania , super sprawa
1  Dziękujemy, Ane-Sla
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: theragaside, Leiter Gästebetreuung, The Raga Side Fine DiningOdpowiedź udzielona 9 sierpnia 2019

Dziękujemy za ocenę.
Traktujemy Twoje oceny poważnie i przekazujemy je osobom odpowiedzialnym.
Mamy nadzieję, że wkrótce znów się zobaczymy.
powitanie

Zrecenzowano: 26 lipca 2019

Hotel na najwyższym poziomie pod względem panującego porządku, obsługi gości, przepysznego jedzenia i infrastruktury. Pokój nowocześnie urządzony, codziennie sprzątany, przestronna łazienka z prysznicem. W pokoju lodówka, uzupełniana również codziennie o napoje - od piwa po soki. Duży basen, o każdej porze dnia znajdziemy wolne leżaki. Plaża około 150 m od hotelu, prywatna z bezpłatnymi leżakami i serwisem plażowym. Jakość serwowanych posiłków może przerosnąć oczekiwania najwybredniejszych smakoszy światowej kuchni. Dania zamawiane z karty są przygotowywane na bieżąco i serwowane przez kelnerów. Reszta potraw do dyspozycji gości jest wystawiona i kusi swoim wyglądem i smakiem. Na uwagę zasługują też drinki sporządzane przez barmanów - zamawiane z karty i sporządzane w większości z importowanych alkoholi. Każdego dnia w drugiej części hotelu znajdującej się bezpośrednio przy plaży, odbywają się koncerty, pokazy taneczne, itp. wydarzenia. Na uwagę zasługuje aplikacja, do pobrania na smartfona, za pomocą której można np. zamawiać posiłki, drinki, informować obsługę o potrzebie sprzątania pokoju czy wielu innych rzeczach, które mogą przydarzyć się nam podczas pobytu na wakacjach. Polecam ten hotel osobom chcącym wypocząć w spokoju i ciszy, na co pozwala usytuowanie hotelu i to, że gośćmi mogą być tylko osoby + 16 lat, ale również tym chcącym dobrze się bawić na pobliskiej plaży i wieczorami podczas pokazów i zabaw organizowanych dla gości.

Wskazówka dotycząca pokoi: W pokojach z widokiem na basen jest najkrócej słońce i w nich powinno być chlodniej.
1  Dziękujemy, Turold8
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: theragaside, Leiter Gästebetreuung, The Raga Side Fine DiningOdpowiedź udzielona 2 sierpnia 2019

Dziękujemy za ocenę.
Traktujemy Twoje oceny poważnie i przekazujemy je osobom odpowiedzialnym.
Mamy nadzieję, że wkrótce znów się zobaczymy.
powitanie

Zrecenzowano: 25 lipca 2019

Jestem tutaj z rodziną już kolejny rok ponieważ w tym hotelu nie brakuje niczego co potrzebuje osoba chcąca spędzić wyśmienite wakacje. Sympatyczna obsługa, dobre jedzenie oraz nienaganna czystość cechują to miejsce. Wprowadzona w tym roku możliwość zamawiania drinków(także na plaży) oraz posiłków za pomocą dedykowanej aplikacji jeszcze bardziej wyróżnia ten hotel na tle innych.
Jeżeli w kolejnym roku wybiorę Turcję to z pewnością będzie to TheRagaSide

Dziękujemy, Zemman1
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: theragaside, Leiter Gästebetreuung, The Raga Side Fine DiningOdpowiedź udzielona 26 lipca 2019

Szanowni Państwo!

Cieszymy się, że tak bardzo podobał się nam nasz hotel.
Chcielibyśmy podzielić się Twoimi komplementami z osobami odpowiedzialnymi i zawsze jesteśmy gotowi zaoferować najlepszą obsługę.
Czekamy na Państwa wkrótce.

Pozdrawiam
The Raga Side

Zrecenzowano: 25 lipca 2019

Polecam wszystkim gorąco! Hotel oddalony około 200-300m od plaży, pełny All inclusive! Obsługa w pełni profesjonalna oraz życzliwa.Przyjezdzajac do tego hotelu można nie zabierać ze sobą nawet przysłowiowego „centa” !!!

Dziękujemy, KubaRZ

Szanowni Państwo!

Cieszymy się, że tak bardzo podobał się nam nasz hotel.
Czekamy na Państwa wkrótce.

Pozdrawiam
The Raga Side