Zrecenzowano: 3 września 2019

Dwa tygodnie w IX 2018r..Hotel blisko plaży, 3 min chociaż nie na samej plaży.znajduje się miedzy innymi hotelami więc w wysokim sezonie moze być głosno. Czysto, miła obsługa, lodówka i kosmetyki uzupełniane na bieżąco.Dobre wi-fi, klima ok. Pyszne jedzenie, duży wybór, Świetny fryzjer, fajna siłownia. Jeden duży i mniejszy basen, w sezonie może być tłoczno, plaza tez nie za duza, piaszczysta, buty do wody nie potrzebne..Hotel dla dorosłych to jest duży plus i na plaży też. Bar na plaży skromniejszy niz przy basenie.Blisko sklepy, busiki do miast kursują non stop. Mnie sie podobało mogła bym wrócić.

Wskazówka dotycząca pokoi: Wszystkie hotele sa z widokiem na basen i morze
Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Anna S
Zrecenzowano: 1 września 2019

Hotel jak w większości ładnie opisany jednak o mankamentach nikt nie wspomniał. Wielkim minusem jest samo morze bowiem jego dno ma dużo wielkich ostrych kamieni i dno z płyt. Plaża piaszczysta, leżaków zawsze pod dostatkiem. Odległość od hotelu bardzo mała. W barze na plaży brak jedzenia, jedynie podawane są placki z blachy i czasem trochę owoców ( w godz. 11 do15:30) Serwują tylko piwo, wino i zimne napoje. Pozytywnie zaskoczył nas basen na którym również było dużo wolnych leżaków bez konieczności polowania na nie z samego rana. Jedzenie bardzo dobre, każdy znajdzie coś dla siebie. Wi-fi bardzo słabe. Hotel +16 wielka zaleta. Gdyby nie fatalne dno morza chętnie byśmy tam wrócili.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Anna T
Zrecenzowano: 17 września 2018

Hotel odwiedziliśmy w sierpniu 2018. Pierwszy raz gościliśmy w hotelu dla dorosłych i to był strzał w dziesiątkę. Spokój i cisza. Fantastyczna strefa basenowa, nigdy nie było problemów z leżakami. Animacje i muzyka ciekawe, ale nie nachalne. Bufet bardzo efektowny, lekki przerost formy nad treścią, ale wszystko było smaczne i każdy znajdzie coś dla siebie. Hitem okazała się turecka kolacja pod gołym niebem. Na szczególne wyróżnienie zasługuje snack bar przy basenie z pyszną pizzą, burgerami i kebabem. Drinki słabe, za to super piwo Efes. Zgodzę się z opiniami poprzedników, że jak na nowy hotel, pokoje są już lekko zużyte. Ściany popękane, odpływ pod prysznicem lekko zatkamy. Ale w żadnym wypadku te niedociągnięcia nie wpływały na jakość pobytu. Pokój był sprzątany codziennie, minibarek uzupełniany także. Personel bardzo miły i pomocny. Kelner w barze przy basenie- Mamed bardzo sympatyczny, pozdrawiamy i dziękujemy! Fantastycznie piana- party, ubawiliśmy się jak dzieci. Uroklliwa promenada wzdłuż morza prowadząca do starego miasta. W mojej ocenie najsłabszym punktem jest przetłoczona plaża i totalnie zamulone morze. My większość czasu spędziliśmy przy basenach. Niestety obsługa często faworyzuje gości niemieckich, co pozostawia spory niesmak. Oby się to zmieniło. Mimo drobnych niedociągnięć, wróciłabym jeszcze raz do tego hotelu.

Termin pobytu: sierpień 2018
4  Dziękujemy, _sandlaa
Zrecenzowano: 28 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo ładny , czysty, jeszcze nowy. Obsługa przecudowna , miła i profesjonalna . Basen cudowny , leżaki dostępne praktyczne cały czas, nie jest zbyt ciasno . Jedzenie jedno z lepszych na all incl. gdziekolwiek byłem , bardzo duży wybór i przede wszystkich wszystko bardzo dobre. Pokoje i łazienka zawsze czyste , duży balkon , bardzo wygodne łóżko , napoje uzupełniane w minibarku. Minusy są dwa bardzo niedobry alkohol ( chociaż barmani robili wszystko by smakowało jak najlepiej ) i plaża ( ciasna , człowiek na człowieku , obok wrzeszczące dzieci ). Dla lubiących odpoczywać w hotelu i przy basenie szczerze polecam.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, LuMa6677
Zrecenzowano: 17 listopada 2017

wydawałoby się, że nowy hotel to wszystko będzie super. ale nie było. polecieliśmy rodzinnie na urlop. prezent dla córki za oceny. szkoda, że nie wyszło. sufit pękł i lała się woda na głowę. naprawili. woda z łazienki do pokoju się lała. naprawili. noga od łózka córki odpadła naprawili po dwóch dniach. sprzątali tylko na środku pokoju. filiżanki opłukane otoczka po kawie została. reklamowaliśmy. potem myli. dodatkowych naczyń z pokoju nie wynoszono. sami to robiliśmy. mini bar uzupełniany jak się upomnieliśmy. kawa i herbata tak samo. balkon brudny. deszczownica w łazience się ruszała przyszedł pan dokręcił ale jedno puszczenie wody i deszczownica znowu się ruszała. siedziałam z rezydentką w holu i pokazałam jej, że nad jej głowa sufit pęka. kwiaty w ogrodzie przed hotelem i przy basenie zwiędnięte. na śniadanie mortadela w 10 wydaniach nawet zwiędniętą można było sobie zjeść. ogólnie jedzenie całkiem dobre. do reklamowanych restauracji tematycznych trudno się dostać. chińska tylko raz w tygodniu w środę. czyli jak przylatuje w środę i wylatujesz w środę to już się nie załapiesz. a włoska i turecka dwa razy w tygodniu.plaża tłoczna, brudna i w wodzie tysiące ludzi.klimatyzacja sie zacina, karty do pokoju też i czasami brakuje prądu. ogólnie nie fajnie.
plusy: w centrum, +16 czyli dzieci nie biegają i nie krzyczą, all 24h, fajny taras przy lobby, duże lobby internet wszędzie.i to tyle.
tui na moja reklamacje odpowiedziało mi tylko, że załatwiono nam dodatkowe sprzątanie a mortadela to kwestia gustu. i tylko tyle mieli do powiedzenia na tyle wad i usterek w 5* hotelu

Wskazówka dotycząca pokoi: mieliśmy pokój na drugim piętrze od strony wschodniej z częściowym widokiem na morze.
Termin pobytu: sierpień 2017
5  Dziękujemy, JanekZ39