Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Hotel bardzo duży na około 1500 osób, a pomimo tego nigdzie nie ma kolejek. Duże, czyste baseny że strefą zapasową i strefą relaksacyjną. Siłownia dobrze wyposażona. Wszędzie czysto. Pokoje duże, sejf, barek w pokoju, ładne i czyste łazienki. Codziennie zmiana pościeli i ręczników. Wspaniale jedzenie od wegetariańskiego, lokalnego po pasty, pizza, ryby, owoce morza. Ogromna ilość sałatek oraz świeże owoce i warzywa. Przepiękna piaszczysta plaża z łagodnym zajściem do morza. Wszędzie czysto. Bezpłatne leżaki. Napoje podawane z butelek. Markowe alkohole. Około 1 km od bulwaru prowadzącego do Side.

Dziękujemy, Aneta M
Zrecenzowano: 16 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel świetny, jedzenie wyśmienite, animacje na najwyższym poziomie, obsługa i czystość hotelu wspaniała. Na pewno jeszcze tu wrócimy. Polecamy serdecznie wszystkim rodzicom z dziećmi i nie tylko.....

2  Dziękujemy, I1969BAannao
Zrecenzowano: 29 czerwca 2019

Pokoje 12 metrow kwadratowych.
W czasie przyjazdu w restauracji otwartej od 23 do 7 puste patery automat do kawy i herbaty wyłączony na terenie hotelu ciemno .
Po wizycie w sunis royal palace myślałem ze tu bedzie ok ale jak narazie porazka

Dziękujemy, Maciej H
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: YesimO57, Halkla İlişkiler Müdürü, Sunis Kumkoy Beach Resort Hotel & SpaOdpowiedź udzielona 2 lipca 2019

Drogi MACIEJ,
Dzięki za recenzje.
Informujemy, że nie posiadamy pokoi o powierzchni 12 metrów kwadratowych. Najmniejsze pokoje mają 16 metrów kwadratowych i są kategorią ekonomiczną / ekonomiczną. Porównanie kategorii zarezerwowanych pokoi z naszymi innymi hotelami nie jest poprawne, nawet koncepcja naszych 3 innych hoteli jest bardzo różna, nie tylko od Sunis Efes Royal Palace. W dalszym ciągu opisujesz naszą przekąskę o północy - i to nie jest cała restauracja, która jest przeznaczona dla co najmniej 1500 gości, ale tylko dla gości, którzy przyjeżdżają lub wyjeżdżają w nocy. Oczywiście goście, którzy nadal przebywają w hotelu, mogą również skorzystać z nocnej przekąski na miejscu, ale nie musimy oświetlać całej restauracji, tylko wejście i pokój, w którym znajduje się bufet. Jeśli skontaktujesz się z serwisem dla gości, możemy udzielić Ci więcej informacji o naszej usłudze i być może odpowiedzieć na kilka pytań. Możesz także zmienić pokój za dodatkową opłatą, jeśli chcesz.
Z poważaniem,

*********************************
Dear MACIEJ,
Thanks for your review for our Hotel.
We are wondering because we do not have rooms of 12 square meters. The smallest rooms are 16 square meters and they are the economy room / economy categories. That you compare the booked room category with our other hotels is not correct, even the concepts of our other 3 hotels are very different, not only from Sunis Efes Royal Palace. What you continue to describe here is our midnight snack - and this is not the entire of the restaurant, which is intended for at least 1500 guests, but only for the guests who arrive or depart at night. Of course, guests which still are staying at the Hotel can also use the midnight snack, but we do not have to lighting the whole Restaurant, only the entrance and the room where the buffet are. If you contact the guest service, we can give you more information about our service and maybe answer some questions. You can also change your room for an extra charge if you wish.

Best regards,

Zrecenzowano: 20 czerwca 2019

Polecam wszystkim ten hotel. Doskonala lokalizacja, bardzo czysto - wszędzie w hotelu, na basenach oraz na plaży, pyszne jedzenie, ogromny wybór i bardzo miła obsługa. Juz dawno nie mialam tak udanych wakacji.

1  Dziękujemy, kochamlato
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: YesimO57, Halkla İlişkiler Müdürü, Sunis Kumkoy Beach Resort Hotel & SpaOdpowiedź udzielona 22 czerwca 2019

Dear Guest,

Thank you for choosing Sunis Kumköy Beach Hotel for your vacation and also thank you for all your compliments!

As Sunis Kumköy Beach Team we are always happy to welcome you at our facility. Until then, we wish you all the best!

With best regards,
**************************
We look forward to see you again at Sunis Hotels!
Email us if you have any requests for your next holiday!: sales@sunishotels.com

Zrecenzowano: 8 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

To były nasze pierwsze wakacje za granicą i powiem szczerze na pewno zaczęliśmy od najwyższej półki.... ciężko będzie nam znaleźć tak wspaniały hotel. Obsługa hotelu, animatorzy, barmani przesympatyczni i bardzo pomocni.Jedzenie wyborne, różnorodne od owoców morza po zwykła jajecznicę... drinki i napoje bezalkoholowe cała dobę wyśmienite... lodówka uzupełniana codziennie wodą, piwem i napojami gazowanymi codziennie... Czystość w tym hotelu na najwyższym poziomie... za to ogromny szacunek dla ekipy sprzątającej... nawet w toaletach przy barach na plaży w koszu na śmieci nie znajdziesz papierka..wszędzie jest błysk.
Plaża czyściutka, bez śmieci, bez glonów..gdzie 200 m dalej przy innych hotelach syf...To naprawdę były wakacje marzeń,było przepięknie.Pozdrawiam całą obsługę tego hotelu, bo to oni tworzą tą atmosferę i cały ten hotel...Moim marzeniem jest tam powrócić:) Brawo!!!!

Termin pobytu: maj 2019
2  Dziękujemy, Justyna M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: YesimO57, Halkla İlişkiler Müdürü, Sunis Kumkoy Beach Resort Hotel & SpaOdpowiedź udzielona 14 czerwca 2019

Drodzy goście,

Zespół Sunis Kumköy Beach dziękuje za świetną recenzję!

I dziękuję za komplement dla naszego zespołu kuchni-, animacji i serwisu.

Mamy nadzieję, że powitamy Cię ponownie i życzymy wszystkiego najlepszego!

Do tego czasu!
********************
Możesz wysłać nam swoje prośby pocztą elektroniczną na adres; sales@sunishotels.com lub guestrelation.kumkoy@sunishotels.com