Zrecenzowano: 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel blisko morza. Czysty, pokoje ładnie urządzone, sprzątane co dzień minibar uzupełniany przy sprzątaniu . Jedzenie urozmaicone, bardzo smaczne. Do Side ok 30-40 min spacerkiem. Obsługa bardzo sympatyczna i pomocna. Można porozumieć się po angielsku, ale po niemiecku zdecydowanie lepiej. Dużym plusem jest to, że hotel jest 16+. WiFi działa wszędzie, bez zastrzeżeń. Z miłą chęcią wrócę ponownie.

Dziękujemy, Dominika M
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Wszystkie pozytywne opinie się potwierdziły. W okresie lipiec-sierpień nie trwają żadne budowy wokól. Plaza blisko hotelu. Jedzenie urozmaicone przez tydzień trudno wszystko spróbować, Nawet raz były żeberka jagnięce a dla żony sushi. Wodka gin konak whiski itd itp czego dusza zapragnie nawet wodka polska kupiona na bezclowce została. Kobiety przebierały w drinkach, owocach. Restauracja b.duza obsługa kelnerska suoer bez kolejek, tłumów itp. Dużo niemców i rosjan ale i coraz więcej Polaków (z nami w autokarze przyjechało ok. 15 ). Do lotniska ok.70 minut autokarem
Minusy to "uoał- 40 stpni a nocami bylo 30 stopni" , "słone morze" a tak poważnie to jedynym minusem jest to że hotel dla dorosłych w którym brak nocnych zabaw tanecznych no i imitacja animacji w ciągu dnia czyżby Niemcy nie lubili się bawić......

Dziękujemy, Zbigniew K
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Polecam ten Hotel. Jedzenie urozmaicone, bardzo dobre. Nie uraczyłam bezsmakowych potraw ani nieświeżych owoców. Mimo dużego natężenia gości obsługa uwijała się także nie trzeba było długo czekać przy najatrakcyjniejszych potrawach. Stolików na stołówce również dostateczna ilość. Na basenie oprócz baru z przekąskami, obsługa codzziennie czymś innym zaskakiwała. A to lody albo jakies koktaile przynoszone do rąk leżakującym gosciom. Dwa baseny zaspokajają potrzeby gosci, nie ma tłoku, Leżaki przy basenie w godzinach południowych raczej w większości zajęte. Jednak jak się dobrze rozejrzy człowiek to coś jeszcze da siebie wynajdzie. Na plaży darmowe leżaki i materace, może nie są nówka, ale na pewno nie spotkałam połamanych jak inni sugerowali w opiniach. Zejście do plaży normalne, po pprostu obok budowany jest hotel i wiadomo, że widok jest jaki jest, ale ż,adnj tragedii nie ma, po za tym przy plaży rozciagą się piekna promenada, w sam raz na spacer. Pokoje w hotelu spore, nie żadne klitki, regularniei sprzątane, nawet bez napiwkó,w. Jedyny smuteczek, że faktycznie obsługa typowo niemiecko jezyczna i pierwsze co to do gości po niemiecku, ale jak sie odpowie po angielsku to też idzie się dogadać. Są bardzo sympatyczni i mili, pomocni. Generalnie pobyt w środku sezonuu uważam za udany i polecam osobom, które podrużują bez dzieci, hotel 16+ to dobra opacja.

Dziękujemy, KasiaaKasiaa
Zrecenzowano: 27 lipca 2019

Spędziłam w Side tydzień od 17 lipca, hotel piękny, czyściutki, położony blisko plaży, na której czekają leżaki i bar. Jedzenie pyszne, urozmaicone, każdy znajdzie coś dla siebie. Tylko Janusz i ciołek ( nie chcę tu używać zbyt dosadnego określenia) bedzie niezadowolony z jedzenia. Dla mnie wszystko, czego zdołałam spróbować smakowało. Nie musiałam nawet używać przypraw, które były do dyspozycji. W ciągu tygodnia udało mi się spróbować może 1/3 potraw gdyż wybór jest bardzo duży. No chyba, że ktoś jedzie na wczasy tylko się obżerać, bo przez cały dzień od 7 do 24 tej serwowane są różne dania. Obsługa miła i pomocna, nie miałam problemu z porozumieniem sie mimo, ze nie znam języka niemieckiego. Większość gości to Niemcy i w tym języku były animacje. Polaków było może 5%. W ubiegłym roku byłam w hotelu gzie 80% gości stanowili Polacy i animacje były po polsku, wiec uznaję, że jest to norma. Wielką zaletą hotelu jest 16+. Znalazłaby z pewnością jakieś wady, jednak nie jechałam na wczasy aby je wyszukiwać. Cieszę się, że nie zasugerowałam się opiniami wiecznie niezadowolonych "polaczków".

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, opal2208
Zrecenzowano: 7 lipca 2019

Hotel zdecydowanie godny polecenia, chociaż nastawiony głównie na niemieckich turystów. Hotel nowy i dobrze usytuowany - do centrum Side można dotrzeć w około 40 minut idąc promenadą. Pokoje ładne, duże i czyste. Minibar uzupełniany codziennie. Plaża z darmowymi leżakami i parasolami obok hotelu. Pod koniec czerwca nie było problemu z miejscami na plaży ani przy basenie. Obsługa hotelowa miła. Można dogadać się po angielsku, jednak łatwiej po niemiecku. W porównaniu z innymi hotelami w okolicy dość słabe wieczorne animacje. Jedzenie dobre i urozmaicone. Minusem jest bardzo słabe WiFi. W pokojach nie znajdujących się w głównym budynku prawie nie działające. Ogólnie jednak polecam hotel, jak i całe Side.

Dziękujemy, Sylwia W