Side
Zrecenzowano: 23 września 2017

Hotel super, położenie i pokoje duże,czyste codziennie sprzątane, 2 baseny o głębokości 1,40 jeden z muzyką drugi bez, leżaki i parasole dostępne, jedzenie nie ciekawe, co drugi lub trzeci dzień rodzaj śledzi smażonych, śniadania cieniutkie, UWAGA: dla dzieci ciężko coś wybrać poza frytkami , plaża 1,5 km.od hotelu leżak przy leżaku brrr. straszne, pod koniec turnusu hotel chyba chce zaoszczędzić na wyżywieniu, takie mieliśmy wrażenie.

Wskazówka dotycząca pokoi: Najlepsze pokoje od strony basenu cichego
Termin pobytu: wrzesień 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, MAŁGORZATA Z
Zrecenzowano: 11 września 2017

Przychylam się do większości opinii zamieszczonych tu na temat hotelu. Jest naprawdę o.k. wziąwszy pod uwagę że to 3*. Byłam w drugiej połowie sierpnia 2017. Kupiłam pokój ekonomiczny co w realu okazało się apartamentem z dwiema sypialniami i pokojem z aneksem kuchennym. Oczywiście to kwestia obłożenia hotelu. jeśli ktoś jedzie w samym środku lata gdzie są najwyższe temperatury to przestrzegam przez pokojami z 3 na początku numeru. to jest 3 piętro czyli poddasze i tam może byc gorąco po mimo klimatyzacji. Jedzenie jest o.k. ale oczywiście nie sa to wykwintne dania, raczej proste na bazie warzyw i kurczaka. Jednak jest wybór można zawsze coś dla siebie znaleźć. W hotelu głównie Rosjanie i Anglicy. Animacje w tych językach. 2,3 razy w tygodniu występy miejscowych zespołów tanecznych (tańce tureckie). Obsługa według mnie miła, ale oczywiście czapkami podłogi przed nami nie zamiatali ;). Oceniam ten pobyt jako udany. Pokoje czyste, sprzątane praw codziennie. Gorzej ze zmiana pościeli i ręczników - raz w tygodniu. Jest trochę hałasu od ulicy. Po zamknięciu okien jest o.k. ewentualnie zatyczki do uszu. Nie jest bardzo uciążliwy po 24 zupełna cisza. Jeśli ktoś nie chce wydać dużo za hotel i nie zależy mu na pałacowych warunkach to ta oferta jest właściwa.

Wskazówka dotycząca pokoi: nie bierzcie na 3 piętrze - to poddasze
Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, JoannaZ894
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2017

Spędziłam z rodziną (2 dzieci) bardzo przyjemne 11 dni w tym hotelu na początku sierpnia. Jak na 3* hotel pozytywnie nas zaskoczył. Ładny zadbany teren, niska zabudowa (zdecydowanie taką wolę), piękna zieleń. Pokoje bardzo dużę - 2 pomieszczenia, czyste, spory balkon. 2 baseny - jeden głośniejszy z animacjami drugi spokojny.Nie było walki o leżaki i parasole. Bardzo miła obsługa. Polecam skorzystać z hammamu, mimo skromnego wystroju zabieg (piling i masaż) bardzo przyjemne i profesjonalne. Z masaży korzystaliśmy kilka razy, bo pracują tam naprawdę fachowcy, a ceny są przystępne(ok 20 Euro za godzinny masaż leczniczy czy relaksacyjny). Do plaży ok 500 m , można podjechać busem. Powrót z plaży jest pod górę. Spacer do centrum Side promenadą zajmuje ok 30 min. My lubimy chodzić, dlatego wybraliśmy tę lokalizację, żeby nie musieć nigdzie dojeżdżać. Side ma niesamowity klimat, jest piękne - lubimy tam wracać. Jedyny minus hotelu to restauracja - jedzenie jest naprawdę smaczne, mimo że wybór jest mały, ale sposób wyeksponowania i to że często trzeba czekać w kolejkach i jak się coś kończy to nie jest uzupełniane natychmiast tylko po dłuższej chwili psuje trochę wrażenia. Za to jest naprawdę bardzo czysto - kelnerzy natychmiast zabierają brudne talerze itd. Biorąc pod uwagę że hotel ma tylko 3* to było bardzo pozytywne zaskoczenie.

Wskazówka dotycząca pokoi: Dla nas lepsze były pokoje w tylnej części (przy drugim spokojnym basenie)
Termin pobytu: sierpień 2017
1  Dziękujemy, katepP8335KQ
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2017

Hotel bardzo fajny. Duże pokoje ( ok.50 m2). Pokoje codziennie sprzątane. Dwa duże i czyste baseny. Na szczególną uwagę zasługuje ogród, który jest przepiękny i bardzo zadbany. Do plaży jest dość blisko. Plaża piaszczysta przy pięknej promenadzie prowadzącej do zabytkowej części miasta( z hotelu spacerkiem do zabytkowego Side ok. 30 minut). Jedynym drobnym minusem jest to, że na plaży " urzęduje" szef wszystkich szefów, który arbitralnie przydziela miejsca do wypoczynku. Można sobie z nim poradzić za 5$. W hotelu pracują bardzo mili ludzie. Naszą szczególną sympatię wzbudziła MüKü - jedna z animatorek. Raz w tygodniu do hotelu przyjeżdża mini bazarek, jest możliwość przejażdżki na wielbłądzie. Największy mankament to słabo działające WI-FI. Jedzenie smaczne. Ogólnie bardzo nam się podobało.

Termin pobytu: lipiec 2017
2  Dziękujemy, Elp L
Zrecenzowano: 31 lipca 2017

Hotel bardzo czysty. Pokoje bardzo duże . My mieliśmy dla 3 osób pokój dzienny i dwie sypialnie.
Wszystkie pokoje z balkonami. W pokojach nie ma TV ale jest ogólnie dostępny bezpłatny internet. Jedzenie mało urozmaicone ale smaczne i świeże. W hotelu do dyspozycji gości są dwa baseny. Wspaniali animatorzy organizowali rozrywki i zabawiali. Do plaży ponad 600 m ( droga powrotna pod górę ) od 9 do 11.15 kursuje bezpłatny bus na plażę. Bus powrotny od 15 do 17. Jednak na plaży obsługa bardzo niemiła. Leżaki i parasole niby w cenie ale nie ma możliwości wyboru miejsca i nie dla wszystkich wystarcza parasoli. Na plaży jest bar nie objęty all inclusive ponadto obsługa zabrania wnoszenia własnych napojów. Morze i plaża mimo to super. Plaża piaszczysta i czysta.

Termin pobytu: lipiec 2017
3  Dziękujemy, Michel510