Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem z rodziną w hotelu w sierpniu 2019. Hotel stary, w lobby i częściach wspólnych w tym siłownia klima albo nie włączona albo ustawiona na 27st. Pot sieleje po tyłku. Do hotelu dojechalismy w nocy o 1.00 pokój nie był gotowy czekalismy na niego ponad 2h. To czysty skandal. Dziecko usypialo na fotelu w lobby. W hotelu jest mnóstwo tzw. Mikro płatności; sejf płatny, drinki w lobby i pool barze tylko za kasę 6e, nad jednym basenem alkochole lokalne tylko jak sobie sami zmiksujecie wodka plus cola itp. Za drinki typu "sex on the beach" placisz 6e. W lobby to samo. Za popcorn dla dzieci płacisz. Za kawę i herbatę w konciku coffee & tee płacisz 7e. Za łóżko-leżak na pomoście płacisz 40e za dzień. Reczniki wymiana w ciagu dnia płacisz 2e za recznik. Podczas szczytu sezonu jeden brodzik nie czynny. Pokoje sprzątane codziennie ale z grubsza. Pokoje małe, stare, brak mini barów tylko woda. Łazienki ciasne stare. Pokoje bardzo głośne wszystko słychać, jak ktoś gada jak spuszcza wodę-masakra! Zero prywatności. Balkony małe ledwo sie mieszczą 2os. Klima działała w pokojach ale głośna.
Baseny ok, mogły być czystsze, ani razu nie widziałem żeby ktoś je czyścił. Za mało w nich drabinek. Leżaki da sie znaleźć nawet o 10tej.
Plaża jest bardziej oblegana. Zjeżdżalnie ok, czasami brakuje na nich obsługi na górze i wtedy dzieciarnia zjeżdża jak chce. Dałem trzy plusy za co...? 1szy za lokalizację blisko do bazarów i supermarketu. 2gi za jedzenie dużo i smacznie, dobre kebaby. 3ci za internet wifi dostepny w calym obiekcie za free w pokojach też transfer od 4mb do nawet 20mb. Da się coś obejrzeć w necie. Drugi raz już bym tam nie pojechał. Acha i obsluga TUI PL tragedia z roku na rok gorzej. Rezydentka jakąś wątła nie obecna i nie zadowolona, autokary TUI PL tragiczne. Biuro TUI schodzi na psy.

Dziękujemy, Mufin Z
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Hotel zasługuje max. na 3 *. Plaża nie jest piaszczysto-żwirkowo, jak mopisuje oferta tylko kamienisto- żwirkowa! Wejście i wyjście z morza to duży ból, ze względu na kamienie i żwir! TRAGEDIA. Z tego powodu mało ludzi kąpie się w morzu. Na zdjęciach przy dużym basenie pokazane są zjeżdzalnie, niestety ich tam zwyczajnie nie ma! Na cały obiekt, ogromną liczbę turystów czynny jest tylko 1 bar All Inclusive wydający drinki praktycznie bez alkoholu. Przy recepcji ( w lobby) za drinki trzeba płacić. Nigdy podobnej sytuacji nie widziałam w innych hotelach w Turcji.
W basenie 16 + (Relax pool) kąpią się dzieci. Cały dzień wrzask. W nocy trudno się wyspać, ponieważ ściany są papierowe. Słychać rozmowy sąsiadów, chodzenie...(byliśmy w budynku głównym).
Sprzątanie słabe, papieru toaletowego brak, mydła brak, brudno. Ludzie piszą o pięknym ogrodzie. Jaki ogród! Duża przestrzeń i budynki blisko siebie, aby zmieścić jak najwięcej ludzi, pomiędzy budynkami drzewa. Koty są wszędzie! Leżą w głównym lobby przy recepcji, są w restauracji pod Twoim krzesłem, aż trudno zjeść posiłek. Są wszędzie. Stoliki, krzesła brud można się przylepić.
Ręczniki basenowe małe wystarczą na przykrycie połowy leżaka, bardzo cieniutkie.Doba hotelowa jest do 12:00, a dosłownie 3 min.przed 12:00 bezczelnie bez pukania wchodzi sprzątaczka i przy nas rozbiera łóżka, prześcieradło, poszewki... jakby nie mogła poczekać 1 min, bo właśnie wyjeżdzaliśmy z pokoju z bagażami. Dodam, że nie zależało na szybkim sprzataniu tego pokoju, gdyż od kilku dni w tym terminie w hotelu było już o połowę ludzi mniej i wolne czyste pokoje były. Mogłabym jeszcze tak długo... Nie jestem osobą bardzo wymagającą i byłam w wielu hotelach w Turcji ODRADZAM ODRADZAM ODRADZAM. Za te same pieniądze można mięć naprawdę fajny hotel.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, mysza3303
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Czytając opinie o hotelu to przesada - hotel max 3*.

