Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepiękny, nowoczesny hotel, bardzo czysty. Pokoje nowocześnie urządzone. Klimatyzacja bez zarzutu, w każdym pokoju sterowana indywidualnie. Wygodne łóżka. Baseny swietne, ślizgawki super. Położenie: rzeka przepięknie turkusowa, szkoda że z hotelu nic nie płynie. Stateczki były tylko na rozpoczęcie działalności, teraz można tylko popatrzeć jak przepływają i jechać do Side, by wsiąść na statek. Do morza nie jest daleko, ale trzeba pokonać dość ruchliwa ulicę lub przejechać się meleksem. Otwarte łazienki tylko ładnie wyglądają, sa mało praktyczne i ciemne. W nocy korzystanie z nich to oświetlenie pokoju i odgłos spluczki itd. Średnio komfortowe, ale ładnie wyglada:) Jedzenie typowo hotelowe ale na wysokim poziomie, świeże arbuzy, melony, figi, miód z plastra, grill, sushi, tacosy, pasta- kuchnie świata. Każdy znajdzie coś dla siebie. Kelnerzy mili, czasami tłoczno i trzeba chwilę poczekać na stolik. Goście to w większości Rosjanie, którzy zachowują się dość dziwnie, nie wspomnę tu o alkoholu, który piją w ogromnych ilościach ale o zasadach podstawowej kultury. Przepychaja się do windy, potrafią przeskoczyć kolejkę do slizgawki ( tato zablokował wejście noga, by wychylic się i sprawdzić czy córką już zjechała i Rusek wykorzystał moment i oczywiście staranowal dziecko ). Kultura jedzenia też pozostawia do życzenia, talerze naładowane do granic ziemniaki, frytki, ryż, makaron mięso, ryba a na tym chleb. Akurat Polacy byli na poziomie, trochę turystów z Kosowa też ok. Internet jest ale przeciazony, najlepiej działa przed 8.00. Do Side i Managvatu nie jest daleko. Bus za 1 Euro ale potrafi zbierać turystów przez 40 min. i bez klimatyzacji.Taxi 10 E. Pokojowki sprzątają codziennie, wymieniają ręczniki i pościel, uzupełniają kosmetyki, oczywiście napiwek musi być.:) Ręczniki plazowe też codziennie świeże, na kartę.

Dziękujemy, Reiseword
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ten hotel to rewelacja jednak trzy minusy
1. Jakość sprzątania pokoi beznadziejna, jak nie poprosisz w recepcji to nie posprzątają i jest to męczące
2. Animacje słabe monotonne grupa animatorów nieobecna a mamy porównanie byliśmy 7 razy w TR; bezwzględnie powinni to zmienić ,
3. Za dużo muzyki tureckiej przy basenach po kilku dniach zaczyna być to męczące

Poza tym hotel super obsługa extra jedzenie naprawdę wyśmienite
Bardzo czysty nowoczesny obsługa ok... hotel polecamy

Dziękujemy, generator71
Zrecenzowano: 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Gorąco polecam,co prawda goście w 90% z Rosji, jednak nie do końca to przeszkadza...chyba że ktoś jest ant...Lysawy kelner rewelacja gość,naprawdę potrafi zadbać o gości...sam hotel, pełen luksus....Gorąco polecam

Dziękujemy, Andrzej M
Zrecenzowano: 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel wspaniały. Nowy i nowoczesny. Wyśmienite jedzenie, jest nocna zupa i wczesne śniadanie. W barze w lobby leja alkohole importowane . Pokoje olbrzymie. My mieliśmy rodziny 60 m skladjcy się z dwóch osobnych pokoi orz dwóch łazienek i tarasów. Barmani rewelcyjni, mili uśmiechnięci. W restauracjach talerze sprzątane są bardzo szybko czsmi zaszybko . WiFi w całym hotelu i na plaży., działa rewelacyjnie Z minusów : restauracja alcarte - nie wypuszczają dzieci poniżej 12 lat, słabo. Generalnie poziom testracji słaby. Słaby zespół animatorów, oceniam słabo może dlatego że byłem już dwa razy w Turcji i widziałem zdecydowanie lepszych i bardziej zaangażowanych. Generalnie hotel bardzo polecam. Każdy kto tutaj będzie nie będzie żałował.

Dziękujemy, 526pawe_c
Zrecenzowano: 17 lipca 2019

Hotel fajny nowoczesny, zadbany, jedzenie dobre, pokoje czyste i nowoczesne, codziennie sprzątane, WiFi działa bez zastrzeżeń. Niedaleko do morza a dla leniwych co parę minut jeździ melex. Sporo leżaków zarówno na plaży jak i przy basenie byliśmy mile zaskoczeni, że nie trzeba było ich sobie z samego rana "rezerwować".
Jedynie animacje mogłyby być ciut lepsze bo jak na hotel tej rangi to animatorzy lekko flegmatyczni.Ale na animacjach Nam szczególnie nie zależało.
To co Nam się nie podobało to to, że jeśli bar jest czynny do godziny 24. 00 to do tej godziny powinna być możliwość korzystania z niego a niestety już po 23.00 wszystko było chowane i barmani robili łaskę, że coś podają. Chcieliśmy ze znajomymi zamówić drinki bo siedzieliśmy w grupie osób to barman z wielką łaską nalewal dwa drinki i mówił, że więcej już nie poda bo zamykają... Biorąc pod uwagę, że było 40 minut do zamknięcia całkowicie tego nie mogliśmy zrozumieć. Sytuacja powtarzała się notorycznie nie tylko my mieliśmy takie problemy na barze, inni goście hotelowi też zgłaszali problem do menagera...
Ogólnie hotel godny polecenia

Dziękujemy, Ania E