“Super miejsce”

Serenade Restaurant & Bar
Nr 3 wśród 232 Restauracje (Side)

Bardzo miła i sympatyczna obsluga mówiąca bardzo dobrze po angielsku, smaczne tureckie jedzenie, polecam.

Dziękujemy, Kamil C

Najlepsza restauracja. Jedzenie bardzo dobre. Obsluga jakiej nie widzielismy w żadnym innym miejscu. Polecam każdemu ;)

Dziękujemy, Monika P

Serdecznie polecam ten lokal! Bardzo miła obsługa, pyszny kebab oraz cudowne owocowe herbaty! polecam

Dziękujemy, Basia W

100 procent polecenia miła atmosfera, aż chce się odwiedzić kolejny raz, smak prawdziwej Tureckiej kuchni

Dziękujemy, Jabczakss
Zrecenzowano 3 października 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo miłe miejsce fajna obsługa dobre miejsce do palenia shishy oraz dobra herbata, wszyscy zadowoleni

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Dominik R

Serenade Restaurant & Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Serenade Restaurant & Bar? Podziel się wrażeniami!