Dlaczego?
- transfer z lotniska trwał 1h50m, a na lotnisko pełne 2h. !!!
- po przybyciu do hotelu w recepcji zaatakowała nas chmara chyba moli! Nie mogliśmy się od nich opędzić. To tłumaczy w poszczególnych miejscach hotelu unoszącym się zapachem lawendy
- Internet niestety nie dział w całym hotelu

POKOJE:
- sejf w pokojach płatny
- brak papieru toaletowego na bieżąco
- klimatyzacja w pokoiku o powierzchni 12m2 jest tak duża, że prześcieradło zdmuchuje. Nie da się przy niej spać
- łazienka syf, pleśń, grzyb i popękane płytki
- balkon max na 2 osoby bez prostowania nóg
- UWAGA: ściany to chyba są wirtualne!!! Wszystko słychać.

BARY – 4 bary:
- tylko w 1 można dostać „drinka”. Drink czyli wódka z colą lub whisky z colą i piwo. Reszta płatna
- stoliki plastikowe jak nad jeziorem za PRLu na wczasach pod gruszą. Jak się oprzesz o nie to się przykleić można

RESTAURACJE:
- przyjechaliśmy przed 17:00. Okazuje się, że dopiero o 19:00 jest możliwość zjedzenia czegoś – w hotelu 5* ?!
- jedzenie nie jest doprawiane!!!
- codziennie jest to samo na śniadanie, obiad i kolację. Różnica tylko w tym, że rano są naleśniki, na obiad filet lub udko z kurczaka a na kolację odgrzewają to co zostało. Po kilku dniach jadłem płatki z mlekiem bo od tego samego się podnosi.
- na odjazd tzw. Wczesne śniadanie bez pieczywa, tylko makaron z kolacji dnia poprzedniego i to przesuszony. Dramat!!! Na lotnisko jechaliśmy głodni. A jeszcze dzieci…..

Dziękujemy, Dano123321
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Witam

Nigdy nie pisałem recenzji na temat hotelu ale tym razem poświecę 5 minut.

Zacznę od razu iż hotel powinien promować się do max 4 gwiazdek.

Pokoje sprzątane od niechcenia, brak papieru toaletowego w ubikacji - nie oznacza dla sprzątaczki że trzeba go uzupełnić.

Ogólnie w hotelu duży bai-zer informacyjny - obsługa w lobby ma cię gdzieś. Pojechaliśmy tam w kilka osób - na 3 pokoje.

Zakwaterowanie pokoi miało być obok siebie - tak zostało to ustalone w recepcji- lobby. Po kilku godzinach okazuje się że będziemy rozmieszczeni w różnych częściach hotelu.

Po straconej kolejnej godzinie i nerwów wywalczyliśmy pokoje obok siebie.

Zaraz po przyjeździe odkryliśmy że hotel boryka się z awarią wody. Ani w kranach ani nigdzie w toaletach. Wyobraźcie sobie wszystkie kible nie spuszczone. A po podroży nie ma jak wziąć kąpieli.

Na szczęście po południu ten problem został rozwiązany i nie powtórzył się do końca naszego pobytu.

Jeśli chodzi o ogród - Ok zielony. I to wszystko. Widać że hotel jest stary. Popękane płytki, popękane krzesła -, coś urwane - niedbale doklejone- po prostu czasy 5 gwiazdek minęły już dawno.

Klima raz chodzi raz nie - na kolacji zaduch , aż się odechciewa jeść jak kapie pot z czoła na talerz. W lobby też klima nie chodzi.

Jedzenia raczej sporo, nie brakowało go, poza tym że było monotonne. Na temat smaku się nie rozpisuje bo to kwesta gustu.

Z basenów które oferuje hotel nie było zjeżdżalni - które są pokazane przy największym basenie.

Jeden z basenów w ogóle nie napełniony ( najmniejszy okrągły brodzik dla raczej najmłodszych dzieci)

Jeśli chodzi o bary z alkoholem - są 3. Ale tylko jeden obsługuje olinkluziw :) RESZTA PŁATNA !!! Nawet w lobby nie dostaniesz drina za darmo - pokazują od razu cennik.

Olinkiewicz w lobby jest od 10.00 - wcześniej nawet nie dostaniesz wody , kawy NIC. Jeśli chodzi o sam alkohol - bardzo niska jakość. O drinkach z palemką zapomnijcie !!!

Żeby nie czekać wieczorem w kolejce 10 minut przy barze - trzeba rzucić na tacę kelnerowi... ( 5 gwiazdek :-(

Animatorzy starają się ale większość z nich to nowicjusze.... a staranie nie wystarczy bez praktyki.

Jeśli chodzi o wieczorne animacje dla dorosłych w amfiteatrze to 1 na kilka ok. Raczej słaby poziom.

Plaża OK czysta . Wieczorem przy wejściu do głównej restauracji ( śniadania, objada, kolacja )dla dzieci powystawiane waty cukrowe, lody, malowanki piaskowe - PŁATNE :-)

Na koniec dodam że to był już 5 hotel 5 gwiazdkowy w którym wypoczywałem w Turcji na wakacjach. Temu do 5 gwiazdek brakuje...

Dziękujemy, Piooootr
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Bardzo fajny hotel w niskiej zabudowie, położony w przepięknym i zadbanym ogrodzie, który moim zdaniem jest tu głównym atutem.
Jeśli ktoś nie lubi typowych dla Turcji "molochów" to jest to świetny wybór.
Byłam w lipcu, w szczycie sezonu natomiast zupełnie nie było tego czuć i widać.
Leżaki zarówno nad basenem jak i morzem dostępne cały czas, nie trzeba było "rezerwować" o 7 rano ;-) jak w większości hoteli.
Jedzenia dużo i naprawę dobre. Byłam już kilka razy w Turcji i dopiero w tym hotelu było smaczne. Restauracja z tarasem nad morzem. Drinki ok ale nie rewelacyjne, obsługa bardzo miła. Piękny pomost i morze - potrzebne obuwie do wody, kamyki ostre i gorące. Fajny ale nie nachalny zespół animatorów, jeśli ktoś nie lubi jest "relax pool" bez tego typu atrakcji. Brak polskich animatorów. Bardzo fajny aquapark czynny w godz: 10-12 i 14-17.
Pokoje wystarczające, codziennie sprzątane, wymienia pościel i ręczniki.
Polecam w bungalow`ach w cieniu ogrodu, te z widokiem na morze są w budynku głównym maxymalnie oddalone od morza i restauracji.
Wi-fi szybkie i wszędzie. Na przeciwko hotelu centrum handlowe oraz typowy bazar gdzie można się potargować.
Ogólnie chociaż byłam w lepszych hotelach w Turcji to w tym podobało mi się zdecydowanie najbardziej. Jeśli komuś nie zależy na pięknym lobby i "złotych klamkach" a raczej na pięknym ogrodzie, morzu i dobrym jedzeniu to polecam Club Nena. Jedynie opieka TUI i Pani rezydentka pozostawia dużo do życzenia ale w TUI to już standard więc jadać z tym biurem zdawałam sobie z tego sprawę ..

Wskazówka dotycząca pokoi: polecam bungalow.
Dziękujemy, magda0605